Tzarinah di Fiori OÜ
Tzarinah di Fiori OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14640007, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Programmeerimine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 14 309 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 336
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | — | — | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | — | — | — | — |
| 2025 I kv | — | — | — | — |
| 2024 IV kv | — | — | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | 20 | — | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | 250 | 50 | — | — |
| 2023 III kv | — | — | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
| 2023 I kv | 2 050 | 424 | — | — |
| 2022 IV kv | 4 250 | 846 | — | — |
| 2022 III kv | -42 | 17 | — | — |
| 2022 II kv | -352 | — | — | — |
| 2022 I kv | — | 169 | 184 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -59 | 0 | 501 | -1 648 | 0 |
| 2024 | 0 | -530 | 0 | 560 | -1 589 | 0 |
| 2023 | 1 400 | -2 255 | 0 | 837 | -1 059 | 0 |
| 2022 | 5 150 | -1 147 | 85 | 2 629 | 1 196 | 0 |
| 2021 | — | -621 | 0 | 1 906 | 1 906 | 0 |
| 2020 | — | 1 119 | 0 | 2 356 | 2 356 | 0 |
| 2019 | — | -3 941 | 0 | 1 101 | 1 101 | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 01.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 09.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 11.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 11.01.2019 – 31.12.2019 | 28.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Valmar KontJuhatuse liige · alates 01.11.2022
- Anne-Marie LeilaaniJuhatuse liige · alates 03.01.2023
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Valmar KontFüüsiline isik · 5 178 €
Tegelikud kasusaajad
- Valmar Kontotsene osalus · alates 27.10.2022
Asutajad ja muud isikud
- Anne-Mari LoikAsutaja · 2 500 € · 11.01.2019
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 62011Programmeerimine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50110614 / M4 01.07.2026 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara | 04.01.2027 | Jõustunud 01.07.2026 |
|
| Ä 50110614 / 5 03.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.09.2023 |
||
| Ä 50110614 / 4 03.01.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.01.2023 |
||
| Ä 50110614 / 3 01.11.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.11.2022 |
||
| Ä 50110614 / M3 05.04.2022 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.05.2022 | Puudused kõrvaldatud 11.04.2022 |
|
| Ä 50110614 / M2 12.08.2020 |
Korraldav määrus | Jõustunud 12.08.2020 |
||
| Ä 50110614 / 2 11.08.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.08.2020 |
||
| Ä 50110614 / M1 07.08.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 06.09.2020 | Puudused kõrvaldatud 11.08.2020 |
|
| Ä 50110614 11.01.2019 |
Esmakanne | Jõustunud 11.01.2019 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes