ETAI Estonia OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14626246
OÜ Maardu linn Registreeritud 14.12.2018
Võrdle
ETAI Estonia OÜ (OÜ), Maardu linn, registrikood 14626246, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tavajäätmete töötlus ja kõrvaldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine · EMTAK 38
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 103 319 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 25 000 50 000 75 000 100 000 125 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 102 607 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 61 141 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 90 365 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 100 431 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 100 736 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 69 850 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 96 624 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 96 056 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 100 509 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 94 617 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 107 683 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 103 319 € III·26 0 25 000 50 000 75 000 100 000 125 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 100 736 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 69 850 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 96 624 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 96 056 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 100 509 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 94 617 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 107 683 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 103 319 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2024 IV kv: 0 €
0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2023 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: 0 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2019 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 112 006 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 25 000 50 000 75 000 100 000 125 000 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 113 728 € 2019 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 106 818 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 121 212 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 101 519 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 120 792 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 112 006 € 2024 0 25 000 50 000 75 000 100 000 125 000 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 113 728 € 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 106 818 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 121 212 € 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 101 519 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 120 792 € 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 112 006 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: -3 541 € · +41,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 203 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3 212 € 2019 2020
Ettevõte: -21 994 €
Tegevusala mediaan: 973 € 2020 2021
Ettevõte: -3 629 €
Tegevusala mediaan: 8 367 € 2021 2022
Ettevõte: -5 853 €
Tegevusala mediaan: 654 € 2022 2023
Ettevõte: -6 082 €
Tegevusala mediaan: 378 € 2023 2024
Ettevõte: -3 541 €
Tegevusala mediaan: 203 € 2024 -30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3 212 € 2020
Ettevõte: -21 994 €
Tegevusala mediaan: 973 € 2020 2021
Ettevõte: -3 629 €
Tegevusala mediaan: 8 367 € 2022
Ettevõte: -5 853 €
Tegevusala mediaan: 654 € 2022 2023
Ettevõte: -6 082 €
Tegevusala mediaan: 378 € 2024
Ettevõte: -3 541 €
Tegevusala mediaan: 203 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2024: 2 461 € · −5,7% võrreldes 2023
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2019
Ettevõte: — 2019 2020
Ettevõte: 2 219 € 2020 2021
Ettevõte: 3 061 € 2021 2022
Ettevõte: 3 201 € 2022 2023
Ettevõte: 2 609 € 2023 2024
Ettevõte: 2 461 € 2024 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2019
Ettevõte: — 2020
Ettevõte: 2 219 € 2020 2021
Ettevõte: 3 061 € 2022
Ettevõte: 3 201 € 2022 2023
Ettevõte: 2 609 € 2024
Ettevõte: 2 461 € 2024
Omakapital , € 2024: -38 599 € · −10,1% võrreldes 2023
-40 000 -30 000 -20 000 -10 000 0 2019
Ettevõte: — 2019 2020
Ettevõte: -19 494 € 2020 2021
Ettevõte: -23 123 € 2021 2022
Ettevõte: -28 976 € 2022 2023
Ettevõte: -35 058 € 2023 2024
Ettevõte: -38 599 € 2024 -40 000 -30 000 -20 000 -10 000 0 2019
Ettevõte: — 2020
Ettevõte: -19 494 € 2020 2021
Ettevõte: -23 123 € 2022
Ettevõte: -28 976 € 2022 2023
Ettevõte: -35 058 € 2024
Ettevõte: -38 599 € 2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 4 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3,5 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2024 0 1 2 3 4 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3,5 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2023
01.02.2023 – 31.01.2024
18.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.02.2022 – 31.01.2023
28.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.02.2021 – 31.01.2022
21.07.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.02.2020 – 31.01.2021
22.07.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
14.12.2018 – 31.01.2020
28.02.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
38211 Tavajäätmete töötlus ja kõrvaldus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes