Fuxia Kaubandus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14688905
OÜ Tallinn Registreeritud 25.03.2019
Võrdle
Fuxia Kaubandus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14688905, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubaveoga seotud vahendusteenus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 13 482 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Laondus ja veondust abistavad tegevusalad · EMTAK 52
Müügitulu · 2025 13 482 €
parem kui 38% ettevõtetel
tegevusala mediaan 36 293 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
Puhasrentaablus · 2025 29,6 %
parem kui 83% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 539
Maksud ja käive
2024 IV kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 71 € · −33,6% võrreldes 2026 I kv
0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: 43 € IV·24 2025 II kv
Ettevõte: 107 € II·25 2026 I kv
Ettevõte: 107 € I·26 2026 III kv
Ettevõte: 71 € III·26 0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: 43 € 2025 II kv
Ettevõte: 107 € II·25 2026 I kv
Ettevõte: 107 € 2026 III kv
Ettevõte: 71 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2019 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 13 482 € · +100,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 36 293 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2019
Ettevõte: 1 329 €
Tegevusala mediaan: 60 551 € 2019 2020
Ettevõte: 5 837 €
Tegevusala mediaan: 45 642 € 2020 2021
Ettevõte: 8 867 €
Tegevusala mediaan: 47 198 € 2021 2022
Ettevõte: 10 169 €
Tegevusala mediaan: 51 350 € 2022 2023
Ettevõte: 5 946 €
Tegevusala mediaan: 39 956 € 2023 2024
Ettevõte: 6 720 €
Tegevusala mediaan: 37 221 € 2024 2025
Ettevõte: 13 482 €
Tegevusala mediaan: 36 293 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2019
Ettevõte: 1 329 €
Tegevusala mediaan: 60 551 € 2019 2020
Ettevõte: 5 837 €
Tegevusala mediaan: 45 642 € 2021
Ettevõte: 8 867 €
Tegevusala mediaan: 47 198 € 2021 2022
Ettevõte: 10 169 €
Tegevusala mediaan: 51 350 € 2023
Ettevõte: 5 946 €
Tegevusala mediaan: 39 956 € 2023 2024
Ettevõte: 6 720 €
Tegevusala mediaan: 37 221 € 2025
Ettevõte: 13 482 €
Tegevusala mediaan: 36 293 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 3 994 € · +129,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 123 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2019
Ettevõte: 614 €
Tegevusala mediaan: 1 081 € 2019 2020
Ettevõte: 1 617 €
Tegevusala mediaan: 692 € 2020 2021
Ettevõte: 1 824 €
Tegevusala mediaan: 1 330 € 2021 2022
Ettevõte: 1 780 €
Tegevusala mediaan: 1 182 € 2022 2023
Ettevõte: 40 €
Tegevusala mediaan: 282 € 2023 2024
Ettevõte: 1 739 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2024 2025
Ettevõte: 3 994 €
Tegevusala mediaan: 123 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2019
Ettevõte: 614 €
Tegevusala mediaan: 1 081 € 2019 2020
Ettevõte: 1 617 €
Tegevusala mediaan: 692 € 2021
Ettevõte: 1 824 €
Tegevusala mediaan: 1 330 € 2021 2022
Ettevõte: 1 780 €
Tegevusala mediaan: 1 182 € 2023
Ettevõte: 40 €
Tegevusala mediaan: 282 € 2023 2024
Ettevõte: 1 739 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2025
Ettevõte: 3 994 €
Tegevusala mediaan: 123 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 29,6 % · +3,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0 10 20 30 40 50 2019
Ettevõte: 46,2 %
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2019 2020
Ettevõte: 27,7 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2020 2021
Ettevõte: 20,6 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2021 2022
Ettevõte: 17,5 %
Tegevusala mediaan: 5,4 % 2022 2023
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 25,9 %
Tegevusala mediaan: 3,2 % 2024 2025
Ettevõte: 29,6 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025 0 10 20 30 40 50 2019
Ettevõte: 46,2 %
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2019 2020
Ettevõte: 27,7 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2021
Ettevõte: 20,6 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2021 2022
Ettevõte: 17,5 %
Tegevusala mediaan: 5,4 % 2023
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 25,9 %
Tegevusala mediaan: 3,2 % 2025
Ettevõte: 29,6 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 11 715 € · +53,9% võrreldes 2024
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2019
Ettevõte: 2 789 € 2019 2020
Ettevõte: 2 231 € 2020 2021
Ettevõte: 4 055 € 2021 2022
Ettevõte: 5 835 € 2022 2023
Ettevõte: 5 875 € 2023 2024
Ettevõte: 7 614 € 2024 2025
Ettevõte: 11 715 € 2025 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2019
Ettevõte: 2 789 € 2019 2020
Ettevõte: 2 231 € 2021
Ettevõte: 4 055 € 2021 2022
Ettevõte: 5 835 € 2023
Ettevõte: 5 875 € 2023 2024
Ettevõte: 7 614 € 2025
Ettevõte: 11 715 € 2025
Omakapital , € 2025: 11 608 € · +52,5% võrreldes 2024
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2019
Ettevõte: 614 € 2019 2020
Ettevõte: 2 231 € 2020 2021
Ettevõte: 4 055 € 2021 2022
Ettevõte: 5 835 € 2022 2023
Ettevõte: 5 875 € 2023 2024
Ettevõte: 7 614 € 2024 2025
Ettevõte: 11 608 € 2025 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2019
Ettevõte: 614 € 2019 2020
Ettevõte: 2 231 € 2021
Ettevõte: 4 055 € 2021 2022
Ettevõte: 5 835 € 2023
Ettevõte: 5 875 € 2023 2024
Ettevõte: 7 614 € 2025
Ettevõte: 11 608 € 2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
02.07.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
03.07.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
07.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
31.10.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
25.10.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
25.03.2019 – 31.12.2019
22.09.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
52311 Kaubaveoga seotud vahendusteenus
Põhitegevus
47783 Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes