Tesseract Management OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14553180 OÜ Tartu linn Registreeritud 28.08.2018
Võrdle

Tesseract Management OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 14553180, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kinofilmide ja videote tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
2 034 €
↑ 14,2% võrreldes: 2023 IV kv
Tööjõumaksud
2 205 €
↑ 14,2% võrreldes: 2023 IV kv
Töötajad
—

2024 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine · EMTAK 59

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 13 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 826

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 I kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 IV kv: 1 930 € · −21,0% võrreldes 2023 III kv · tegevusala mediaan 1 237 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002022 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 033 €I·222022 IV kv Ettevõte: 1 441 € Tegevusala mediaan: 1 074 €IV·222023 I kv Ettevõte: 2 866 € Tegevusala mediaan: 1 083 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 425 € Tegevusala mediaan: 1 101 €II·232023 III kv Ettevõte: 2 442 € Tegevusala mediaan: 1 176 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 930 € Tegevusala mediaan: 1 237 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 162 €I·2401 0002 0003 0002022 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 033 €I·222022 IV kv Ettevõte: 1 441 € Tegevusala mediaan: 1 074 €2023 I kv Ettevõte: 2 866 € Tegevusala mediaan: 1 083 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 425 € Tegevusala mediaan: 1 101 €2023 III kv Ettevõte: 2 442 € Tegevusala mediaan: 1 176 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 930 € Tegevusala mediaan: 1 237 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 162 €I·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 III kv
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: —I·222022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: —I·240,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: —I·222022 IV kv Ettevõte: 12023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: 12023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: —I·24
Riiklikud maksud, € 2024 I kv: 2 034 € · +14,2% võrreldes 2023 IV kv
01 0002 0003 0002022 I kv Ettevõte: 1 220 €I·222022 IV kv Ettevõte: 1 329 €IV·222023 I kv Ettevõte: 2 644 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 595 €II·232023 III kv Ettevõte: 2 253 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 781 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 034 €I·2401 0002 0003 0002022 I kv Ettevõte: 1 220 €I·222022 IV kv Ettevõte: 1 329 €2023 I kv Ettevõte: 2 644 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 595 €2023 III kv Ettevõte: 2 253 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 781 €2024 I kv Ettevõte: 2 034 €I·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 I kv — 2 034 2 205 —
2023 IV kv — 1 781 1 930 1
2023 III kv — 2 253 2 442 1
2023 II kv — 2 595 2 425 1
2023 I kv — 2 644 2 866 1
2022 IV kv — 1 329 1 441 1
2022 I kv — 1 220 1 323 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 443 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 2 830 € Tegevusala mediaan: 12 742 €20192020 Ettevõte: 2 741 € Tegevusala mediaan: 12 315 €20202021 Ettevõte: 10 948 € Tegevusala mediaan: 13 868 €20212022 Ettevõte: 29 940 € Tegevusala mediaan: 13 988 €20222023 Ettevõte: 39 121 € Tegevusala mediaan: 14 615 €20232024 Ettevõte: 1 300 € Tegevusala mediaan: 14 683 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 443 €2025010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 2 830 € Tegevusala mediaan: 12 742 €20192020 Ettevõte: 2 741 € Tegevusala mediaan: 12 315 €2021 Ettevõte: 10 948 € Tegevusala mediaan: 13 868 €20212022 Ettevõte: 29 940 € Tegevusala mediaan: 13 988 €2023 Ettevõte: 39 121 € Tegevusala mediaan: 14 615 €20232024 Ettevõte: 1 300 € Tegevusala mediaan: 14 683 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 443 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 0 € · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 206 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 0002019 Ettevõte: 1 609 € Tegevusala mediaan: 1 055 €20192020 Ettevõte: -176 € Tegevusala mediaan: 666 €20202021 Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 1 425 €20212022 Ettevõte: 13 333 € Tegevusala mediaan: 637 €20222023 Ettevõte: -9 599 € Tegevusala mediaan: 849 €20232024 Ettevõte: -3 725 € Tegevusala mediaan: 660 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 206 €2025-10 000-5 00005 00010 00015 0002019 Ettevõte: 1 609 € Tegevusala mediaan: 1 055 €20192020 Ettevõte: -176 € Tegevusala mediaan: 666 €2021 Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 1 425 €20212022 Ettevõte: 13 333 € Tegevusala mediaan: 637 €2023 Ettevõte: -9 599 € Tegevusala mediaan: 849 €20232024 Ettevõte: -3 725 € Tegevusala mediaan: 660 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 206 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -286,5 % · −262,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,1 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002019 Ettevõte: 56,9 % Tegevusala mediaan: 12,1 %20192020 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20202021 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20212022 Ettevõte: 44,5 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: -24,5 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20232024 Ettevõte: -286,5 % Tegevusala mediaan: 10,1 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,1 %2025-300-200-10001002019 Ettevõte: 56,9 % Tegevusala mediaan: 12,1 %20192020 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 12,7 %2021 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20212022 Ettevõte: 44,5 % Tegevusala mediaan: 11,4 %2023 Ettevõte: -24,5 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20232024 Ettevõte: -286,5 % Tegevusala mediaan: 10,1 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 4 081 € · −2,4% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 4 109 €20192020 Ettevõte: 3 933 €20202021 Ettevõte: 4 613 €20212022 Ettevõte: 18 913 €20222023 Ettevõte: 8 641 €20232024 Ettevõte: 4 181 €20242025 Ettevõte: 4 081 €202505 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 4 109 €20192020 Ettevõte: 3 933 €2021 Ettevõte: 4 613 €20212022 Ettevõte: 18 913 €2023 Ettevõte: 8 641 €20232024 Ettevõte: 4 181 €2025 Ettevõte: 4 081 €2025
Omakapital, € 2025: 4 081 € · −2,4% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 4 109 €20192020 Ettevõte: 3 933 €20202021 Ettevõte: 4 172 €20212022 Ettevõte: 17 505 €20222023 Ettevõte: 7 906 €20232024 Ettevõte: 4 181 €20242025 Ettevõte: 4 081 €202505 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 4 109 €20192020 Ettevõte: 3 933 €2021 Ettevõte: 4 172 €20212022 Ettevõte: 17 505 €2023 Ettevõte: 7 906 €20232024 Ettevõte: 4 181 €2025 Ettevõte: 4 081 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 0 0 4 081 4 081 0
2024 1 300 -3 725 3 470 4 181 4 181 0
2023 39 121 -9 599 20 570 8 641 7 906 1
2022 29 940 13 333 7 393 18 913 17 505 1
2021 10 948 239 2 792 4 613 4 172 0
2020 2 741 -176 0 3 933 3 933 0
2019 2 830 1 609 0 4 109 4 109 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 11.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 28.08.2018 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 59111Kinofilmide ja videote tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50101144 / M1
13.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 16.10.2024 Puudused kõrvaldatud
21.07.2024
PDF
Ä 50101144 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50101144 / 3
15.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
15.05.2023
PDF
Ä 50101144 / 2
03.06.2019
Muutmiskanne Jõustunud
03.06.2019
PDF
Ä 50101144
28.08.2018
Esmakanne Jõustunud
28.08.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes