Anzu Jewelry OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14633175 OÜ Tallinn Registreeritud 31.12.2018
Võrdle

Anzu Jewelry OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14633175, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kellade ja ehete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 242 € ja töötajaid .

Käive
242 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 242 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Müügitulu · 2024 12 003 €
    tegevusala mediaan 18 875 € · ettevõtteid tegevusalal: 14 003
  • Puhasrentaablus · 2024 26,6 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 10 033

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 242 € · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 076 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 3 111 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 135 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 2 098 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 803 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 2 094 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 571 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 469 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 306 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 242 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 2 098 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 1 803 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 094 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 2 571 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 469 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 306 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 242 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 0 €
05101520252023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 23 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 23 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 242 — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv 306 — — —
2025 IV kv 469 — — —
2025 III kv 2 571 — — —
2025 II kv 2 094 23 — —
2025 I kv 1 803 — — —
2024 IV kv 2 098 — — —
2024 III kv 3 135 — — —
2024 II kv 3 111 — — —
2024 I kv 3 076 — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv 665 42 — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 1 447 — — —
2022 III kv 294 — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2024
Müügitulu, € 2024: 12 003 € · +1 705,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 18 875 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 8 080 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 616 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 665 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 12 003 € Tegevusala mediaan: 18 875 €202405 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 8 080 € Tegevusala mediaan: 25 000 €2020 Ettevõte: 616 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 333 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 665 € Tegevusala mediaan: 20 218 €2024 Ettevõte: 12 003 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 3 191 € · −52,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002019 Ettevõte: -2 841 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -5 862 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 8 703 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -8 502 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 6 749 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 3 191 € Tegevusala mediaan: 0 €2024-10 000-5 00005 00010 0002019 Ettevõte: -2 841 € Tegevusala mediaan: 246 €2020 Ettevõte: -5 862 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 8 703 € Tegevusala mediaan: 245 €2022 Ettevõte: -8 502 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 6 749 € Tegevusala mediaan: 20 €2024 Ettevõte: 3 191 € Tegevusala mediaan: 0 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 26,6 % · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402019 Ettevõte: -35,2 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 26,6 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2024-40-20020402019 Ettevõte: -35,2 % Tegevusala mediaan: 2,6 %2020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,3 %2022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %2024 Ettevõte: 26,6 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 17 778 € · +45,2% võrreldes 2023
05 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 11 035 €20192020 Ettevõte: 10 172 €20202021 Ettevõte: 9 274 €20212022 Ettevõte: 12 644 €20222023 Ettevõte: 12 245 €20232024 Ettevõte: 17 778 €202405 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 11 035 €2020 Ettevõte: 10 172 €20202021 Ettevõte: 9 274 €2022 Ettevõte: 12 644 €20222023 Ettevõte: 12 245 €2024 Ettevõte: 17 778 €2024
Omakapital, € 2024: 3 938 € · +427,2% võrreldes 2023
-7 500-5 000-2 50002 5005 0002019 Ettevõte: -341 €20192020 Ettevõte: -6 203 €20202021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: -6 002 €20222023 Ettevõte: 747 €20232024 Ettevõte: 3 938 €2024-7 500-5 000-2 50002 5005 0002019 Ettevõte: -341 €2020 Ettevõte: -6 203 €20202021 Ettevõte: 2 500 €2022 Ettevõte: -6 002 €20222023 Ettevõte: 747 €2024 Ettevõte: 3 938 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220240,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 12 003 3 191 0 17 778 3 938 0
2023 665 6 749 0 12 245 747 0
2022 0 -8 502 0 12 644 -6 002 0
2021 0 8 703 0 9 274 2 500 0
2020 616 -5 862 0 10 172 -6 203 0
2019 8 080 -2 841 0 11 035 -341 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
26,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
81,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
17,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
22,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
77,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,80
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 13.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 12.01.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 31.12.2018 – 31.12.2019 08.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47771Kellade ja ehete jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50109168 / M2
14.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 17.10.2024 Puudused kõrvaldatud
27.07.2024
PDF
Ä 50109168 / 7
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50109168 / 6
02.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2023
PDF
Ä 50109168 / 5
30.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
30.03.2023
PDF
Ä 50109168 / 4
21.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
21.09.2021
PDF
Ä 50109168 / 3
16.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
16.12.2020
PDF
Ä 50109168 / 2
10.10.2019
Muutmiskanne Jõustunud
10.10.2019
PDF
Ä 50109168
31.12.2018
Esmakanne Jõustunud
31.12.2018
PDF
Ä 50109168 / M1
14.12.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.01.2019 Puudused kõrvaldatud
31.12.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes