Buraqlabs OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14572160 OÜ Tallinn Registreeritud 24.09.2018
Võrdle

Buraqlabs OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14572160, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reklaamiagentuuride tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 3 759 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
3 759 €
↑ 371,1% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus · EMTAK 73

  • Müügitulu · 2025 3 759 €
    tegevusala mediaan 14 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 983
  • Puhasrentaablus · 2025 -7,6 %
    tegevusala mediaan 8,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 053

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 3 759 € · +371,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 652 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 13 874 € Tegevusala mediaan: 13 798 €20192020 Ettevõte: 970 € Tegevusala mediaan: 12 176 €20202021 Ettevõte: 7 713 € Tegevusala mediaan: 13 429 €20212022 Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 13 712 €20222023 Ettevõte: 3 626 € Tegevusala mediaan: 14 413 €20232024 Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 14 799 €20242025 Ettevõte: 3 759 € Tegevusala mediaan: 14 652 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 13 874 € Tegevusala mediaan: 13 798 €20192020 Ettevõte: 970 € Tegevusala mediaan: 12 176 €2021 Ettevõte: 7 713 € Tegevusala mediaan: 13 429 €20212022 Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 13 712 €2023 Ettevõte: 3 626 € Tegevusala mediaan: 14 413 €20232024 Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 14 799 €2025 Ettevõte: 3 759 € Tegevusala mediaan: 14 652 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -284 € · −37,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 382 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
-3 000-2 000-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 138 € Tegevusala mediaan: 731 €20192020 Ettevõte: -138 € Tegevusala mediaan: 591 €20202021 Ettevõte: 2 553 € Tegevusala mediaan: 871 €20212022 Ettevõte: -2 042 € Tegevusala mediaan: 543 €20222023 Ettevõte: 1 035 € Tegevusala mediaan: 751 €20232024 Ettevõte: -206 € Tegevusala mediaan: 585 €20242025 Ettevõte: -284 € Tegevusala mediaan: 382 €2025-3 000-2 000-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 138 € Tegevusala mediaan: 731 €20192020 Ettevõte: -138 € Tegevusala mediaan: 591 €2021 Ettevõte: 2 553 € Tegevusala mediaan: 871 €20212022 Ettevõte: -2 042 € Tegevusala mediaan: 543 €2023 Ettevõte: 1 035 € Tegevusala mediaan: 751 €20232024 Ettevõte: -206 € Tegevusala mediaan: 585 €2025 Ettevõte: -284 € Tegevusala mediaan: 382 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -7,6 % · tegevusala mediaan 8,6 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-75-50-25025502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 10,2 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,5 %20202021 Ettevõte: 33,1 % Tegevusala mediaan: 14,5 %20212022 Ettevõte: -68,1 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: 28,5 % Tegevusala mediaan: 11,7 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,8 %20242025 Ettevõte: -7,6 % Tegevusala mediaan: 8,6 %2025-75-50-25025502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 10,2 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,5 %2021 Ettevõte: 33,1 % Tegevusala mediaan: 14,5 %20212022 Ettevõte: -68,1 % Tegevusala mediaan: 11,4 %2023 Ettevõte: 28,5 % Tegevusala mediaan: 11,7 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,8 %2025 Ettevõte: -7,6 % Tegevusala mediaan: 8,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 21 € · −93,1% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 587 €20192020 Ettevõte: 293 €20202021 Ettevõte: 2 553 €20212022 Ettevõte: 509 €20222023 Ettevõte: 831 €20232024 Ettevõte: 305 €20242025 Ettevõte: 21 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 587 €20192020 Ettevõte: 293 €2021 Ettevõte: 2 553 €20212022 Ettevõte: 509 €2023 Ettevõte: 831 €20232024 Ettevõte: 305 €2025 Ettevõte: 21 €2025
Omakapital, € 2025: 21 € · −93,1% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 138 €20192020 Ettevõte: 0 €20202021 Ettevõte: 2 553 €20212022 Ettevõte: 509 €20222023 Ettevõte: 831 €20232024 Ettevõte: 305 €20242025 Ettevõte: 21 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 138 €20192020 Ettevõte: 0 €2021 Ettevõte: 2 553 €20212022 Ettevõte: 509 €2023 Ettevõte: 831 €20232024 Ettevõte: 305 €2025 Ettevõte: 21 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 3 759 -284 0 21 21 0
2024 798 -206 0 305 305 0
2023 3 626 1 035 0 831 831 0
2022 3 000 -2 042 0 509 509 0
2021 7 713 2 553 0 2 553 2 553 0
2020 970 -138 0 293 0 0
2019 13 874 138 0 587 138 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-7,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-1 352,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-1 352,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 31.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 73111Reklaamiagentuuride tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50103214 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50103214 / M1
16.11.2020
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 16.12.2020 Puudused kõrvaldatud
28.11.2020
PDF
Ä 50103214
24.09.2018
Esmakanne Jõustunud
24.09.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes