BIRDING HAAPSALU OÜ (OÜ), Haapsalu linn, registrikood 14640341, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 31 035 € ja töötajaid 1.
Käive
31 035 €
↓ 49,1%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 853 €
↓ 38,4%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 198 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74
Käive, € 2026 III kv: 31 035 € · −49,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 242 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 198 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 194 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 853 € · −38,4% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
31 035
3 853
3 198
1
2026 II kv
60 983
6 253
3 198
1
2026 I kv
33 939
7 485
5 462
1
2025 IV kv
28 924
2 076
2 214
1
2025 III kv
13 710
2 127
2 278
1
2025 II kv
64 725
2 081
2 167
1
2025 I kv
21 267
11 845
6 044
1
2024 IV kv
25 608
3 055
1 516
1
2024 III kv
23 715
1 220
911
1
2024 II kv
49 194
1 622
1 608
1
2024 I kv
30 914
7 540
5 045
1
2023 IV kv
16 960
2 218
1 343
1
2023 III kv
4 768
1 982
1 776
1
2023 II kv
20 042
1 905
1 487
1
2023 I kv
22 638
2 834
2 244
1
2022 IV kv
18 937
1 889
1 931
1
2022 III kv
1 042
1 219
1 374
1
2022 II kv
—
1 741
1 856
1
2022 I kv
—
1 691
1 856
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 066 €
Käive töötaja kohta kvartalis
31 035 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 158 529 € · +18,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 586 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 26 811 € · +654,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 107 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 16,9 % · +20,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,4 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 68 803 € · +51,7% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 57 675 € · +93,9% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
158 529
26 811
28 133
68 803
57 675
1
2024
133 456
-4 838
24 960
45 369
29 747
1
2023
68 340
14 479
20 179
48 849
34 585
1
2022
63 832
9 355
21 380
25 944
20 644
1
2021
10 889
3 640
4 121
14 160
11 288
1
2020
9 318
1 799
0
7 648
7 648
0
2019
5 785
3 349
0
6 112
5 849
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
16,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
46,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
39,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
83,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
16,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,18
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
158 529 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 344 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)