Usaldusfond Spring Capital Growth Fund 1

Registrisse kantud Registrikood 14538401 UÜ Tallinn Registreeritud 03.08.2018
Võrdle

Usaldusfond Spring Capital Growth Fund 1 (UÜ), Tallinn, registrikood 14538401, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Fondide valitsemine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
27 €
Tööjõumaksud
30 €
Töötajad
—

2025 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad · EMTAK 66

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 3 200 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 215

Maksud ja käive

2022 III kv – 2025 II kv
Riiklikud maksud, € 2025 II kv: 27 € · +3,8% võrreldes 2022 IV kv
0501001502022 III kv Ettevõte: 132 €III·222022 IV kv Ettevõte: 26 €IV·222025 II kv Ettevõte: 27 €II·250501001502022 III kv Ettevõte: 132 €III·222022 IV kv Ettevõte: 26 €2025 II kv Ettevõte: 27 €II·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 II kv — 27 30 —
2022 IV kv — 26 27 —
2022 III kv — 132 137 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 3 200 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5 400 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 790 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 4 200 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 539 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 094 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 510 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 200 €202502 0004 0006 0002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5 400 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 790 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 4 200 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 539 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 094 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 510 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 3 200 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 3 037 530 € · +485,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 80 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0002019 Ettevõte: 328 101 € Tegevusala mediaan: 502 €20192020 Ettevõte: 593 323 € Tegevusala mediaan: 93 €20202021 Ettevõte: 3 818 952 € Tegevusala mediaan: 269 €20212022 Ettevõte: -1 330 005 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 1 252 757 € Tegevusala mediaan: 10 €20232024 Ettevõte: 519 180 € Tegevusala mediaan: 165 €20242025 Ettevõte: 3 037 530 € Tegevusala mediaan: 80 €2025-2 00002 0004 0002019 Ettevõte: 328 101 € Tegevusala mediaan: 502 €20192020 Ettevõte: 593 323 € Tegevusala mediaan: 93 €2021 Ettevõte: 3 818 952 € Tegevusala mediaan: 269 €20212022 Ettevõte: -1 330 005 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 1 252 757 € Tegevusala mediaan: 10 €20232024 Ettevõte: 519 180 € Tegevusala mediaan: 165 €2025 Ettevõte: 3 037 530 € Tegevusala mediaan: 80 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 22 650 872 € · +15,5% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 6 783 056 €20192020 Ettevõte: 11 166 808 €20202021 Ettevõte: 18 265 957 €20212022 Ettevõte: 16 985 950 €20222023 Ettevõte: 19 094 076 €20232024 Ettevõte: 19 613 288 €20242025 Ettevõte: 22 650 872 €202505 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 6 783 056 €20192020 Ettevõte: 11 166 808 €2021 Ettevõte: 18 265 957 €20212022 Ettevõte: 16 985 950 €2023 Ettevõte: 19 094 076 €20232024 Ettevõte: 19 613 288 €2025 Ettevõte: 22 650 872 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 22 650 230 € · +15,5% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 328 101 €20192020 Ettevõte: 921 424 €20202021 Ettevõte: 18 265 448 €20212022 Ettevõte: 16 985 443 €20222023 Ettevõte: 19 093 520 €20232024 Ettevõte: 19 612 700 €20242025 Ettevõte: 22 650 230 €202505 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 328 101 €20192020 Ettevõte: 921 424 €2021 Ettevõte: 18 265 448 €20212022 Ettevõte: 16 985 443 €2023 Ettevõte: 19 093 520 €20232024 Ettevõte: 19 612 700 €2025 Ettevõte: 22 650 230 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 3 037 530 67 22 650 872 22 650 230 1
2024 0 519 180 0 19 613 288 19 612 700 0
2023 0 1 252 757 0 19 094 076 19 093 520 0
2022 0 -1 330 005 399 16 985 950 16 985 443 0
2021 0 3 818 952 0 18 265 957 18 265 448 0
2020 0 593 323 133 11 166 808 921 424 0
2019 — 328 101 299 6 783 056 328 101 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
13,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
13,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1 511,60
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
0 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
6 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.05.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 11.04.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.04.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.02.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 03.08.2018 – 31.12.2019 28.02.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Usaldusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga täisosanik.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

  • Indrek Kuivallik
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 11.04.2025

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 66301Fondide valitsemine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50099507 / 6
15.07.2024
Muutmiskanne Jõustunud
15.07.2024
PDF
Ä 50099507 / M1
08.07.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.07.2024 Puudused kõrvaldatud
15.07.2024
PDF
Ä 50099507 / 5
21.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
21.04.2023
PDF
Ä 50099507 / 4
20.05.2022
Muutmiskanne Jõustunud
20.05.2022
PDF
Ä 50099507 / 3
13.05.2022
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
13.05.2022
PDF
Ä 50099507 / 2
13.05.2022
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
13.05.2022
PDF
Ä 50099507
03.08.2018
Esmakanne Jõustunud
03.08.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes