Global Water Treatment OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14655454
OÜ Jõhvi linn Registreeritud 05.02.2019
Võrdle
Global Water Treatment OÜ (OÜ), Jõhvi linn, registrikood 14655454, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Müügitulu · 2025 49 658 €
parem kui 47% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Puhasrentaablus · 2025 250,0 %
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: 458 900 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 478 926 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 327 727 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 78 696 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 352 379 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 386 764 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 134 550 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 128 500 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 49 100 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 2 336 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 100 200 300 400 2024 IV kv
Ettevõte: 352 379 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 386 764 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 134 550 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 128 500 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 49 100 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 336 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 I kv: 4 963 € · +0,0% võrreldes 2025 IV kv · tegevusala mediaan 2 089 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2023 IV kv
Ettevõte: 3 057 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 057 €
Tegevusala mediaan: 1 948 € 2024 II kv
Ettevõte: 3 057 €
Tegevusala mediaan: 1 960 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 6 114 €
Tegevusala mediaan: 2 029 € 2024 IV kv
Ettevõte: 5 697 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 949 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 963 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 963 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € 2025 IV kv
Ettevõte: 4 963 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 963 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 068 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 2024 IV kv
Ettevõte: 5 697 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 949 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 963 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € 2025 III kv
Ettevõte: 4 963 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 963 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € 2026 I kv
Ettevõte: 4 963 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 IV kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 2 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Riiklikud maksud , € 2026 II kv: 4 754 € · +0,0% võrreldes 2026 I kv
0 10 000 20 000 30 000 2023 IV kv
Ettevõte: 25 847 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 15 847 € 2024 II kv
Ettevõte: 5 847 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 5 847 € 2024 IV kv
Ettevõte: 5 449 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 660 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 754 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 754 € 2025 IV kv
Ettevõte: 4 754 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 754 € 2026 II kv
Ettevõte: 4 754 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0 2 000 4 000 6 000 2024 IV kv
Ettevõte: 5 449 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 660 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 754 € 2025 III kv
Ettevõte: 4 754 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 754 € 2026 I kv
Ettevõte: 4 754 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 754 € 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2019 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 49 658 € · −93,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 2019
Ettevõte: 116 531 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 2 391 737 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2020 2021
Ettevõte: 3 585 374 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 2 834 434 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 5 011 603 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 727 775 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 49 658 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 2019
Ettevõte: 116 531 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 2 391 737 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2021
Ettevõte: 3 585 374 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 2 834 434 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 5 011 603 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 727 775 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 49 658 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 124 135 € · +1 198,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-1 000 -500 0 500 1 000 1 500 2019
Ettevõte: 54 462 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 845 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2020 2021
Ettevõte: 386 321 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: -529 462 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: 1 136 116 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 9 560 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: 124 135 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 -1 000 -500 0 500 1 000 1 500 2019
Ettevõte: 54 462 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 845 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2021
Ettevõte: 386 321 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: -529 462 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: 1 136 116 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 9 560 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: 124 135 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 250,0 % · +248,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-100 0 100 200 300 2019
Ettevõte: 46,7 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 0,0 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2020 2021
Ettevõte: 10,8 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: -18,7 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: 22,7 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 1,3 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: 250,0 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 -100 0 100 200 300 2019
Ettevõte: 46,7 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 0,0 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021
Ettevõte: 10,8 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: -18,7 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: 22,7 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 1,3 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: 250,0 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 1 811 943 € · +1,8% võrreldes 2024
0 1 000 2 000 3 000 2019
Ettevõte: 189 731 € 2019 2020
Ettevõte: 61 341 € 2020 2021
Ettevõte: 795 869 € 2021 2022
Ettevõte: 2 940 617 € 2022 2023
Ettevõte: 1 953 598 € 2023 2024
Ettevõte: 1 779 194 € 2024 2025
Ettevõte: 1 811 943 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 2019
Ettevõte: 189 731 € 2019 2020
Ettevõte: 61 341 € 2021
Ettevõte: 795 869 € 2021 2022
Ettevõte: 2 940 617 € 2023
Ettevõte: 1 953 598 € 2023 2024
Ettevõte: 1 779 194 € 2025
Ettevõte: 1 811 943 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 1 763 710 € · +7,6% võrreldes 2024
-500 0 500 1 000 1 500 2 000 2019
Ettevõte: 54 462 € 2019 2020
Ettevõte: 55 307 € 2020 2021
Ettevõte: 441 628 € 2021 2022
Ettevõte: -87 834 € 2022 2023
Ettevõte: 1 630 015 € 2023 2024
Ettevõte: 1 639 575 € 2024 2025
Ettevõte: 1 763 710 € 2025 -500 0 500 1 000 1 500 2 000 2019
Ettevõte: 54 462 € 2019 2020
Ettevõte: 55 307 € 2021
Ettevõte: 441 628 € 2021 2022
Ettevõte: -87 834 € 2023
Ettevõte: 1 630 015 € 2023 2024
Ettevõte: 1 639 575 € 2025
Ettevõte: 1 763 710 € 2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
29.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
16.10.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
02.12.2024
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
19.02.2024
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
13.11.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
17.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
05.02.2019 – 31.12.2019
18.11.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes