Väli Ehitus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14578004 OÜ Roosna-Alliku alevik Registreeritud 02.10.2018
Võrdle

Väli Ehitus OÜ (OÜ), Roosna-Alliku alevik, registrikood 14578004, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 4.

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 027 €
↓ 90,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 149 €
↑ 20,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 537 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 206 057 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 8,4 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 13 885 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 39 326 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 51 003 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 42 510 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 27 120 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 19 370 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 100 144 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 89 566 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 60 551 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 47 205 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 42 510 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 27 120 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 19 370 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 100 144 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 89 566 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 60 551 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 47 205 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 537 € · +81,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 3 025 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 202 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 254 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 509 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 437 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 476 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 444 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 677 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 220 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 296 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 437 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 476 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 444 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 677 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 220 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 296 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · −33,3% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 52024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 72025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 72026 II kv Ettevõte: 6II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26024682024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 7III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 7I·262026 II kv Ettevõte: 62026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 027 € · −90,1% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 15 689 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 507 €2024 II kv Ettevõte: 7 358 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 577 €2024 IV kv Ettevõte: 5 296 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 071 €2025 II kv Ettevõte: 2 742 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 655 €2025 IV kv Ettevõte: 15 011 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 881 €2026 II kv Ettevõte: 20 553 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 027 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 5 296 €2025 I kv Ettevõte: 5 071 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 742 €2025 III kv Ettevõte: 7 655 €III·252025 IV kv Ettevõte: 15 011 €2026 I kv Ettevõte: 6 881 €I·262026 II kv Ettevõte: 20 553 €2026 III kv Ettevõte: 2 027 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 2 027 2 149 4
2026 II kv 47 205 20 553 1 777 6
2026 I kv 60 551 6 881 1 538 7
2025 IV kv 89 566 15 011 5 415 8
2025 III kv 100 144 7 655 3 235 7
2025 II kv 19 370 2 742 2 219 5
2025 I kv 27 120 5 071 2 378 5
2024 IV kv 42 510 5 296 2 187 5
2024 III kv 51 003 6 577 2 547 5
2024 II kv 39 326 7 358 1 017 4
2024 I kv — 1 507 808 4
2023 IV kv 13 885 15 689 12 101 4
2023 III kv 3 355 6 853 7 272 —
2023 II kv 4 541 6 681 3 713 1
2023 I kv 63 555 9 224 — 7
2022 IV kv 88 342 4 377 4 798 9
2022 III kv 93 131 8 935 6 167 9
2022 II kv 55 157 9 029 6 028 6
2022 I kv 49 644 11 560 6 670 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
179 €
Käive töötaja kohta kvartalis
0 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 206 057 € · +61,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
01002003002019 Ettevõte: 46 960 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 77 745 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 211 929 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 262 960 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 139 531 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 127 337 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 206 057 € Tegevusala mediaan: 37 328 €202501002003002019 Ettevõte: 46 960 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 77 745 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 211 929 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 262 960 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 139 531 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 127 337 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 206 057 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 17 287 € · +213,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 00030 0002019 Ettevõte: 9 834 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 17 352 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 23 116 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: -16 241 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: -20 711 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -15 184 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: 17 287 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-30 000-20 000-10 000010 00020 00030 0002019 Ettevõte: 9 834 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 17 352 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 23 116 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: -16 241 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: -20 711 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -15 184 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: 17 287 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 8,4 % · +20,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
-20-1001020302019 Ettevõte: 20,9 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 22,3 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: -6,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: -14,8 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -11,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: 8,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-20-1001020302019 Ettevõte: 20,9 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 22,3 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: -6,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: -14,8 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -11,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: 8,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 49 435 € · +265,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 18 249 €20192020 Ettevõte: 39 467 €20202021 Ettevõte: 77 633 €20212022 Ettevõte: 80 334 €20222023 Ettevõte: 38 677 €20232024 Ettevõte: 13 530 €20242025 Ettevõte: 49 435 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 18 249 €20192020 Ettevõte: 39 467 €2021 Ettevõte: 77 633 €20212022 Ettevõte: 80 334 €2023 Ettevõte: 38 677 €20232024 Ettevõte: 13 530 €2025 Ettevõte: 49 435 €2025
Omakapital, € 2025: 17 953 € · +2 595,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002019 Ettevõte: 12 334 €20192020 Ettevõte: 29 686 €20202021 Ettevõte: 52 802 €20212022 Ettevõte: 36 561 €20222023 Ettevõte: 15 850 €20232024 Ettevõte: 666 €20242025 Ettevõte: 17 953 €2025020 00040 00060 0002019 Ettevõte: 12 334 €20192020 Ettevõte: 29 686 €2021 Ettevõte: 52 802 €20212022 Ettevõte: 36 561 €2023 Ettevõte: 15 850 €20232024 Ettevõte: 666 €2025 Ettevõte: 17 953 €2025
Töötajad 2025: 3 · +50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02462019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202502462019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 206 057 17 287 42 983 49 435 17 953 3
2024 127 337 -15 184 19 905 13 530 666 2
2023 139 531 -20 711 44 292 38 677 15 850 2
2022 262 960 -16 241 91 374 80 334 36 561 6
2021 211 929 23 116 72 915 77 633 52 802 6
2020 77 745 17 352 9 433 39 467 29 686 3
2019 46 960 9 834 12 560 18 249 12 334 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
8,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
96,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
35,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
36,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
63,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,45
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
68 686 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 194 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.10.2024 – 30.09.2025 31.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.10.2023 – 30.09.2024 31.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.10.2022 – 30.09.2023 22.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.10.2021 – 30.09.2022 28.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.10.2020 – 30.09.2021 30.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.10.2019 – 30.09.2020 22.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 02.10.2018 – 30.09.2019 22.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43999Muud eriehitustööd Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50103852 / 3
29.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
29.01.2025
PDF
Ä 50103852 / M6
12.04.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 16.07.2024 Puudused kõrvaldatud
23.04.2024
PDF
Ä 50103852 / M5
12.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 11.01.2024 Puudused kõrvaldatud
29.12.2023
PDF
Ä 50103852 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50103852 / M4
04.11.2022
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes Jõustunud
04.11.2022
PDF
Ä 50103852 / M3
02.05.2022
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 02.11.2022 Puudused kõrvaldatud
22.03.2023
PDF
Ä 50103852 / M2
08.04.2022
Aruandetrahvimäärus 23.04.2022 Jõustunud
23.04.2022
PDF
Ä 50103852 / M1
14.02.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 16.03.2022 Puudused kõrvaldatud
22.03.2023
PDF
Ä 50103852
02.10.2018
Esmakanne Jõustunud
02.10.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes