Marss Agency OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14674726 OÜ Tallinn Registreeritud 04.03.2019
Võrdle

Marss Agency OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14674726, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 675 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
285 €
↓ 73,3% võrreldes: 2025 III kv
Tööjõumaksud
297 €
↓ 73,4% võrreldes: 2025 III kv
Töötajad
—

2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Müügitulu · 2025 39 675 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 -9,8 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2024 II kv – 2025 IV kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 II kv: 1 091 € · +5,7% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 115 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502024 II kv Ettevõte: 216 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 022 € Tegevusala mediaan: 1 020 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 008 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 032 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 091 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·2502505007501 0001 2502024 II kv Ettevõte: 216 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 022 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 1 008 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 032 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 1 091 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 I kv
0,00,20,40,60,81,02024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·250,00,20,40,60,81,02024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·25
Riiklikud maksud, € 2025 IV kv: 285 € · −73,3% võrreldes 2025 III kv
02505007501 0001 2502024 II kv Ettevõte: 201 €II·242024 III kv Ettevõte: 977 €III·242024 IV kv Ettevõte: 964 €IV·242025 I kv Ettevõte: 988 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 045 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 068 €III·252025 IV kv Ettevõte: 285 €IV·2502505007501 0001 2502024 II kv Ettevõte: 201 €II·242024 III kv Ettevõte: 977 €2024 IV kv Ettevõte: 964 €IV·242025 I kv Ettevõte: 988 €2025 II kv Ettevõte: 1 045 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 068 €2025 IV kv Ettevõte: 285 €IV·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 IV kv — 285 297 —
2025 III kv — 1 068 1 115 —
2025 II kv — 1 045 1 091 1
2025 I kv — 988 1 032 1
2024 IV kv — 964 1 008 1
2024 III kv — 977 1 022 1
2024 II kv — 201 216 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 39 675 € · +21,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 3 180 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 675 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 2 077 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 3 196 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 4 614 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 32 704 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 39 675 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 3 180 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 675 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 2 077 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 3 196 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 4 614 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 32 704 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 39 675 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -3 869 € · −194,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0002019 Ettevõte: -522 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 664 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 1 436 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 188 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: 72 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 4 108 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: -3 869 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0002019 Ettevõte: -522 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 664 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 1 436 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 188 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: 72 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 4 108 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: -3 869 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -9,8 % · −22,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-200204060802019 Ettevõte: -16,4 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 69,1 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 12,6 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: -9,8 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025-200204060802019 Ettevõte: -16,4 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 69,1 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 12,6 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: -9,8 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 6 201 € · −33,0% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002019 Ettevõte: 1 977 €20192020 Ettevõte: 2 642 €20202021 Ettevõte: 4 078 €20212022 Ettevõte: 4 592 €20222023 Ettevõte: 4 409 €20232024 Ettevõte: 9 253 €20242025 Ettevõte: 6 201 €202502 0004 0006 0008 00010 0002019 Ettevõte: 1 977 €20192020 Ettevõte: 2 642 €2021 Ettevõte: 4 078 €20212022 Ettevõte: 4 592 €2023 Ettevõte: 4 409 €20232024 Ettevõte: 9 253 €2025 Ettevõte: 6 201 €2025
Omakapital, € 2025: 4 576 € · −45,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002019 Ettevõte: 1 977 €20192020 Ettevõte: 2 642 €20202021 Ettevõte: 4 078 €20212022 Ettevõte: 4 265 €20222023 Ettevõte: 4 337 €20232024 Ettevõte: 8 445 €20242025 Ettevõte: 4 576 €202502 0004 0006 0008 00010 0002019 Ettevõte: 1 977 €20192020 Ettevõte: 2 642 €2021 Ettevõte: 4 078 €20212022 Ettevõte: 4 265 €2023 Ettevõte: 4 337 €20232024 Ettevõte: 8 445 €2025 Ettevõte: 4 576 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 39 675 -3 869 7 387 6 201 4 576 1
2024 32 704 4 108 7 377 9 253 8 445 0
2023 4 614 72 0 4 409 4 337 0
2022 3 196 188 0 4 592 4 265 0
2021 2 077 1 436 0 4 078 4 078 0
2020 675 664 0 2 642 2 642 0
2019 3 180 -522 0 1 977 1 977 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-9,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-84,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-62,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
73,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
26,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,17
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
39 675 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
616 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 31.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 21.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 18.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 04.03.2019 – 31.12.2019 13.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
  • 74301Kirjalik ja suuline tõlge
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50114252 / 4
16.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
16.05.2024
PDF
Ä 50114252 / 3
05.04.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
05.04.2024
PDF
Ä 50114252 / 2
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50114252 / M2
23.02.2021
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 27.08.2021 Puudused kõrvaldatud
26.02.2021
PDF
Ä 50114252
04.03.2019
Esmakanne Jõustunud
04.03.2019
PDF
Ä 50114252 / M1
01.03.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.03.2019 Puudused kõrvaldatud
04.03.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes