KS Investments OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14663566 OÜ Tartu linn Registreeritud 18.02.2019
Võrdle

KS Investments OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 14663566, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2023

2024 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused · EMTAK 82

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 3 141 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 977

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 3 141 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002019 Ettevõte: 4 197 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 140 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 000 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 062 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 141 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3 483 €202501 0002 0003 0004 0005 0002019 Ettevõte: 4 197 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 140 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 000 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 062 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 141 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3 483 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 444 € · +253,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0004 0002019 Ettevõte: 3 924 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -307 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -256 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 390 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -290 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 444 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-1 00001 0002 0003 0004 0002019 Ettevõte: 3 924 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -307 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -256 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 390 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -290 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 444 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2019: 93,5 % · tegevusala mediaan 12,7 % · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0204060801002019 Ettevõte: 93,5 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,9 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,6 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,2 %20250204060801002019 Ettevõte: 93,5 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,9 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,6 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 5 705 € · +22,4% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002019 Ettevõte: 3 924 €20192020 Ettevõte: 3 617 €20202021 Ettevõte: 3 361 €20212022 Ettevõte: 3 361 €20222023 Ettevõte: 4 151 €20232024 Ettevõte: 4 661 €20242025 Ettevõte: 5 705 €202502 0004 0006 0002019 Ettevõte: 3 924 €20192020 Ettevõte: 3 617 €2021 Ettevõte: 3 361 €20212022 Ettevõte: 3 361 €2023 Ettevõte: 4 151 €20232024 Ettevõte: 4 661 €2025 Ettevõte: 5 705 €2025
Omakapital, € 2025: 4 305 € · +11,5% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002019 Ettevõte: 3 924 €20192020 Ettevõte: 3 617 €20202021 Ettevõte: 3 361 €20212022 Ettevõte: 3 361 €20222023 Ettevõte: 4 151 €20232024 Ettevõte: 3 861 €20242025 Ettevõte: 4 305 €202501 0002 0003 0004 0005 0002019 Ettevõte: 3 924 €20192020 Ettevõte: 3 617 €2021 Ettevõte: 3 361 €20212022 Ettevõte: 3 361 €2023 Ettevõte: 4 151 €20232024 Ettevõte: 3 861 €2025 Ettevõte: 4 305 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — 444 0 5 705 4 305 0
2024 0 -290 0 4 661 3 861 0
2023 0 390 0 4 151 4 151 0
2022 0 0 0 3 361 3 361 0
2021 0 -256 0 3 361 3 361 0
2020 0 -307 0 3 617 3 617 0
2019 4 197 3 924 0 3 924 3 924 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
10,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
7,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
75,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
24,5 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 14.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 18.02.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 82991Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50113162 / M1
14.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 13.08.2024 Puudused kõrvaldatud
15.07.2024
PDF
Ä 50113162 / 2
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50113162
18.02.2019
Esmakanne Jõustunud
18.02.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes