Adrenat Ehitus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14606568 OÜ Tallinn Registreeritud 14.11.2018
Võrdle

Adrenat Ehitus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14606568, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 487 € ja töötajaid 1.

Käive
5 487 €
↓ 24,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 715 €
↓ 13,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 157 €
↑ 6,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 5 487 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 157 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 13 642 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 -18,3 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 5 487 € · −24,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 19 895 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 895 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 2 540 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 812 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 3 041 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 100 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 1 523 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 052 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 4 901 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 549 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 7 279 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 487 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 3 041 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 2 100 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 523 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 4 052 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 901 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 2 549 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 279 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 5 487 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 157 € · +6,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 473 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 275 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 006 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 064 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 1 089 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 157 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 963 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 1 006 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 1 064 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 089 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 1 157 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 715 € · −13,3% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 3 587 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 466 €2024 II kv Ettevõte: 1 318 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 156 €2024 IV kv Ettevõte: 904 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 053 €2025 II kv Ettevõte: 1 021 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 070 €2025 IV kv Ettevõte: 1 398 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 226 €2026 II kv Ettevõte: 1 979 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 715 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 904 €2025 I kv Ettevõte: 1 053 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 021 €2025 III kv Ettevõte: 1 070 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 398 €2026 I kv Ettevõte: 1 226 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 979 €2026 III kv Ettevõte: 1 715 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 5 487 1 715 1 157 1
2026 II kv 7 279 1 979 1 089 1
2026 I kv 2 549 1 226 1 064 1
2025 IV kv 4 901 1 398 1 085 1
2025 III kv 4 052 1 070 1 085 1
2025 II kv 1 523 1 021 1 085 1
2025 I kv 2 100 1 053 1 006 1
2024 IV kv 3 041 904 963 1
2024 III kv 16 812 3 156 963 1
2024 II kv 2 540 1 318 963 1
2024 I kv 1 895 1 466 1 275 1
2023 IV kv 19 895 3 587 1 473 1
2023 III kv 1 083 1 260 1 348 2
2023 II kv — 1 382 1 478 2
2023 I kv — 1 295 1 384 2
2022 IV kv — 1 380 1 469 2
2022 III kv — 1 467 1 561 2
2022 II kv — 1 218 1 346 2
2022 I kv — 1 109 1 244 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
386 €
Käive töötaja kohta kvartalis
5 487 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 13 642 € · −41,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 25 129 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 38 771 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 39 315 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 39 377 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 64 250 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 23 273 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 13 642 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 25 129 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 38 771 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 39 315 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 39 377 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 64 250 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 23 273 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 13 642 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 501 € · +51,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 0002019 Ettevõte: 155 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 885 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 385 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: -885 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 11 790 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -5 109 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: -2 501 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-10 000-5 00005 00010 00015 0002019 Ettevõte: 155 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 885 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 385 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: -885 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: 11 790 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -5 109 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: -2 501 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -18,3 % · +3,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-30-20-10010202019 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -22,0 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: -18,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-30-20-10010202019 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -22,0 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: -18,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 12 029 € · +4,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 4 099 €20192020 Ettevõte: 5 702 €20202021 Ettevõte: 5 728 €20212022 Ettevõte: 5 061 €20222023 Ettevõte: 17 256 €20232024 Ettevõte: 11 472 €20242025 Ettevõte: 12 029 €202505 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 4 099 €20192020 Ettevõte: 5 702 €2021 Ettevõte: 5 728 €20212022 Ettevõte: 5 061 €2023 Ettevõte: 17 256 €20232024 Ettevõte: 11 472 €2025 Ettevõte: 12 029 €2025
Omakapital, € 2025: 7 220 € · −25,7% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002019 Ettevõte: 2 655 €20192020 Ettevõte: 3 540 €20202021 Ettevõte: 3 925 €20212022 Ettevõte: 3 040 €20222023 Ettevõte: 14 830 €20232024 Ettevõte: 9 721 €20242025 Ettevõte: 7 220 €202505 00010 00015 0002019 Ettevõte: 2 655 €20192020 Ettevõte: 3 540 €2021 Ettevõte: 3 925 €20212022 Ettevõte: 3 040 €2023 Ettevõte: 14 830 €20232024 Ettevõte: 9 721 €2025 Ettevõte: 7 220 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 13 642 -2 501 14 226 12 029 7 220 1
2024 23 273 -5 109 13 087 11 472 9 721 1
2023 64 250 11 790 21 016 17 256 14 830 2
2022 39 377 -885 19 812 5 061 3 040 2
2021 39 315 385 16 028 5 728 3 925 2
2020 38 771 885 15 613 5 702 3 540 2
2019 25 129 155 17 154 4 099 2 655 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-18,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-34,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-20,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
60,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
40,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,50
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
13 642 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 186 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 16.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 14.11.2018 – 31.12.2019 30.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43999Muud eriehitustööd Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50106970 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50106970 / M3
30.11.2020
Korraldav määrus 14.12.2020 Puudused kõrvaldatud
30.11.2020
PDF
Ä 50106970 / 3
27.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
27.01.2020
PDF
Ä 50106970 / 2
28.11.2018
Muutmiskanne Jõustunud
28.11.2018
PDF
Ä 50106970 / M2
27.11.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.12.2018 Puudused kõrvaldatud
28.11.2018
PDF
Ä 50106970 / M1
23.11.2018
Korraldav määrus 03.12.2018 Puudused kõrvaldatud
27.11.2018
PDF
Ä 50106970
14.11.2018
Esmakanne Jõustunud
14.11.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes