Kurisoo Capital OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14630704 OÜ Turbuneeme küla Registreeritud 21.12.2018
Võrdle

Kurisoo Capital OÜ (OÜ), Turbuneeme küla, registrikood 14630704, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 106 740 € ja töötajaid 1.

Käive
106 740 €
↑ 282,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
9 275 €
↑ 35,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 390 €
↑ 190,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 106 740 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 390 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 223 384 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 19,0 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 106 740 € · +282,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 460 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 10 643 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 27 789 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 27 998 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 36 999 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 128 912 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 158 826 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 27 925 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 106 740 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 10 643 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 27 789 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 27 998 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 36 999 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 128 912 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 158 826 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 27 925 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 106 740 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 390 € · +190,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 133 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 1 056 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 191 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 836 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: 304 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 815 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 215 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 478 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 390 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 056 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: 1 191 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 836 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: 304 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 815 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: 1 215 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 478 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 1 390 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 9 275 € · +35,9% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 263 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 894 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 016 €2024 IV kv Ettevõte: 2 249 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 498 €2025 II kv Ettevõte: 3 333 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 432 €2025 IV kv Ettevõte: 7 153 €IV·252026 I kv Ettevõte: 28 476 €2026 II kv Ettevõte: 6 823 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 275 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 2 249 €2025 I kv Ettevõte: 5 498 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 333 €2025 III kv Ettevõte: 1 432 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 153 €2026 I kv Ettevõte: 28 476 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 823 €2026 III kv Ettevõte: 9 275 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 106 740 9 275 1 390 1
2026 II kv 27 925 6 823 478 1
2026 I kv 158 826 28 476 1 215 1
2025 IV kv 128 912 7 153 815 1
2025 III kv 36 999 1 432 304 1
2025 II kv 27 998 3 333 836 1
2025 I kv 27 789 5 498 1 191 1
2024 IV kv 10 643 2 249 1 056 1
2024 III kv 1 460 1 016 1 133 1
2024 II kv — 894 1 002 1
2024 I kv — — — 1
2023 IV kv — 263 294 —
2023 III kv — 1 057 1 187 1
2023 II kv — 462 522 1
2023 I kv — 804 838 1
2022 IV kv — 1 117 1 226 1
2022 III kv — 1 259 1 390 1
2022 II kv — 842 938 1
2022 I kv — 729 815 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
463 €
Käive töötaja kohta kvartalis
106 740 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 223 384 € · +372,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502019 Ettevõte: 6 708 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 3 871 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 7 413 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 19 616 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 27 126 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 47 319 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 223 384 € Tegevusala mediaan: 12 784 €20250501001502002502019 Ettevõte: 6 708 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 3 871 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 7 413 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 19 616 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 27 126 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 47 319 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 223 384 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 42 493 € · +158,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 2 019 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 4 080 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 1 762 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 3 313 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: 12 573 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 16 434 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 42 493 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 2 019 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 4 080 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 1 762 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 3 313 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: 12 573 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 16 434 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 42 493 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 19,0 % · −15,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
02550751001252019 Ettevõte: 30,1 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 105,4 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 23,8 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 16,9 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: 46,4 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 34,7 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 19,0 % Tegevusala mediaan: 14,8 %202502550751001252019 Ettevõte: 30,1 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 105,4 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 23,8 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 16,9 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: 46,4 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 34,7 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 19,0 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 107 965 € · +118,5% võrreldes 2024
02550751001252019 Ettevõte: 2 019 €20192020 Ettevõte: 8 849 €20202021 Ettevõte: 12 289 €20212022 Ettevõte: 15 664 €20222023 Ettevõte: 28 207 €20232024 Ettevõte: 49 402 €20242025 Ettevõte: 107 965 €202502550751001252019 Ettevõte: 2 019 €20192020 Ettevõte: 8 849 €2021 Ettevõte: 12 289 €20212022 Ettevõte: 15 664 €2023 Ettevõte: 28 207 €20232024 Ettevõte: 49 402 €2025 Ettevõte: 107 965 €2025
Omakapital, € 2025: 83 210 € · +95,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 2 019 €20192020 Ettevõte: 8 599 €20202021 Ettevõte: 10 361 €20212022 Ettevõte: 13 634 €20222023 Ettevõte: 26 207 €20232024 Ettevõte: 42 640 €20242025 Ettevõte: 83 210 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 2 019 €20192020 Ettevõte: 8 599 €2021 Ettevõte: 10 361 €20212022 Ettevõte: 13 634 €2023 Ettevõte: 26 207 €20232024 Ettevõte: 42 640 €2025 Ettevõte: 83 210 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 223 384 42 493 10 242 107 965 83 210 1
2024 47 319 16 434 5 790 49 402 42 640 1
2023 27 126 12 573 6 765 28 207 26 207 1
2022 19 616 3 313 15 132 15 664 13 634 1
2021 7 413 1 762 2 484 12 289 10 361 1
2020 3 871 4 080 0 8 849 8 599 0
2019 6 708 2 019 0 2 019 2 019 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
19,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
51,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
39,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
77,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
22,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,45
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
223 384 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
854 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 12.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 31.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 21.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 21.12.2018 – 31.12.2019 08.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
  • 47811Mootorsõidukite jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50109104 / M3
12.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 11.01.2024 Puudused kõrvaldatud
01.01.2024
PDF
Ä 50109104 / 4
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50109104 / 3
05.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
05.05.2023
PDF
Ä 50109104 / 2
21.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
21.07.2022
PDF
Ä 50109104
21.12.2018
Esmakanne Jõustunud
21.12.2018
PDF
Ä 50109104 / M2
18.12.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.01.2019 Puudused kõrvaldatud
20.12.2018
PDF
Ä 50109104 / M1
14.12.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.01.2019 Puudused kõrvaldatud
20.12.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes