MerKa Home OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14693053 OÜ Tallinn Registreeritud 29.03.2019
Võrdle

MerKa Home OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14693053, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Külaliskorterid. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 37 943 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Müügitulu · 2025 37 943 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -16,3 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 III kv: 1 578 € · +34,4% võrreldes 2024 II kv · tegevusala mediaan 1 068 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 II kv Ettevõte: 485 € Tegevusala mediaan: 772 €II·232023 III kv Ettevõte: 681 € Tegevusala mediaan: 902 €2023 IV kv Ettevõte: 470 € Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: 393 € Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: 1 174 € Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 578 € Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 970 €II·2605001 0001 5002 0002024 II kv Ettevõte: 1 174 € Tegevusala mediaan: 860 €2024 III kv Ettevõte: 1 578 € Tegevusala mediaan: 1 068 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 970 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 II kv Ettevõte: —II·260,00,20,40,60,81,02024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2025 IV kv
05001 0001 5002023 II kv Ettevõte: 447 €II·232023 III kv Ettevõte: 628 €2023 IV kv Ettevõte: 434 €IV·232024 I kv Ettevõte: 362 €2024 II kv Ettevõte: 1 096 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 467 €2024 IV kv Ettevõte: 1 234 €IV·242025 I kv Ettevõte: 809 €2025 II kv Ettevõte: 911 €II·252025 III kv Ettevõte: 911 €2025 IV kv Ettevõte: 766 €IV·252026 II kv Ettevõte: 0 €II·2605001 0001 5002024 II kv Ettevõte: 1 096 €2024 III kv Ettevõte: 1 467 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 234 €2025 I kv Ettevõte: 809 €I·252025 II kv Ettevõte: 911 €2025 III kv Ettevõte: 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 766 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — — — —
2025 IV kv — 766 808 —
2025 III kv — 911 960 —
2025 II kv — 911 960 —
2025 I kv — 809 854 —
2024 IV kv — 1 234 1 341 —
2024 III kv — 1 467 1 578 1
2024 II kv — 1 096 1 174 1
2024 I kv — 362 393 1
2023 IV kv — 434 470 1
2023 III kv — 628 681 1
2023 II kv — 447 485 1
2023 I kv — 402 435 1
2022 IV kv — 461 500 1
2022 III kv — 432 468 1
2022 II kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 37 943 € · −1,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 2 769 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 9 601 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 7 821 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 7 788 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 12 091 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 38 596 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 37 943 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 2 769 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 9 601 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 7 821 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 7 788 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 12 091 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 38 596 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 37 943 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -6 169 € · −3 880,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-7 500-5 000-2 50002 5005 0002019 Ettevõte: 2 158 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 3 846 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 4 551 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -2 535 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: 3 504 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -155 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -6 169 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-7 500-5 000-2 50002 5005 0002019 Ettevõte: 2 158 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 3 846 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 4 551 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -2 535 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: 3 504 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -155 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -6 169 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -16,3 % · −15,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-50-2502550751002019 Ettevõte: 77,9 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 40,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 58,2 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -32,6 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: 29,0 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -16,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-50-2502550751002019 Ettevõte: 77,9 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 40,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 58,2 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -32,6 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: 29,0 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -0,4 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -16,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 7 428 € · −48,0% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002019 Ettevõte: 4 658 €20192020 Ettevõte: 8 730 €20202021 Ettevõte: 13 281 €20212022 Ettevõte: 8 658 €20222023 Ettevõte: 12 123 €20232024 Ettevõte: 14 271 €20242025 Ettevõte: 7 428 €202505 00010 00015 0002019 Ettevõte: 4 658 €20192020 Ettevõte: 8 730 €2021 Ettevõte: 13 281 €20212022 Ettevõte: 8 658 €2023 Ettevõte: 12 123 €20232024 Ettevõte: 14 271 €2025 Ettevõte: 7 428 €2025
Omakapital, € 2025: 5 200 € · −54,3% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002019 Ettevõte: 4 658 €20192020 Ettevõte: 8 504 €20202021 Ettevõte: 13 055 €20212022 Ettevõte: 8 020 €20222023 Ettevõte: 11 524 €20232024 Ettevõte: 11 369 €20242025 Ettevõte: 5 200 €202505 00010 00015 0002019 Ettevõte: 4 658 €20192020 Ettevõte: 8 504 €2021 Ettevõte: 13 055 €20212022 Ettevõte: 8 020 €2023 Ettevõte: 11 524 €20232024 Ettevõte: 11 369 €2025 Ettevõte: 5 200 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 37 943 -6 169 10 454 7 428 5 200 1
2024 38 596 -155 15 416 14 271 11 369 1
2023 12 091 3 504 4 765 12 123 11 524 0
2022 7 788 -2 535 3 036 8 658 8 020 0
2021 7 821 4 551 0 13 281 13 055 0
2020 9 601 3 846 67 8 730 8 504 0
2019 2 769 2 158 — 4 658 4 658 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-16,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-118,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-83,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
70,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
30,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,11
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
37 943 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
871 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 29.03.2019 – 31.12.2019 15.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55204Külaliskorterid Põhitegevus
  • 68311Kinnisvarateenuste vahendusteenus
  • 81211Hoonete üldpuhastus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50116283 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50116283 / 2
06.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
06.01.2021
PDF
Ä 50116283
29.03.2019
Esmakanne Jõustunud
29.03.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes