ROSDOM Ehitus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14653869 OÜ Paide linn Registreeritud 04.02.2019
Võrdle

ROSDOM Ehitus OÜ (OÜ), Paide linn, registrikood 14653869, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 45 840 € ja töötajaid 6.

Käive
45 840 €
↓ 31,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
7 320 €
↓ 13,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 267 €
Töötajad
6
+3 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 45 840 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 378 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 422 292 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 64,0 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 45 840 € · −31,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 19 523 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 17 006 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 62 541 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 353 399 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 142 945 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 85 121 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 183 568 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 50 958 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 104 899 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 66 793 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 45 840 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 353 399 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 142 945 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 85 121 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 183 568 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 50 958 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 104 899 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 66 793 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 45 840 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 378 € · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 79 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 988 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 774 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 113 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 1 991 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 698 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 135 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 378 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 774 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 1 113 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 991 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 698 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 135 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 378 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · +100,0% võrreldes 2026 II kv
02462023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 6III·2602462024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 7 320 € · −13,8% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 770 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 487 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 7 358 €2024 IV kv Ettevõte: 6 882 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 313 €2025 II kv Ettevõte: 7 881 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 812 €2025 IV kv Ettevõte: 121 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 845 €2026 II kv Ettevõte: 8 491 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 320 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 6 882 €2025 I kv Ettevõte: 3 313 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 881 €2025 III kv Ettevõte: 6 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 121 €2026 I kv Ettevõte: 5 845 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 491 €2026 III kv Ettevõte: 7 320 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 45 840 7 320 2 267 6
2026 II kv 66 793 8 491 — 3
2026 I kv 104 899 5 845 269 2
2025 IV kv 50 958 121 130 —
2025 III kv 183 568 6 812 2 095 3
2025 II kv 85 121 7 881 5 974 3
2025 I kv 142 945 3 313 3 339 3
2024 IV kv 353 399 6 882 2 323 3
2024 III kv 62 541 7 358 2 965 3
2024 II kv — — — 2
2024 I kv 17 006 3 487 187 —
2023 IV kv 19 523 770 158 2
2023 III kv — 108 158 2
2023 II kv 200 1 346 406 2
2023 I kv 13 608 2 562 647 2
2022 IV kv 15 291 6 557 3 843 3
2022 III kv 33 755 4 966 3 180 5
2022 II kv 42 612 7 719 2 327 3
2022 I kv 1 653 78 133 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
126 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 640 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 422 292 € · −12,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002019 Ettevõte: 77 206 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 40 426 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 50 903 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 103 086 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 21 101 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 483 822 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 422 292 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202501002003004005002019 Ettevõte: 77 206 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 40 426 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 50 903 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 103 086 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 21 101 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 483 822 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 422 292 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 270 472 € · +49,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002019 Ettevõte: 2 025 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 494 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 2 806 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 2 843 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: -5 204 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 181 552 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 270 472 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-10001002003002019 Ettevõte: 2 025 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 494 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 2 806 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 2 843 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: -5 204 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 181 552 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 270 472 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 64,0 % · +26,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
-40-200204060802019 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: -24,7 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 37,5 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 64,0 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-40-200204060802019 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: -24,7 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 37,5 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 64,0 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 460 192 € · +138,0% võrreldes 2024
01002003004005002019 Ettevõte: 3 638 €20192020 Ettevõte: 29 131 €20202021 Ettevõte: 8 748 €20212022 Ettevõte: 16 117 €20222023 Ettevõte: 6 271 €20232024 Ettevõte: 193 359 €20242025 Ettevõte: 460 192 €202501002003004005002019 Ettevõte: 3 638 €20192020 Ettevõte: 29 131 €2021 Ettevõte: 8 748 €20212022 Ettevõte: 16 117 €2023 Ettevõte: 6 271 €20232024 Ettevõte: 193 359 €2025 Ettevõte: 460 192 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 457 488 € · +144,6% võrreldes 2024
01002003004005002019 Ettevõte: 2 025 €20192020 Ettevõte: 2 519 €20202021 Ettevõte: 7 825 €20212022 Ettevõte: 10 668 €20222023 Ettevõte: 5 464 €20232024 Ettevõte: 187 016 €20242025 Ettevõte: 457 488 €202501002003004005002019 Ettevõte: 2 025 €20192020 Ettevõte: 2 519 €2021 Ettevõte: 7 825 €20212022 Ettevõte: 10 668 €2023 Ettevõte: 5 464 €20232024 Ettevõte: 187 016 €2025 Ettevõte: 457 488 €2025
Töötajad 2025: 2 · −33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
012342019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025012342019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 422 292 270 472 24 425 460 192 457 488 2
2024 483 822 181 552 24 655 193 359 187 016 3
2023 21 101 -5 204 10 021 6 271 5 464 1
2022 103 086 2 843 34 292 16 117 10 668 2
2021 50 903 2 806 8 329 8 748 7 825 1
2020 40 426 494 8 614 29 131 2 519 1
2019 77 206 2 025 21 729 3 638 2 025 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
64,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
59,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
58,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
166,39
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
211 147 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 018 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 22.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 04.02.2019 – 31.12.2019 23.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Mai Ammer
    Juhatuse liige · alates 16.04.2024

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Mai Ammer
    Füüsiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

  • Mai Ammer
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 16.04.2024

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50112098 / 6
16.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
16.04.2024
PDF
Ä 50112098 / 5
11.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
11.04.2024
PDF
Ä 50112098 / 4
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50112098 / 3
01.12.2021
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2021
PDF
Ä 50112098 / 2
04.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
04.07.2019
PDF
Ä 50112098
04.02.2019
Esmakanne Jõustunud
04.02.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes