Matsalu Nord OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14545074
OÜ Puise küla Registreeritud 14.08.2018
Võrdle
Matsalu Nord OÜ (OÜ), Puise küla, registrikood 14545074, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Maastiku hooldus ja korrashoid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 138 € ja töötajaid .
Käive
6 138 €
↑ 351,3% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81
Käive · 2026 III kv 6 138 €
parem kui 27% ettevõtetel
tegevusala mediaan 16 777 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 555
Müügitulu · 2025 8 586 €
parem kui 41% ettevõtetel
tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
Puhasrentaablus · 2025 1,1 %
parem kui 36% ettevõtetel
tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 6 138 € · +351,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 777 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2023 IV kv
Ettevõte: 167 €
Tegevusala mediaan: 15 998 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 445 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 516 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 344 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 011 €
Tegevusala mediaan: 15 565 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 48 €
Tegevusala mediaan: 13 072 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 450 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 800 €
Tegevusala mediaan: 16 866 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 043 €
Tegevusala mediaan: 16 002 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 805 €
Tegevusala mediaan: 12 938 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 360 €
Tegevusala mediaan: 15 455 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 6 138 €
Tegevusala mediaan: 16 777 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 011 €
Tegevusala mediaan: 15 565 € 2025 I kv
Ettevõte: 48 €
Tegevusala mediaan: 13 072 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 450 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 800 €
Tegevusala mediaan: 16 866 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 043 €
Tegevusala mediaan: 16 002 € 2026 I kv
Ettevõte: 805 €
Tegevusala mediaan: 12 938 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 360 €
Tegevusala mediaan: 15 455 € 2026 III kv
Ettevõte: 6 138 €
Tegevusala mediaan: 16 777 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 1 228 €
0 250 500 750 1 000 1 250 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: 13 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 23 € 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: 84 € 2025 IV kv
Ettevõte: 166 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 38 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 228 € III·26 0 250 500 750 1 000 1 250 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € 2025 I kv
Ettevõte: 23 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: 84 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 166 € 2026 I kv
Ettevõte: 38 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 228 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2019 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 8 586 € · +324,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 2019
Ettevõte: 4 011 €
Tegevusala mediaan: 11 876 € 2019 2020
Ettevõte: 4 054 €
Tegevusala mediaan: 10 830 € 2020 2021
Ettevõte: 5 295 €
Tegevusala mediaan: 12 134 € 2021 2022
Ettevõte: 4 129 €
Tegevusala mediaan: 14 128 € 2022 2023
Ettevõte: 530 €
Tegevusala mediaan: 13 754 € 2023 2024
Ettevõte: 2 024 €
Tegevusala mediaan: 14 119 € 2024 2025
Ettevõte: 8 586 €
Tegevusala mediaan: 14 963 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 2019
Ettevõte: 4 011 €
Tegevusala mediaan: 11 876 € 2019 2020
Ettevõte: 4 054 €
Tegevusala mediaan: 10 830 € 2021
Ettevõte: 5 295 €
Tegevusala mediaan: 12 134 € 2021 2022
Ettevõte: 4 129 €
Tegevusala mediaan: 14 128 € 2023
Ettevõte: 530 €
Tegevusala mediaan: 13 754 € 2023 2024
Ettevõte: 2 024 €
Tegevusala mediaan: 14 119 € 2025
Ettevõte: 8 586 €
Tegevusala mediaan: 14 963 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 91 € · +102,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
-10 000 -5 000 0 5 000 10 000 15 000 2019
Ettevõte: 14 396 €
Tegevusala mediaan: 399 € 2019 2020
Ettevõte: 6 180 €
Tegevusala mediaan: 319 € 2020 2021
Ettevõte: -2 251 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2021 2022
Ettevõte: -8 204 €
Tegevusala mediaan: 365 € 2022 2023
Ettevõte: -7 980 €
Tegevusala mediaan: 383 € 2023 2024
Ettevõte: -3 362 €
Tegevusala mediaan: 308 € 2024 2025
Ettevõte: 91 €
Tegevusala mediaan: 384 € 2025 -10 000 -5 000 0 5 000 10 000 15 000 2019
Ettevõte: 14 396 €
Tegevusala mediaan: 399 € 2019 2020
Ettevõte: 6 180 €
Tegevusala mediaan: 319 € 2021
Ettevõte: -2 251 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2021 2022
Ettevõte: -8 204 €
Tegevusala mediaan: 365 € 2023
Ettevõte: -7 980 €
Tegevusala mediaan: 383 € 2023 2024
Ettevõte: -3 362 €
Tegevusala mediaan: 308 € 2025
Ettevõte: 91 €
Tegevusala mediaan: 384 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 1,1 % · +167,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
-200 0 200 400 2019
Ettevõte: 358,9 %
Tegevusala mediaan: 7,8 % 2019 2020
Ettevõte: 152,4 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2020 2021
Ettevõte: -42,5 %
Tegevusala mediaan: 7,3 % 2021 2022
Ettevõte: -198,7 %
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2023 2024
Ettevõte: -166,1 %
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2024 2025
Ettevõte: 1,1 %
Tegevusala mediaan: 6,1 % 2025 -200 0 200 400 2019
Ettevõte: 358,9 %
Tegevusala mediaan: 7,8 % 2019 2020
Ettevõte: 152,4 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021
Ettevõte: -42,5 %
Tegevusala mediaan: 7,3 % 2021 2022
Ettevõte: -198,7 %
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2023 2024
Ettevõte: -166,1 %
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2025
Ettevõte: 1,1 %
Tegevusala mediaan: 6,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 8 395 € · +193,5% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2019
Ettevõte: 17 539 € 2019 2020
Ettevõte: 27 980 € 2020 2021
Ettevõte: 69 907 € 2021 2022
Ettevõte: 26 702 € 2022 2023
Ettevõte: 4 919 € 2023 2024
Ettevõte: 2 860 € 2024 2025
Ettevõte: 8 395 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2019
Ettevõte: 17 539 € 2019 2020
Ettevõte: 27 980 € 2021
Ettevõte: 69 907 € 2021 2022
Ettevõte: 26 702 € 2023
Ettevõte: 4 919 € 2023 2024
Ettevõte: 2 860 € 2025
Ettevõte: 8 395 € 2025
Omakapital , € 2025: 1 372 € · +7,0% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2019
Ettevõte: 16 896 € 2019 2020
Ettevõte: 23 076 € 2020 2021
Ettevõte: 20 826 € 2021 2022
Ettevõte: 12 624 € 2022 2023
Ettevõte: 4 644 € 2023 2024
Ettevõte: 1 282 € 2024 2025
Ettevõte: 1 372 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2019
Ettevõte: 16 896 € 2019 2020
Ettevõte: 23 076 € 2021
Ettevõte: 20 826 € 2021 2022
Ettevõte: 12 624 € 2023
Ettevõte: 4 644 € 2023 2024
Ettevõte: 1 282 € 2025
Ettevõte: 1 372 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
09.09.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
18.07.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
13.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
11.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
01.08.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
29.03.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
14.08.2018 – 31.12.2019
05.10.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid
Põhitegevus
01451 Lamba- ja kitsekasvatus
01481 Mesindus
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
74991 Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes