Janes Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14634458 OÜ Pajumaa küla Registreeritud 03.01.2019
Võrdle

Janes Invest OÜ (OÜ), Pajumaa küla, registrikood 14634458, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude valmis tekstiiltoodete tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 30 818 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 105 €
↓ 2,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 220 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tekstiilitootmine · EMTAK 13

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 220 €
    tegevusala mediaan 1 362 € · ettevõtteid tegevusalal: 205
  • Müügitulu · 2025 30 818 €
    tegevusala mediaan 19 482 € · ettevõtteid tegevusalal: 429
  • Puhasrentaablus · 2025 29,8 %
    tegevusala mediaan 2,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 321

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 220 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 362 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 078 € Tegevusala mediaan: 1 171 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 078 € Tegevusala mediaan: 1 165 €2024 II kv Ettevõte: 1 078 € Tegevusala mediaan: 1 248 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 078 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2024 IV kv Ettevõte: 1 078 € Tegevusala mediaan: 1 225 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 099 € Tegevusala mediaan: 1 312 €2025 II kv Ettevõte: 1 110 € Tegevusala mediaan: 1 383 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 110 € Tegevusala mediaan: 1 391 €2025 IV kv Ettevõte: 1 110 € Tegevusala mediaan: 1 430 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 154 € Tegevusala mediaan: 1 403 €2026 II kv Ettevõte: 1 220 € Tegevusala mediaan: 1 451 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 220 € Tegevusala mediaan: 1 362 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 078 € Tegevusala mediaan: 1 225 €2025 I kv Ettevõte: 1 099 € Tegevusala mediaan: 1 312 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 110 € Tegevusala mediaan: 1 383 €2025 III kv Ettevõte: 1 110 € Tegevusala mediaan: 1 391 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 110 € Tegevusala mediaan: 1 430 €2026 I kv Ettevõte: 1 154 € Tegevusala mediaan: 1 403 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 220 € Tegevusala mediaan: 1 451 €2026 III kv Ettevõte: 1 220 € Tegevusala mediaan: 1 362 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tekstiilitootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 105 € · −2,2% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 971 €2024 II kv Ettevõte: 971 €II·242024 III kv Ettevõte: 971 €2024 IV kv Ettevõte: 971 €IV·242025 I kv Ettevõte: 992 €2025 II kv Ettevõte: 1 027 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 002 €2025 IV kv Ettevõte: 1 027 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 046 €2026 II kv Ettevõte: 1 130 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 105 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 971 €2025 I kv Ettevõte: 992 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 027 €2025 III kv Ettevõte: 1 002 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 027 €2026 I kv Ettevõte: 1 046 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 130 €2026 III kv Ettevõte: 1 105 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 105 1 220 1
2026 II kv — 1 130 1 220 1
2026 I kv — 1 046 1 154 1
2025 IV kv — 1 027 1 110 1
2025 III kv — 1 002 1 110 1
2025 II kv — 1 027 1 110 1
2025 I kv — 992 1 099 1
2024 IV kv — 971 1 078 1
2024 III kv — 971 1 078 1
2024 II kv — 971 1 078 1
2024 I kv — 971 1 078 1
2023 IV kv — 971 1 078 1
2023 III kv — 971 1 078 1
2023 II kv — 971 1 078 1
2023 I kv — 827 922 1
2022 IV kv — 827 922 1
2022 III kv — 827 922 1
2022 II kv — 793 886 1
2022 I kv — 693 777 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
407 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 30 818 € · +10,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 19 482 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 19 483 € Tegevusala mediaan: 26 440 €20192020 Ettevõte: 23 737 € Tegevusala mediaan: 24 209 €20202021 Ettevõte: 26 107 € Tegevusala mediaan: 19 225 €20212022 Ettevõte: 28 970 € Tegevusala mediaan: 17 663 €20222023 Ettevõte: 20 843 € Tegevusala mediaan: 14 617 €20232024 Ettevõte: 27 781 € Tegevusala mediaan: 16 702 €20242025 Ettevõte: 30 818 € Tegevusala mediaan: 19 482 €2025010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 19 483 € Tegevusala mediaan: 26 440 €20192020 Ettevõte: 23 737 € Tegevusala mediaan: 24 209 €2021 Ettevõte: 26 107 € Tegevusala mediaan: 19 225 €20212022 Ettevõte: 28 970 € Tegevusala mediaan: 17 663 €2023 Ettevõte: 20 843 € Tegevusala mediaan: 14 617 €20232024 Ettevõte: 27 781 € Tegevusala mediaan: 16 702 €2025 Ettevõte: 30 818 € Tegevusala mediaan: 19 482 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tekstiilitootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 9 173 € · +127,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 17 499 € Tegevusala mediaan: 347 €20192020 Ettevõte: 5 128 € Tegevusala mediaan: 623 €20202021 Ettevõte: 3 094 € Tegevusala mediaan: 374 €20212022 Ettevõte: 6 564 € Tegevusala mediaan: 50 €20222023 Ettevõte: -1 235 € Tegevusala mediaan: 23 €20232024 Ettevõte: 4 025 € Tegevusala mediaan: 10 €20242025 Ettevõte: 9 173 € Tegevusala mediaan: 3 €2025-5 00005 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 17 499 € Tegevusala mediaan: 347 €20192020 Ettevõte: 5 128 € Tegevusala mediaan: 623 €2021 Ettevõte: 3 094 € Tegevusala mediaan: 374 €20212022 Ettevõte: 6 564 € Tegevusala mediaan: 50 €2023 Ettevõte: -1 235 € Tegevusala mediaan: 23 €20232024 Ettevõte: 4 025 € Tegevusala mediaan: 10 €2025 Ettevõte: 9 173 € Tegevusala mediaan: 3 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tekstiilitootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 29,8 % · +15,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,4 % · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
-200204060801002019 Ettevõte: 89,8 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20192020 Ettevõte: 21,6 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20202021 Ettevõte: 11,9 % Tegevusala mediaan: 4,3 %20212022 Ettevõte: 22,7 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20222023 Ettevõte: -5,9 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20232024 Ettevõte: 14,5 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20242025 Ettevõte: 29,8 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2025-200204060801002019 Ettevõte: 89,8 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20192020 Ettevõte: 21,6 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2021 Ettevõte: 11,9 % Tegevusala mediaan: 4,3 %20212022 Ettevõte: 22,7 % Tegevusala mediaan: 3,1 %2023 Ettevõte: -5,9 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20232024 Ettevõte: 14,5 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2025 Ettevõte: 29,8 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tekstiilitootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 48 354 € · +23,7% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 19 999 €20192020 Ettevõte: 26 213 €20202021 Ettevõte: 29 307 €20212022 Ettevõte: 36 104 €20222023 Ettevõte: 34 994 €20232024 Ettevõte: 39 105 €20242025 Ettevõte: 48 354 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 19 999 €20192020 Ettevõte: 26 213 €2021 Ettevõte: 29 307 €20212022 Ettevõte: 36 104 €2023 Ettevõte: 34 994 €20232024 Ettevõte: 39 105 €2025 Ettevõte: 48 354 €2025
Omakapital, € 2025: 46 748 € · +24,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 19 999 €20192020 Ettevõte: 25 127 €20202021 Ettevõte: 28 221 €20212022 Ettevõte: 34 786 €20222023 Ettevõte: 33 550 €20232024 Ettevõte: 37 575 €20242025 Ettevõte: 46 748 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 19 999 €20192020 Ettevõte: 25 127 €2021 Ettevõte: 28 221 €20212022 Ettevõte: 34 786 €2023 Ettevõte: 33 550 €20232024 Ettevõte: 37 575 €2025 Ettevõte: 46 748 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tekstiilitootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 30 818 9 173 13 162 48 354 46 748 1
2024 27 781 4 025 13 023 39 105 37 575 1
2023 20 843 -1 235 12 889 34 994 33 550 1
2022 28 970 6 564 11 364 36 104 34 786 1
2021 26 107 3 094 9 993 29 307 28 221 1
2020 23 737 5 128 9 161 26 213 25 127 1
2019 19 483 17 499 0 19 999 19 999 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
29,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
19,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
19,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
30,11
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
30 818 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 097 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 06.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 03.01.2019 – 31.12.2019 10.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 13929Muude valmis tekstiiltoodete tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50109989 / 3
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50109989 / 2
28.10.2019
Muutmiskanne Jõustunud
28.10.2019
PDF
Ä 50109989 / M1
03.01.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.01.2019 Puudused kõrvaldatud
03.01.2019
PDF
Ä 50109989
03.01.2019
Esmakanne Jõustunud
03.01.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes