Mire Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14660119 OÜ Ardu alevik Registreeritud 12.02.2019
Võrdle

Mire Invest OÜ (OÜ), Ardu alevik, registrikood 14660119, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 42 267 € ja töötajaid 2.

Käive
42 267 €
↑ 173,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 906 €
↑ 190,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 417 €
Töötajad
2
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 42 267 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 709 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 12 068 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 5,8 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 42 267 € · +173,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 1 152 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 6 662 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 906 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 15 460 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 42 267 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 152 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 662 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 9 906 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 15 460 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 42 267 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 709 € · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 709 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 709 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +100,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 906 € · +190,0% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 253 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 353 €IV·252026 I kv Ettevõte: 683 €2026 II kv Ettevõte: 1 347 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 906 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 253 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 353 €2026 I kv Ettevõte: 683 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 347 €2026 III kv Ettevõte: 3 906 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 42 267 3 906 1 417 2
2026 II kv 15 460 1 347 — 1
2026 I kv 9 906 683 — —
2025 IV kv 6 662 353 — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv 1 152 253 — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 1 238 246 — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv 6 005 61 — —
2022 I kv 150 14 — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
236 €
Käive töötaja kohta kvartalis
21 134 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 12 068 € · +584,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 8 330 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 184 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 1 764 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 12 068 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 8 330 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 184 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 1 764 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 12 068 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 705 € · +160,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0003 0002019 Ettevõte: -287 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 85 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: -415 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 2 082 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: -1 243 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 271 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 705 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-2 000-1 00001 0002 0003 0002019 Ettevõte: -287 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 85 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: -415 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 2 082 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: -1 243 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 271 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 705 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,8 % · −9,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
05101520252019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 25,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %202505101520252019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 25,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 29 657 € · +63,6% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002019 Ettevõte: 6 046 €20192020 Ettevõte: 11 058 €20202021 Ettevõte: 12 206 €20212022 Ettevõte: 19 501 €20222023 Ettevõte: 19 987 €20232024 Ettevõte: 18 126 €20242025 Ettevõte: 29 657 €2025010 00020 00030 0002019 Ettevõte: 6 046 €20192020 Ettevõte: 11 058 €2021 Ettevõte: 12 206 €20212022 Ettevõte: 19 501 €2023 Ettevõte: 19 987 €20232024 Ettevõte: 18 126 €2025 Ettevõte: 29 657 €2025
Omakapital, € 2025: 3 648 € · +23,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002019 Ettevõte: 2 213 €20192020 Ettevõte: 2 299 €20202021 Ettevõte: 1 884 €20212022 Ettevõte: 3 916 €20222023 Ettevõte: 2 673 €20232024 Ettevõte: 2 944 €20242025 Ettevõte: 3 648 €202501 0002 0003 0004 0002019 Ettevõte: 2 213 €20192020 Ettevõte: 2 299 €2021 Ettevõte: 1 884 €20212022 Ettevõte: 3 916 €2023 Ettevõte: 2 673 €20232024 Ettevõte: 2 944 €2025 Ettevõte: 3 648 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 12 068 705 0 29 657 3 648 0
2024 1 764 271 0 18 126 2 944 0
2023 184 -1 243 0 19 987 2 673 0
2022 8 330 2 082 0 19 501 3 916 0
2021 — -415 0 12 206 1 884 0
2020 — 85 0 11 058 2 299 0
2019 — -287 0 6 046 2 213 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
19,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
12,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
87,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,96
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 19.02.2019 – 31.12.2019 30.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50112790 / 3
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50112790 / 2
19.12.2019
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2019
PDF
Ä 50112790
12.02.2019
Esmakanne Jõustunud
12.02.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes