MK Holdings Group OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14570008 OÜ Võru linn Registreeritud 19.09.2018
Võrdle

MK Holdings Group OÜ (OÜ), Võru linn, registrikood 14570008, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 4 625 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
50 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2022 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused · EMTAK 82

  • Müügitulu · 2024 4 625 €
    tegevusala mediaan 3 141 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 977
  • Puhasrentaablus · 2024 7,0 %
    tegevusala mediaan 12,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 270

Maksud ja käive

2022 IV kv – 2022 IV kv
Riiklikud maksud, € 2022 IV kv: 50 €
010203040502022 IV kv Ettevõte: 50 €IV·22010203040502022 IV kv Ettevõte: 50 €IV·22
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2022 IV kv — 50 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2024
Müügitulu, € 2024: 4 625 € · tegevusala mediaan 3 141 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 140 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 000 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 062 €20232024 Ettevõte: 4 625 € Tegevusala mediaan: 3 141 €202401 0002 0003 0004 0005 0002019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 4 303 €2020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 140 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 988 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 000 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 062 €2024 Ettevõte: 4 625 € Tegevusala mediaan: 3 141 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 322 € · −97,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 15 135 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 37 580 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -812 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 11 943 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 322 € Tegevusala mediaan: 0 €2024-10 000010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2020 Ettevõte: 15 135 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 37 580 € Tegevusala mediaan: 0 €2022 Ettevõte: -812 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 11 943 € Tegevusala mediaan: 0 €2024 Ettevõte: 322 € Tegevusala mediaan: 0 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 7,0 % · tegevusala mediaan 12,8 % · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
051015202019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,9 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,6 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %20232024 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 12,8 %2024051015202019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,7 %2020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,9 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15,6 %2022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,6 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %2024 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 12,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 139 409 € · +0,2% võrreldes 2023
0501001502019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 17 125 €20202021 Ettevõte: 52 715 €20212022 Ettevõte: 104 153 €20222023 Ettevõte: 139 087 €20232024 Ettevõte: 139 409 €20240501001502019 Ettevõte: —2020 Ettevõte: 17 125 €20202021 Ettevõte: 52 715 €2022 Ettevõte: 104 153 €20222023 Ettevõte: 139 087 €2024 Ettevõte: 139 409 €2024
Omakapital, € 2024: 64 169 € · +0,5% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 0 €20192020 Ettevõte: 15 135 €20202021 Ettevõte: 52 715 €20212022 Ettevõte: 51 903 €20222023 Ettevõte: 63 847 €20232024 Ettevõte: 64 169 €2024020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 0 €2020 Ettevõte: 15 135 €20202021 Ettevõte: 52 715 €2022 Ettevõte: 51 903 €20222023 Ettevõte: 63 847 €2024 Ettevõte: 64 169 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 4 625 322 0 139 409 64 169 0
2023 0 11 943 0 139 087 63 847 0
2022 0 -812 0 104 153 51 903 0
2021 0 37 580 0 52 715 52 715 0
2020 0 15 135 0 17 125 15 135 0
2019 0 0 0 — 0 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
7,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
46,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
54,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,85
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 23.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 19.09.2018 – 31.12.2019 11.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 82991Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50101958 / M4
13.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 16.10.2024 Puudused kõrvaldatud
25.07.2024
PDF
Ä 50101958 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50101958 / 2
24.01.2023
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
24.01.2023
PDF
Ä 50101958 / M3
11.08.2022
Aruandetrahvimäärus 30.08.2022 Jõustunud
31.08.2022
PDF
Ä 50101958 / M2
14.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 14.05.2022 Puudused kõrvaldatud
15.08.2022
PDF
Ä 50101958
19.09.2018
Esmakanne Jõustunud
19.09.2018
PDF
Ä 50101958 / M1
06.09.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.09.2018 Puudused kõrvaldatud
19.09.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes