With Reach (EU) Limited OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14571597 OÜ Tallinn Registreeritud 21.09.2018
Võrdle

With Reach (EU) Limited OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14571597, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 936 954 € ja töötajaid .

Käive
936 954 €
↑ 9,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
253 047 €
↓ 17,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad · EMTAK 66

  • Käive · 2026 III kv 936 954 €
    tegevusala mediaan 13 814 € · ettevõtteid tegevusalal: 339
  • Müügitulu · 2025 195 340 €
    tegevusala mediaan 3 200 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 215
  • Puhasrentaablus · 2025 -1,8 %
    tegevusala mediaan 23,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 667

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 936 954 € · +9,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 814 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 717 473 € Tegevusala mediaan: 15 410 €IV·232024 I kv Ettevõte: 890 988 € Tegevusala mediaan: 14 567 €2024 II kv Ettevõte: 904 424 € Tegevusala mediaan: 14 307 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 557 382 € Tegevusala mediaan: 15 089 €2024 IV kv Ettevõte: 732 827 € Tegevusala mediaan: 17 023 €IV·242025 I kv Ettevõte: 764 546 € Tegevusala mediaan: 15 000 €2025 II kv Ettevõte: 1 027 070 € Tegevusala mediaan: 14 295 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 493 113 € Tegevusala mediaan: 15 833 €2025 IV kv Ettevõte: -3 081 293 € Tegevusala mediaan: 14 155 €IV·252026 I kv Ettevõte: 793 013 € Tegevusala mediaan: 14 181 €2026 II kv Ettevõte: 857 852 € Tegevusala mediaan: 13 350 €II·262026 III kv Ettevõte: 936 954 € Tegevusala mediaan: 13 814 €III·26-4 000-2 00002 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 732 827 € Tegevusala mediaan: 17 023 €2025 I kv Ettevõte: 764 546 € Tegevusala mediaan: 15 000 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 027 070 € Tegevusala mediaan: 14 295 €2025 III kv Ettevõte: 2 493 113 € Tegevusala mediaan: 15 833 €III·252025 IV kv Ettevõte: -3 081 293 € Tegevusala mediaan: 14 155 €2026 I kv Ettevõte: 793 013 € Tegevusala mediaan: 14 181 €I·262026 II kv Ettevõte: 857 852 € Tegevusala mediaan: 13 350 €2026 III kv Ettevõte: 936 954 € Tegevusala mediaan: 13 814 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 253 047 € · −17,9% võrreldes 2026 II kv
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 180 785 €IV·232024 I kv Ettevõte: 138 501 €2024 II kv Ettevõte: 121 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 192 258 €2024 IV kv Ettevõte: 225 851 €IV·242025 I kv Ettevõte: 180 750 €2025 II kv Ettevõte: 194 176 €II·252025 III kv Ettevõte: 211 233 €2025 IV kv Ettevõte: 310 654 €IV·252026 I kv Ettevõte: 264 327 €2026 II kv Ettevõte: 308 397 €II·262026 III kv Ettevõte: 253 047 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 225 851 €2025 I kv Ettevõte: 180 750 €I·252025 II kv Ettevõte: 194 176 €2025 III kv Ettevõte: 211 233 €III·252025 IV kv Ettevõte: 310 654 €2026 I kv Ettevõte: 264 327 €I·262026 II kv Ettevõte: 308 397 €2026 III kv Ettevõte: 253 047 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 936 954 253 047 — —
2026 II kv 857 852 308 397 — —
2026 I kv 793 013 264 327 — —
2025 IV kv -3 081 293 310 654 — —
2025 III kv 2 493 113 211 233 — —
2025 II kv 1 027 070 194 176 — —
2025 I kv 764 546 180 750 — —
2024 IV kv 732 827 225 851 — —
2024 III kv 1 557 382 192 258 — —
2024 II kv 904 424 121 373 — —
2024 I kv 890 988 138 501 — —
2023 IV kv 717 473 180 785 — —
2023 III kv 423 259 115 074 — —
2023 II kv 444 767 145 550 — —
2023 I kv 416 446 109 247 — —
2022 IV kv 356 105 137 759 — —
2022 III kv 373 335 87 253 — —
2022 II kv 351 665 100 147 — —
2022 I kv 75 308 103 872 867 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 195 340 € · +7,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 200 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002019 Ettevõte: 36 979 € Tegevusala mediaan: 5 400 €20192020 Ettevõte: 150 022 € Tegevusala mediaan: 3 790 €20202021 Ettevõte: 204 689 € Tegevusala mediaan: 4 200 €20212022 Ettevõte: 1 156 413 € Tegevusala mediaan: 3 539 €20222023 Ettevõte: 2 001 945 € Tegevusala mediaan: 3 094 €20232024 Ettevõte: 182 417 € Tegevusala mediaan: 3 510 €20242025 Ettevõte: 195 340 € Tegevusala mediaan: 3 200 €202505001 0001 5002 0002 5002019 Ettevõte: 36 979 € Tegevusala mediaan: 5 400 €20192020 Ettevõte: 150 022 € Tegevusala mediaan: 3 790 €2021 Ettevõte: 204 689 € Tegevusala mediaan: 4 200 €20212022 Ettevõte: 1 156 413 € Tegevusala mediaan: 3 539 €2023 Ettevõte: 2 001 945 € Tegevusala mediaan: 3 094 €20232024 Ettevõte: 182 417 € Tegevusala mediaan: 3 510 €2025 Ettevõte: 195 340 € Tegevusala mediaan: 3 200 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -3 609 € · +96,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 80 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-125-100-75-50-250252019 Ettevõte: 72 € Tegevusala mediaan: 502 €20192020 Ettevõte: 838 € Tegevusala mediaan: 93 €20202021 Ettevõte: 1 004 € Tegevusala mediaan: 269 €20212022 Ettevõte: 5 728 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -13 704 € Tegevusala mediaan: 10 €20232024 Ettevõte: -107 296 € Tegevusala mediaan: 165 €20242025 Ettevõte: -3 609 € Tegevusala mediaan: 80 €2025-125-100-75-50-250252019 Ettevõte: 72 € Tegevusala mediaan: 502 €20192020 Ettevõte: 838 € Tegevusala mediaan: 93 €2021 Ettevõte: 1 004 € Tegevusala mediaan: 269 €20212022 Ettevõte: 5 728 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -13 704 € Tegevusala mediaan: 10 €20232024 Ettevõte: -107 296 € Tegevusala mediaan: 165 €2025 Ettevõte: -3 609 € Tegevusala mediaan: 80 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -1,8 % · +57,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 23,7 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-60-40-20020402019 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 28,7 %20192020 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 24,8 %20202021 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 27,0 %20212022 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 21,6 %20232024 Ettevõte: -58,8 % Tegevusala mediaan: 23,7 %20242025 Ettevõte: -1,8 % Tegevusala mediaan: 23,7 %2025-60-40-20020402019 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 28,7 %20192020 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 24,8 %2021 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 27,0 %20212022 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 21,6 %20232024 Ettevõte: -58,8 % Tegevusala mediaan: 23,7 %2025 Ettevõte: -1,8 % Tegevusala mediaan: 23,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 874 007 € · −15,9% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502019 Ettevõte: 136 548 €20192020 Ettevõte: 58 009 €20202021 Ettevõte: 53 623 €20212022 Ettevõte: 155 223 €20222023 Ettevõte: 395 441 €20232024 Ettevõte: 1 039 286 €20242025 Ettevõte: 874 007 €202502505007501 0001 2502019 Ettevõte: 136 548 €20192020 Ettevõte: 58 009 €2021 Ettevõte: 53 623 €20212022 Ettevõte: 155 223 €2023 Ettevõte: 395 441 €20232024 Ettevõte: 1 039 286 €2025 Ettevõte: 874 007 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 50 994 € · +146,0% võrreldes 2024
-150-100-500501002019 Ettevõte: 2 572 €20192020 Ettevõte: 3 410 €20202021 Ettevõte: 4 414 €20212022 Ettevõte: 10 142 €20222023 Ettevõte: -3 562 €20232024 Ettevõte: -110 858 €20242025 Ettevõte: 50 994 €2025-150-100-500501002019 Ettevõte: 2 572 €20192020 Ettevõte: 3 410 €2021 Ettevõte: 4 414 €20212022 Ettevõte: 10 142 €2023 Ettevõte: -3 562 €20232024 Ettevõte: -110 858 €2025 Ettevõte: 50 994 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 195 340 -3 609 102 836 874 007 50 994 1
2024 182 417 -107 296 91 474 1 039 286 -110 858 1
2023 2 001 945 -13 704 67 027 395 441 -3 562 2
2022 1 156 413 5 728 52 735 155 223 10 142 2
2021 204 689 1 004 31 841 53 623 4 414 1
2020 150 022 838 25 619 58 009 3 410 1
2019 36 979 72 0 136 548 2 572 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-1,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
5,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
94,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,06
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
195 340 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
8 570 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.12.2024 – 30.11.2025 09.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.12.2023 – 30.11.2024 15.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.12.2022 – 30.11.2023 30.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.12.2021 – 30.11.2022 18.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.12.2020 – 30.11.2021 05.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.12.2019 – 30.11.2020 28.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 21.09.2018 – 30.11.2019 30.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • With Reach UK Ltd
    Juriidiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

  • Ronald Hess
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · USA · alates 04.09.2025

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 66199Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50103158 / M5
07.06.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 20.07.2026 Puudused kõrvaldatud
09.07.2026
PDF
Ä 50103158 / 13
27.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
27.04.2026
PDF
Ä 50103158 / 12
14.08.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
14.08.2025
PDF
Ä 50103158 / M4
07.06.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 10.09.2025 Puudused kõrvaldatud
15.10.2025
PDF
Ä 50103158 / 11
30.04.2025
Muutmiskanne Jõustunud
30.04.2025
PDF
Ä 50103158 / M3
24.04.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.05.2025 Puudused kõrvaldatud
30.04.2025
PDF
Ä 50103158 / 10
17.03.2025
Muutmiskanne Jõustunud
17.03.2025
PDF
Ä 50103158 / M2
28.02.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.03.2025 Puudused kõrvaldatud
17.03.2025
PDF
Ä 50103158 / 9
08.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
08.01.2025
PDF
Ä 50103158 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50103158 / 7
04.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
04.05.2023
PDF
Ä 50103158 / 6
22.12.2022
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2022
PDF
Ä 50103158 / 5
25.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
25.07.2022
PDF
Ä 50103158 / 4
27.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
27.09.2021
PDF
Ä 50103158 / 3
04.11.2020
Muutmiskanne Jõustunud
04.11.2020
PDF
Ä 50103158 / M1
28.10.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.11.2020 Puudused kõrvaldatud
04.11.2020
PDF
Ä 50103158 / 2
15.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
15.09.2020
PDF
Ä 50103158
21.09.2018
Esmakanne Jõustunud
21.09.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes