FG Food OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14688632 OÜ Tallinn Registreeritud 25.03.2019
Võrdle

FG Food OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14688632, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranide ja kohvikute tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 680 210 € ja töötajaid 69.

Käive
680 210 €
↑ 5,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
201 813 €
↑ 14,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
121 471 €
↑ 9,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
69
−5 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 680 210 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 760 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
  • Müügitulu · 2025 2,7 mln €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 1,0 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 680 210 € · +5,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 963 328 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 778 832 € Tegevusala mediaan: 37 389 €2024 II kv Ettevõte: 749 492 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 837 563 € Tegevusala mediaan: 51 448 €2024 IV kv Ettevõte: 834 801 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 779 978 € Tegevusala mediaan: 37 353 €2025 II kv Ettevõte: 746 969 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 823 529 € Tegevusala mediaan: 49 958 €2025 IV kv Ettevõte: 561 113 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 579 884 € Tegevusala mediaan: 34 060 €2026 II kv Ettevõte: 644 721 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 680 210 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 834 801 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 779 978 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 746 969 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 823 529 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 561 113 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 579 884 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 644 721 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 680 210 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 760 € · +17,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 045 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 764 € Tegevusala mediaan: 960 €2024 II kv Ettevõte: 1 524 € Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 971 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2024 IV kv Ettevõte: 1 809 € Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 898 € Tegevusala mediaan: 1 069 €2025 II kv Ettevõte: 1 602 € Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 010 € Tegevusala mediaan: 1 190 €2025 IV kv Ettevõte: 1 902 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 674 € Tegevusala mediaan: 1 087 €2026 II kv Ettevõte: 1 496 € Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 760 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 809 € Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: 1 898 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 602 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: 2 010 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 902 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 674 € Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 496 € Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: 1 760 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 69 · −6,8% võrreldes 2026 II kv
0204060802023 IV kv Ettevõte: 62IV·232024 I kv Ettevõte: 622024 II kv Ettevõte: 76II·242024 III kv Ettevõte: 652024 IV kv Ettevõte: 64IV·242025 I kv Ettevõte: 632025 II kv Ettevõte: 71II·252025 III kv Ettevõte: 622025 IV kv Ettevõte: 59IV·252026 I kv Ettevõte: 612026 II kv Ettevõte: 74II·262026 III kv Ettevõte: 69III·260204060802024 IV kv Ettevõte: 642025 I kv Ettevõte: 63I·252025 II kv Ettevõte: 712025 III kv Ettevõte: 62III·252025 IV kv Ettevõte: 592026 I kv Ettevõte: 61I·262026 II kv Ettevõte: 742026 III kv Ettevõte: 69III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 201 813 € · +14,0% võrreldes 2026 II kv
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 234 333 €IV·232024 I kv Ettevõte: 179 080 €2024 II kv Ettevõte: 182 276 €II·242024 III kv Ettevõte: 205 877 €2024 IV kv Ettevõte: 192 851 €IV·242025 I kv Ettevõte: 180 791 €2025 II kv Ettevõte: 183 677 €II·252025 III kv Ettevõte: 222 913 €2025 IV kv Ettevõte: 165 620 €IV·252026 I kv Ettevõte: 165 814 €2026 II kv Ettevõte: 177 066 €II·262026 III kv Ettevõte: 201 813 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 192 851 €2025 I kv Ettevõte: 180 791 €I·252025 II kv Ettevõte: 183 677 €2025 III kv Ettevõte: 222 913 €III·252025 IV kv Ettevõte: 165 620 €2026 I kv Ettevõte: 165 814 €I·262026 II kv Ettevõte: 177 066 €2026 III kv Ettevõte: 201 813 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 680 210 201 813 121 471 69
2026 II kv 644 721 177 066 110 682 74
2026 I kv 579 884 165 814 102 140 61
2025 IV kv 561 113 165 620 112 210 59
2025 III kv 823 529 222 913 124 628 62
2025 II kv 746 969 183 677 113 767 71
2025 I kv 779 978 180 791 119 576 63
2024 IV kv 834 801 192 851 115 760 64
2024 III kv 837 563 205 877 128 129 65
2024 II kv 749 492 182 276 115 820 76
2024 I kv 778 832 179 080 109 359 62
2023 IV kv 963 328 234 333 126 782 62
2023 III kv 877 077 207 940 132 574 73
2023 II kv 759 973 168 046 109 128 88
2023 I kv 822 807 179 947 108 423 72
2022 IV kv 870 702 212 454 128 465 71
2022 III kv 850 123 193 050 106 042 70
2022 II kv 624 944 151 200 92 957 63
2022 I kv 537 683 133 239 86 333 48
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
587 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 858 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 729 337 € · −13,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002019 Ettevõte: 1 507 021 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 1 511 634 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 1 584 368 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 2 925 464 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 3 268 121 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 3 136 679 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 2 729 337 € Tegevusala mediaan: 47 451 €202501 0002 0003 0004 0002019 Ettevõte: 1 507 021 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 1 511 634 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 1 584 368 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 2 925 464 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 3 268 121 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 3 136 679 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 2 729 337 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 27 563 € · +6,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004002019 Ettevõte: -160 828 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: -209 390 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 146 225 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 310 319 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: 165 518 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 25 889 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: 27 563 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-400-20002004002019 Ettevõte: -160 828 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: -209 390 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 146 225 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 310 319 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: 165 518 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 25 889 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: 27 563 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,0 % · +0,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
-15-10-50510152019 Ettevõte: -10,7 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: -13,9 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 10,6 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: 5,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-15-10-50510152019 Ettevõte: -10,7 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: -13,9 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 10,6 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: 5,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 639 982 € · +0,8% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502019 Ettevõte: 784 459 €20192020 Ettevõte: 613 817 €20202021 Ettevõte: 657 892 €20212022 Ettevõte: 1 043 155 €20222023 Ettevõte: 898 808 €20232024 Ettevõte: 634 610 €20242025 Ettevõte: 639 982 €202502505007501 0001 2502019 Ettevõte: 784 459 €20192020 Ettevõte: 613 817 €2021 Ettevõte: 657 892 €20212022 Ettevõte: 1 043 155 €2023 Ettevõte: 898 808 €20232024 Ettevõte: 634 610 €2025 Ettevõte: 639 982 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 307 796 € · +9,8% võrreldes 2024
-400-20002004002019 Ettevõte: -158 328 €20192020 Ettevõte: -367 718 €20202021 Ettevõte: -221 493 €20212022 Ettevõte: 88 826 €20222023 Ettevõte: 254 344 €20232024 Ettevõte: 280 233 €20242025 Ettevõte: 307 796 €2025-400-20002004002019 Ettevõte: -158 328 €20192020 Ettevõte: -367 718 €2021 Ettevõte: -221 493 €20212022 Ettevõte: 88 826 €2023 Ettevõte: 254 344 €20232024 Ettevõte: 280 233 €2025 Ettevõte: 307 796 €2025
Töötajad 2025: 62 · −4,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0204060802019 Ettevõte: 62 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 52 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 57 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 73 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 74 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 65 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 62 Tegevusala mediaan: 320250204060802019 Ettevõte: 62 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 52 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 57 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 73 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 74 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 65 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 62 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 729 337 27 563 1 166 979 639 982 307 796 62
2024 3 136 679 25 889 1 269 471 634 610 280 233 65
2023 3 268 121 165 518 1 253 301 898 808 254 344 74
2022 2 925 464 310 319 975 505 1 043 155 88 826 73
2021 1 584 368 146 225 657 542 657 892 -221 493 57
2020 1 511 634 -209 390 820 602 613 817 -367 718 52
2019 1 507 021 -160 828 778 532 784 459 -158 328 62

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
48,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
51,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,37
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
44 022 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 569 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.09.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 25.03.2019 – 31.12.2019 30.05.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Margit Aasmäe
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.06.2026

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 56111Restoranide ja kohvikute tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50115823 / 4
18.03.2026
Muutmiskanne Jõustunud
18.03.2026
PDF
Ä 50115823 / 3
04.11.2024
Muutmiskanne Jõustunud
04.11.2024
PDF
Ä 50115823 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50115823
25.03.2019
Esmakanne Jõustunud
25.03.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes