Pulmakleit Pruudisalong OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14637706 OÜ Tallinn Registreeritud 08.01.2019
Võrdle

Pulmakleit Pruudisalong OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14637706, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Rõivaste jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 14 583 € ja töötajaid 1.

Käive
14 583 €
↑ 17,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 473 €
↑ 51,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
178 €
↓ 80,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 14 583 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 178 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 57 613 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -20,9 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 14 583 € · +17,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 13 158 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 22 322 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 26 525 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 26 237 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 16 510 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 17 504 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 27 180 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 24 963 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 7 265 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 8 339 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 12 398 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 14 583 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 16 510 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 17 504 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 27 180 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 24 963 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 265 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 8 339 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 12 398 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 14 583 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 178 € · −80,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 1 656 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 425 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 4 112 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 198 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 1 432 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 793 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 2 376 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 150 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 907 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 900 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 178 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 432 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 793 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 376 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 150 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 907 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 900 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 178 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 473 € · +51,5% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 3 321 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 043 €2024 II kv Ettevõte: 8 781 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 879 €2024 IV kv Ettevõte: 3 949 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 281 €2025 II kv Ettevõte: 5 646 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 350 €2025 IV kv Ettevõte: 1 367 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 866 €2026 II kv Ettevõte: 1 632 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 473 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 3 949 €2025 I kv Ettevõte: 3 281 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 646 €2025 III kv Ettevõte: 4 350 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 367 €2026 I kv Ettevõte: 1 866 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 632 €2026 III kv Ettevõte: 2 473 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 14 583 2 473 178 1
2026 II kv 12 398 1 632 900 1
2026 I kv 8 339 1 866 907 1
2025 IV kv 7 265 1 367 1 085 1
2025 III kv 24 963 4 350 1 150 1
2025 II kv 27 180 5 646 2 376 1
2025 I kv 17 504 3 281 1 793 1
2024 IV kv 16 510 3 949 1 432 1
2024 III kv 26 237 8 879 4 198 1
2024 II kv 26 525 8 781 4 112 1
2024 I kv 22 322 5 043 2 425 1
2023 IV kv 13 158 3 321 1 656 1
2023 III kv 15 215 3 597 1 380 1
2023 II kv 19 553 4 086 1 025 2
2023 I kv 16 507 2 871 463 2
2022 IV kv 9 651 1 328 232 2
2022 III kv 19 365 3 006 1 197 2
2022 II kv 22 143 3 015 417 2
2022 I kv 18 020 3 539 2 190 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
59 €
Käive töötaja kohta kvartalis
14 583 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 57 613 € · −17,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
0501001502019 Ettevõte: 8 385 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 19 410 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 85 792 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 54 644 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 146 455 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 69 794 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 57 613 € Tegevusala mediaan: 16 974 €20250501001502019 Ettevõte: 8 385 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 19 410 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 85 792 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 54 644 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 146 455 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 69 794 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 57 613 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -12 047 € · +80,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-100 000-50 000050 000100 0002019 Ettevõte: -571 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 2 208 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 22 349 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -3 846 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 80 359 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -60 428 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -12 047 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-100 000-50 000050 000100 0002019 Ettevõte: -571 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 2 208 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 22 349 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -3 846 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 80 359 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -60 428 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -12 047 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -20,9 % · +65,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-100-500501002019 Ettevõte: -6,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 11,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 26,1 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: -7,0 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 54,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -86,6 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -20,9 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-100-500501002019 Ettevõte: -6,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 11,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 26,1 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: -7,0 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 54,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -86,6 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -20,9 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 38 589 € · −15,9% võrreldes 2024
02550751001252019 Ettevõte: 2 163 €20192020 Ettevõte: 4 918 €20202021 Ettevõte: 33 363 €20212022 Ettevõte: 33 006 €20222023 Ettevõte: 106 126 €20232024 Ettevõte: 45 899 €20242025 Ettevõte: 38 589 €202502550751001252019 Ettevõte: 2 163 €20192020 Ettevõte: 4 918 €2021 Ettevõte: 33 363 €20212022 Ettevõte: 33 006 €2023 Ettevõte: 106 126 €20232024 Ettevõte: 45 899 €2025 Ettevõte: 38 589 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 30 524 € · −28,3% võrreldes 2024
02550751001252019 Ettevõte: 1 929 €20192020 Ettevõte: 4 137 €20202021 Ettevõte: 26 486 €20212022 Ettevõte: 22 640 €20222023 Ettevõte: 102 999 €20232024 Ettevõte: 42 571 €20242025 Ettevõte: 30 524 €202502550751001252019 Ettevõte: 1 929 €20192020 Ettevõte: 4 137 €2021 Ettevõte: 26 486 €20212022 Ettevõte: 22 640 €2023 Ettevõte: 102 999 €20232024 Ettevõte: 42 571 €2025 Ettevõte: 30 524 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 57 613 -12 047 17 356 38 589 30 524 1
2024 69 794 -60 428 32 006 45 899 42 571 1
2023 146 455 80 359 13 831 106 126 102 999 1
2022 54 644 -3 846 8 940 33 006 22 640 1
2021 85 792 22 349 19 928 33 363 26 486 2
2020 19 410 2 208 6 212 4 918 4 137 1
2019 8 385 -571 1 909 2 163 1 929 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-20,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-39,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-31,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
79,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
20,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,78
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
57 613 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 446 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 08.01.2019 – 31.12.2019 03.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47711Rõivaste jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50110354 / 6
19.09.2025
Muutmiskanne Jõustunud
19.09.2025
PDF
Ä 50110354 / 5
12.08.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
12.08.2024
PDF
Ä 50110354 / 4
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50110354 / 3
23.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
23.07.2019
PDF
Ä 50110354 / 2
12.02.2019
Muutmiskanne Jõustunud
12.02.2019
PDF
Ä 50110354
08.01.2019
Esmakanne Jõustunud
08.01.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes