Verde Ehituskonsult OÜ

Pankrotis Registrikood 14681647 OÜ Tallinn Registreeritud 14.03.2019
Võrdle

Verde Ehituskonsult OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14681647, staatus: pankrotis. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2024 I kv käive 156 694 € ja töötajaid .

Käive
156 694 €
↓ 89,0% võrreldes: 2023 IV kv
Riiklikud maksud
1 551 €
↓ 80,9% võrreldes: 2023 IV kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2023 IV kv
Töötajad
—

2024 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2024 I kv 156 694 €
    tegevusala mediaan 19 618 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 157
  • Müügitulu · 2022 12,2 mln €
    tegevusala mediaan 39 550 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 011
  • Puhasrentaablus · 2022 1,3 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 471

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 I kv
Käive, tuh € 2024 I kv: 156 694 € · −89,0% võrreldes 2023 IV kv · tegevusala mediaan 19 618 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 3 619 306 € Tegevusala mediaan: 23 418 €I·222022 II kv Ettevõte: 2 429 458 € Tegevusala mediaan: 28 822 €II·222022 III kv Ettevõte: 2 482 520 € Tegevusala mediaan: 30 049 €III·222022 IV kv Ettevõte: 3 701 008 € Tegevusala mediaan: 29 508 €IV·222023 I kv Ettevõte: 2 113 723 € Tegevusala mediaan: 22 726 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 691 386 € Tegevusala mediaan: 24 000 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 962 461 € Tegevusala mediaan: 27 263 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 421 243 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 156 694 € Tegevusala mediaan: 19 618 €I·2401 0002 0003 0004 0002022 II kv Ettevõte: 2 429 458 € Tegevusala mediaan: 28 822 €2022 III kv Ettevõte: 2 482 520 € Tegevusala mediaan: 30 049 €III·222022 IV kv Ettevõte: 3 701 008 € Tegevusala mediaan: 29 508 €2023 I kv Ettevõte: 2 113 723 € Tegevusala mediaan: 22 726 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 691 386 € Tegevusala mediaan: 24 000 €2023 III kv Ettevõte: 1 962 461 € Tegevusala mediaan: 27 263 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 421 243 € Tegevusala mediaan: 26 427 €2024 I kv Ettevõte: 156 694 € Tegevusala mediaan: 19 618 €I·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 II kv: 3 943 € · −1,6% võrreldes 2023 I kv · tegevusala mediaan 1 060 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002022 I kv Ettevõte: 2 775 € Tegevusala mediaan: 1 021 €I·222022 II kv Ettevõte: 2 775 € Tegevusala mediaan: 1 054 €II·222022 III kv Ettevõte: 2 852 € Tegevusala mediaan: 1 108 €III·222022 IV kv Ettevõte: 3 006 € Tegevusala mediaan: 1 173 €IV·222023 I kv Ettevõte: 4 008 € Tegevusala mediaan: 1 119 €I·232023 II kv Ettevõte: 3 943 € Tegevusala mediaan: 1 060 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 118 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 097 €I·2401 0002 0003 0004 0005 0002022 II kv Ettevõte: 2 775 € Tegevusala mediaan: 1 054 €2022 III kv Ettevõte: 2 852 € Tegevusala mediaan: 1 108 €III·222022 IV kv Ettevõte: 3 006 € Tegevusala mediaan: 1 173 €2023 I kv Ettevõte: 4 008 € Tegevusala mediaan: 1 119 €I·232023 II kv Ettevõte: 3 943 € Tegevusala mediaan: 1 060 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 118 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 145 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 097 €I·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 II kv: 3 · +0,0% võrreldes 2023 I kv
012342022 I kv Ettevõte: 4I·222022 II kv Ettevõte: 4II·222022 III kv Ettevõte: 4III·222022 IV kv Ettevõte: 4IV·222023 I kv Ettevõte: 3I·232023 II kv Ettevõte: 3II·232023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —I·24012342022 II kv Ettevõte: 42022 III kv Ettevõte: 4III·222022 IV kv Ettevõte: 42023 I kv Ettevõte: 3I·232023 II kv Ettevõte: 32023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: —I·24
Riiklikud maksud, € 2024 I kv: 1 551 € · −80,9% võrreldes 2023 IV kv
010 00020 00030 00040 0002022 I kv Ettevõte: 23 193 €I·222022 II kv Ettevõte: 12 692 €II·222022 III kv Ettevõte: 27 355 €III·222022 IV kv Ettevõte: 23 876 €IV·222023 I kv Ettevõte: 16 093 €I·232023 II kv Ettevõte: 33 948 €II·232023 III kv Ettevõte: 21 185 €III·232023 IV kv Ettevõte: 8 117 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 551 €I·24010 00020 00030 00040 0002022 II kv Ettevõte: 12 692 €2022 III kv Ettevõte: 27 355 €III·222022 IV kv Ettevõte: 23 876 €2023 I kv Ettevõte: 16 093 €I·232023 II kv Ettevõte: 33 948 €2023 III kv Ettevõte: 21 185 €III·232023 IV kv Ettevõte: 8 117 €2024 I kv Ettevõte: 1 551 €I·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 I kv 156 694 1 551 — —
2023 IV kv 1 421 243 8 117 2 425 —
2023 III kv 1 962 461 21 185 10 553 —
2023 II kv 2 691 386 33 948 11 830 3
2023 I kv 2 113 723 16 093 12 023 3
2022 IV kv 3 701 008 23 876 12 023 4
2022 III kv 2 482 520 27 355 11 408 4
2022 II kv 2 429 458 12 692 11 101 4
2022 I kv 3 619 306 23 193 11 101 4

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2022
Müügitulu, tuh € 2022: 12 201 158 € · +15,2% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 39 550 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002019 Ettevõte: 956 154 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 4 325 877 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 10 588 027 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 12 201 158 € Tegevusala mediaan: 39 550 €202202 5005 0007 50010 00012 5002019 Ettevõte: 956 154 € Tegevusala mediaan: 38 887 €2020 Ettevõte: 4 325 877 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 10 588 027 € Tegevusala mediaan: 38 300 €2022 Ettevõte: 12 201 158 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2022
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2022: 159 441 € · +156,7% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 398 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002019 Ettevõte: 14 342 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 35 862 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 62 104 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 159 441 € Tegevusala mediaan: 398 €20220501001502002019 Ettevõte: 14 342 € Tegevusala mediaan: 643 €2020 Ettevõte: 35 862 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 62 104 € Tegevusala mediaan: 315 €2022 Ettevõte: 159 441 € Tegevusala mediaan: 398 €2022
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2022: 1,3 % · +0,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
0123452019 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20220123452019 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %2020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 3,8 %2022 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2022
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2022: 337 440 € · −59,4% võrreldes 2021
02004006008001 0002019 Ettevõte: 18 946 €20192020 Ettevõte: 189 560 €20202021 Ettevõte: 830 566 €20212022 Ettevõte: 337 440 €202202004006008001 0002019 Ettevõte: 18 946 €2020 Ettevõte: 189 560 €20202021 Ettevõte: 830 566 €2022 Ettevõte: 337 440 €2022
Omakapital, tuh € 2022: 274 249 € · +138,9% võrreldes 2021
01002003002019 Ettevõte: 16 842 €20192020 Ettevõte: 52 704 €20202021 Ettevõte: 114 808 €20212022 Ettevõte: 274 249 €202201002003002019 Ettevõte: 16 842 €2020 Ettevõte: 52 704 €20202021 Ettevõte: 114 808 €2022 Ettevõte: 274 249 €2022
Töötajad 2022: 3 · +50,0% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
01232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 2202201232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22022
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2022 12 201 158 159 441 110 448 337 440 274 249 3
2021 10 588 027 62 104 79 270 830 566 114 808 2
2020 4 325 877 35 862 16 135 189 560 52 704 2
2019 956 154 14 342 — 18 946 16 842 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2022

Puhasrentaablus
1,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
58,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
47,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
81,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
18,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,94
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
4 067 053 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 068 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.07.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 14.03.2019 – 31.12.2019 18.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 71121Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine

Muudatuste ajalugu

Mis Väärtus Periood
Staatus Pankrotis 13.03.2024 – praegu
Staatus Registrisse kantud 14.03.2019 – praegu
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50115097 / 8
26.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
26.04.2024
PDF
Ä 50115097 / 7
13.03.2024
Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks Jõustunud
13.03.2024
PDF
Ä 50115097 / 6
22.02.2024
Muutmiskanne Jõustunud
22.02.2024
PDF
Ä 50115097 / M1
02.02.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.02.2024 Puudused kõrvaldatud
22.02.2024
PDF
Ä 50115097 / 5
27.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
27.09.2023
PDF
Ä 50115097 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50115097 / 3
15.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
15.08.2023
PDF
Ä 50115097 / 2
15.08.2023
Muutmiskanne Jõustunud
15.08.2023
PDF
Ä 50115097
14.03.2019
Esmakanne Jõustunud
14.03.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes