KASULIK Teenused OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14613278 OÜ Narva linn Registreeritud 26.11.2018
Võrdle

KASULIK Teenused OÜ (OÜ), Narva linn, registrikood 14613278, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 38 207 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 639 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 711 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 711 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 38 207 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 2,1 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 711 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 487 € Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 487 € Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: 1 263 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 487 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 1 487 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 637 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 487 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: 1 637 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 1 711 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 639 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 422 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 422 €2024 II kv Ettevõte: 1 210 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 422 €2024 IV kv Ettevõte: 1 422 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 567 €2025 II kv Ettevõte: 1 639 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 639 €2025 IV kv Ettevõte: 1 639 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 639 €2026 II kv Ettevõte: 1 639 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 639 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 422 €2025 I kv Ettevõte: 1 567 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 639 €2025 III kv Ettevõte: 1 639 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 639 €2026 I kv Ettevõte: 1 639 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 639 €2026 III kv Ettevõte: 1 639 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 639 1 711 1
2026 II kv — 1 639 1 711 1
2026 I kv — 1 639 1 711 1
2025 IV kv — 1 639 1 711 1
2025 III kv — 1 639 1 711 1
2025 II kv — 1 639 1 711 1
2025 I kv — 1 567 1 637 1
2024 IV kv — 1 422 1 487 1
2024 III kv — 1 422 1 487 1
2024 II kv — 1 210 1 263 1
2024 I kv — 1 422 1 487 1
2023 IV kv — 1 422 1 487 1
2023 III kv — 1 368 1 465 1
2023 II kv — 1 651 1 762 2
2023 I kv — 52 99 2
2022 IV kv — 1 444 1 545 2
2022 III kv — 1 436 1 544 2
2022 II kv — 1 388 1 489 2
2022 I kv — 1 351 1 475 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
570 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 38 207 € · +1,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37 586 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 37 488 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 39 760 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 37 118 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 34 712 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 37 570 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 38 207 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37 586 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 37 488 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 39 760 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 37 118 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 34 712 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 37 570 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 38 207 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 810 € · +7,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37 586 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 37 488 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 39 760 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 37 118 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: 34 712 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 751 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37 586 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 37 488 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 39 760 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 37 118 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: 34 712 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 751 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,1 % · +0,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
0204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 14,8 %20250204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 9 937 € · +8,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 507 €20192020 Ettevõte: 10 662 €20202021 Ettevõte: 17 209 €20212022 Ettevõte: 9 120 €20222023 Ettevõte: 8 376 €20232024 Ettevõte: 9 127 €20242025 Ettevõte: 9 937 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 507 €20192020 Ettevõte: 10 662 €2021 Ettevõte: 17 209 €20212022 Ettevõte: 9 120 €2023 Ettevõte: 8 376 €20232024 Ettevõte: 9 127 €2025 Ettevõte: 9 937 €2025
Omakapital, € 2025: 9 937 € · +8,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 507 €20192020 Ettevõte: 10 662 €20202021 Ettevõte: 17 209 €20212022 Ettevõte: 9 120 €20222023 Ettevõte: 8 376 €20232024 Ettevõte: 9 127 €20242025 Ettevõte: 9 937 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 507 €20192020 Ettevõte: 10 662 €2021 Ettevõte: 17 209 €20212022 Ettevõte: 9 120 €2023 Ettevõte: 8 376 €20232024 Ettevõte: 9 127 €2025 Ettevõte: 9 937 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 38 207 810 16 053 9 937 9 937 1
2024 37 570 751 14 025 9 127 9 127 1
2023 34 712 34 712 16 935 8 376 8 376 1
2022 37 118 37 118 20 586 9 120 9 120 2
2021 39 760 39 760 26 945 17 209 17 209 3
2020 37 488 37 488 24 118 10 662 10 662 3
2019 37 586 37 586 17 267 6 507 6 507 2
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
8,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Müügitulu töötaja kohta
38 207 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 338 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 05.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50107682 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50107682 / 2
22.04.2023
Muutmiskanne Jõustunud
22.04.2023
PDF
Ä 50107682
26.11.2018
Esmakanne Jõustunud
26.11.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes