Golden Tears OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14595117 OÜ Tallinn Registreeritud 26.10.2018
Võrdle

Golden Tears OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14595117, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reklaamiagentuuride tegevus. EMTA andmetel oli 2026 I kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus · EMTAK 73

  • Müügitulu · 2024 19 200 €
    tegevusala mediaan 14 799 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 013
  • Puhasrentaablus · 2024 -27,6 %
    tegevusala mediaan 10,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 103

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 I kv
Käive, € 2026 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 816 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 II kv Ettevõte: 6 400 € Tegevusala mediaan: 17 236 €II·232023 III kv Ettevõte: 3 200 € Tegevusala mediaan: 16 665 €2023 IV kv Ettevõte: 4 800 € Tegevusala mediaan: 18 052 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 600 € Tegevusala mediaan: 16 996 €2024 II kv Ettevõte: 8 000 € Tegevusala mediaan: 16 870 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 800 € Tegevusala mediaan: 16 642 €2024 IV kv Ettevõte: 6 400 € Tegevusala mediaan: 16 532 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 461 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 216 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 935 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 406 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 816 €I·2605 00010 00015 00020 0002024 II kv Ettevõte: 8 000 € Tegevusala mediaan: 16 870 €2024 III kv Ettevõte: 4 800 € Tegevusala mediaan: 16 642 €III·242024 IV kv Ettevõte: 6 400 € Tegevusala mediaan: 16 532 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 461 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 216 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 935 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 406 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 816 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2025 II kv: 0 €
05101520252023 II kv Ettevõte: 22 €II·232023 III kv Ettevõte: —2023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·260,00,00,00,00,00,02024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 6 400 — — —
2024 III kv 4 800 — — —
2024 II kv 8 000 — — —
2024 I kv 1 600 — — —
2023 IV kv 4 800 — — —
2023 III kv 3 200 — — —
2023 II kv 6 400 22 — —
2023 I kv 5 650 — — —
2022 IV kv 4 800 — — —
2022 III kv 5 500 — — —
2022 II kv 4 800 — — —
2022 I kv 6 400 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2024
Müügitulu, € 2024: 19 200 € · −11,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 14 799 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 95 000 € Tegevusala mediaan: 13 798 €20192020 Ettevõte: 78 000 € Tegevusala mediaan: 12 176 €20202021 Ettevõte: 17 600 € Tegevusala mediaan: 13 429 €20212022 Ettevõte: 19 900 € Tegevusala mediaan: 13 712 €20222023 Ettevõte: 21 650 € Tegevusala mediaan: 14 413 €20232024 Ettevõte: 19 200 € Tegevusala mediaan: 14 799 €2024020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 95 000 € Tegevusala mediaan: 13 798 €2020 Ettevõte: 78 000 € Tegevusala mediaan: 12 176 €20202021 Ettevõte: 17 600 € Tegevusala mediaan: 13 429 €2022 Ettevõte: 19 900 € Tegevusala mediaan: 13 712 €20222023 Ettevõte: 21 650 € Tegevusala mediaan: 14 413 €2024 Ettevõte: 19 200 € Tegevusala mediaan: 14 799 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -5 291 € · +49,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 585 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 00060 0002019 Ettevõte: 42 025 € Tegevusala mediaan: 731 €20192020 Ettevõte: -5 066 € Tegevusala mediaan: 591 €20202021 Ettevõte: -21 540 € Tegevusala mediaan: 871 €20212022 Ettevõte: 4 732 € Tegevusala mediaan: 543 €20222023 Ettevõte: -10 460 € Tegevusala mediaan: 751 €20232024 Ettevõte: -5 291 € Tegevusala mediaan: 585 €2024-40 000-20 000020 00040 00060 0002019 Ettevõte: 42 025 € Tegevusala mediaan: 731 €2020 Ettevõte: -5 066 € Tegevusala mediaan: 591 €20202021 Ettevõte: -21 540 € Tegevusala mediaan: 871 €2022 Ettevõte: 4 732 € Tegevusala mediaan: 543 €20222023 Ettevõte: -10 460 € Tegevusala mediaan: 751 €2024 Ettevõte: -5 291 € Tegevusala mediaan: 585 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -27,6 % · +20,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,8 % · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502019 Ettevõte: 44,2 % Tegevusala mediaan: 10,2 %20192020 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 12,5 %20202021 Ettevõte: -122,4 % Tegevusala mediaan: 14,5 %20212022 Ettevõte: 23,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: -48,3 % Tegevusala mediaan: 11,7 %20232024 Ettevõte: -27,6 % Tegevusala mediaan: 10,8 %2024-150-100-500502019 Ettevõte: 44,2 % Tegevusala mediaan: 10,2 %2020 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 12,5 %20202021 Ettevõte: -122,4 % Tegevusala mediaan: 14,5 %2022 Ettevõte: 23,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: -48,3 % Tegevusala mediaan: 11,7 %2024 Ettevõte: -27,6 % Tegevusala mediaan: 10,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 4 420 € · −54,5% võrreldes 2023
010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 42 032 €20192020 Ettevõte: 36 979 €20202021 Ettevõte: 15 439 €20212022 Ettevõte: 20 171 €20222023 Ettevõte: 9 711 €20232024 Ettevõte: 4 420 €2024010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 42 032 €2020 Ettevõte: 36 979 €20202021 Ettevõte: 15 439 €2022 Ettevõte: 20 171 €20222023 Ettevõte: 9 711 €2024 Ettevõte: 4 420 €2024
Omakapital, € 2024: 4 400 € · −54,6% võrreldes 2023
010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 42 025 €20192020 Ettevõte: 36 959 €20202021 Ettevõte: 15 419 €20212022 Ettevõte: 20 151 €20222023 Ettevõte: 9 691 €20232024 Ettevõte: 4 400 €2024010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 42 025 €2020 Ettevõte: 36 959 €20202021 Ettevõte: 15 419 €2022 Ettevõte: 20 151 €20222023 Ettevõte: 9 691 €2024 Ettevõte: 4 400 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 19 200 -5 291 0 4 420 4 400 0
2023 21 650 -10 460 0 9 711 9 691 0
2022 19 900 4 732 0 20 171 20 151 0
2021 17 600 -21 540 0 15 439 15 419 0
2020 78 000 -5 066 0 36 979 36 959 0
2019 95 000 42 025 0 42 032 42 025 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-27,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-120,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-119,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
221,00
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 31.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 26.10.2018 – 31.12.2019 04.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 73111Reklaamiagentuuride tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50105714 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50105714 / 3
04.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
04.05.2023
PDF
Ä 50105714 / 2
30.10.2019
Muutmiskanne Jõustunud
30.10.2019
PDF
Ä 50105714
26.10.2018
Esmakanne Jõustunud
26.10.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes