KIRSI REISID OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14541768 OÜ Kääpa küla Registreeritud 09.08.2018
Võrdle

KIRSI REISID OÜ (OÜ), Kääpa küla, registrikood 14541768, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sõitjate juhuvedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 730 € ja töötajaid 1.

Käive
1 730 €
↓ 68,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
342 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Käive · 2026 III kv 1 730 €
    tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 342 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
  • Müügitulu · 2025 13 774 €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 9,9 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 1 730 € · −68,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 4 335 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 240 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 5 541 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 180 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 2 400 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 640 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 5 970 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 219 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 2 403 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 460 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 5 501 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 730 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 2 400 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 640 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 970 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 3 219 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 403 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 4 460 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 501 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 1 730 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 342 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 330 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 330 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 330 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 330 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 338 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 330 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 338 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 342 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv
02004006002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 363 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 506 €2024 IV kv Ettevõte: 316 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 121 €II·252025 III kv Ettevõte: 328 €2025 IV kv Ettevõte: 329 €IV·252026 I kv Ettevõte: 567 €2026 II kv Ettevõte: 328 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 316 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 121 €2025 III kv Ettevõte: 328 €III·252025 IV kv Ettevõte: 329 €2026 I kv Ettevõte: 567 €I·262026 II kv Ettevõte: 328 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 730 — 342 1
2026 II kv 5 501 328 342 1
2026 I kv 4 460 567 342 1
2025 IV kv 2 403 329 342 1
2025 III kv 3 219 328 342 1
2025 II kv 5 970 121 342 1
2025 I kv 640 — 338 1
2024 IV kv 2 400 316 330 1
2024 III kv 1 180 506 330 1
2024 II kv 5 541 — 330 1
2024 I kv 2 240 363 381 1
2023 IV kv 4 335 — 330 1
2023 III kv 7 832 316 330 1
2023 II kv 6 560 — 401 1
2023 I kv 3 788 — 986 2
2022 IV kv 6 782 964 1 022 3
2022 III kv 6 785 452 439 3
2022 II kv 6 850 1 101 393 3
2022 I kv 15 489 3 027 330 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
114 €
Käive töötaja kohta kvartalis
1 730 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 13 774 € · +34,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 44 875 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 2 585 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 25 652 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 39 130 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 20 447 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 10 281 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 13 774 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 44 875 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 2 585 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 25 652 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 39 130 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 20 447 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 10 281 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 13 774 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 368 € · −37,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-50 000-25 000025 00050 00075 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 798 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -11 475 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: -22 325 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: -36 912 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 66 276 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 2 172 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: 1 368 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-50 000-25 000025 00050 00075 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 798 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -11 475 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: -22 325 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: -36 912 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: 66 276 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 2 172 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: 1 368 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 9,9 % · −11,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
-600-400-20002004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: -443,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: -87,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: -94,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 324,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 21,1 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: 9,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025-600-400-20002004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: -443,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: -87,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: -94,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 324,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 21,1 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: 9,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 70 640 € · −8,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 70 423 €20192020 Ettevõte: 58 259 €20202021 Ettevõte: 66 408 €20212022 Ettevõte: 70 128 €20222023 Ettevõte: 77 578 €20232024 Ettevõte: 77 355 €20242025 Ettevõte: 70 640 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 70 423 €20192020 Ettevõte: 58 259 €2021 Ettevõte: 66 408 €20212022 Ettevõte: 70 128 €2023 Ettevõte: 77 578 €20232024 Ettevõte: 77 355 €2025 Ettevõte: 70 640 €2025
Omakapital, € 2025: 12 962 € · +11,8% võrreldes 2024
-60 000-40 000-20 000020 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 859 €20192020 Ettevõte: 2 384 €20202021 Ettevõte: -19 941 €20212022 Ettevõte: -56 853 €20222023 Ettevõte: 9 423 €20232024 Ettevõte: 11 595 €20242025 Ettevõte: 12 962 €2025-60 000-40 000-20 000020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 859 €20192020 Ettevõte: 2 384 €2021 Ettevõte: -19 941 €20212022 Ettevõte: -56 853 €2023 Ettevõte: 9 423 €20232024 Ettevõte: 11 595 €2025 Ettevõte: 12 962 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 13 774 1 368 3 211 70 640 12 962 1
2024 10 281 2 172 3 333 77 355 11 595 1
2023 20 447 66 276 5 085 77 578 9 423 1
2022 39 130 -36 912 7 680 70 128 -56 853 1
2021 25 652 -22 325 3 211 66 408 -19 941 1
2020 2 585 -11 475 3 208 58 259 2 384 1
2019 44 875 2 798 1 330 70 423 13 859 1
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
9,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
18,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
81,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,21
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
13 774 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
268 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 21.12.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 25.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49321Sõitjate juhuvedu maanteel Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50099868 / M1
25.06.2024
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 27.12.2024 Puudused kõrvaldatud
23.12.2024
PDF
Ä 50099868 / 5
26.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
26.01.2024
PDF
Ä 50099868 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50099868 / 3
21.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
21.05.2020
PDF
Ä 50099868 / 2
03.04.2019
Muutmiskanne Jõustunud
03.04.2019
PDF
Ä 50099868
09.08.2018
Esmakanne Jõustunud
09.08.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes