My Events Estonia OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14533697 OÜ Laulasmaa küla Registreeritud 26.07.2018
Võrdle

My Events Estonia OÜ (OÜ), Laulasmaa küla, registrikood 14533697, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised. EMTA andmetel oli 2025 IV kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Müügitulu · 2024 173 €
    tegevusala mediaan 3 534 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 015

Maksud ja käive

2023 I kv – 2025 IV kv
Käive, € 2025 IV kv: 0 € · tegevusala mediaan 9 154 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 I kv Ettevõte: 15 400 € Tegevusala mediaan: 8 735 €I·232023 II kv Ettevõte: 24 456 € Tegevusala mediaan: 7 835 €2023 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 350 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 000 €2024 I kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 9 650 €I·242024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 357 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 795 €III·242024 IV kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·2502 5005 0007 50010 00012 5002024 I kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 320 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 850 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 I kv: 515 € · tegevusala mediaan 807 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 I kv Ettevõte: 515 € Tegevusala mediaan: 807 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 840 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 840 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 840 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 894 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 983 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 015 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·2502505007501 0001 2502024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 894 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 983 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 015 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 I kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 I kv Ettevõte: 1I·232023 II kv Ettevõte: —2023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·25
Riiklikud maksud, € 2025 III kv: 0 €
05001 0001 5002 0002 5002023 I kv Ettevõte: 2 016 €I·232023 II kv Ettevõte: 514 €2023 III kv Ettevõte: 0 €III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: 0 €I·242024 II kv Ettevõte: 0 €2024 III kv Ettevõte: 0 €III·242024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·250,00,00,00,00,00,02024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: —IV·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 87 — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv 87 — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv 24 456 514 — —
2023 I kv 15 400 2 016 515 1
2022 IV kv 24 775 2 011 812 1
2022 III kv 32 350 3 758 — 1
2022 II kv 4 500 916 — —
2022 I kv 6 650 503 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2024
Müügitulu, € 2024: 173 € · −99,5% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 3 534 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 23 213 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 28 065 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 32 312 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 75 175 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 33 322 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 173 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2024020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 23 213 € Tegevusala mediaan: 3 283 €2020 Ettevõte: 28 065 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 32 312 € Tegevusala mediaan: 2 332 €2022 Ettevõte: 75 175 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 33 322 € Tegevusala mediaan: 3 587 €2024 Ettevõte: 173 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -39 290 € · −44,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 204 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2 412 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: -3 945 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: 8 842 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 18 963 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: -27 259 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: -39 290 € Tegevusala mediaan: 204 €2024-40 000-20 000020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2 412 € Tegevusala mediaan: 234 €2020 Ettevõte: -3 945 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: 8 842 € Tegevusala mediaan: 260 €2022 Ettevõte: 18 963 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: -27 259 € Tegevusala mediaan: 226 €2024 Ettevõte: -39 290 € Tegevusala mediaan: 204 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: -81,8 % · −107,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-100-75-50-25025502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -10,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: -14,1 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: 27,4 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 25,2 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: -81,8 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,9 %2024-100-75-50-25025502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -10,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2020 Ettevõte: -14,1 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: 27,4 % Tegevusala mediaan: 11,8 %2022 Ettevõte: 25,2 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: -81,8 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 9 695 € · +318,8% võrreldes 2023
010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 740 €20192020 Ettevõte: 2 526 €20202021 Ettevõte: 14 371 €20212022 Ettevõte: 40 277 €20222023 Ettevõte: 2 315 €20232024 Ettevõte: 9 695 €2024010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 740 €2020 Ettevõte: 2 526 €20202021 Ettevõte: 14 371 €2022 Ettevõte: 40 277 €20222023 Ettevõte: 2 315 €2024 Ettevõte: 9 695 €2024
Omakapital, € 2024: -36 995 € · −1 712,0% võrreldes 2023
-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 157 €20192020 Ettevõte: 2 212 €20202021 Ettevõte: 11 054 €20212022 Ettevõte: 30 017 €20222023 Ettevõte: 2 295 €20232024 Ettevõte: -36 995 €2024-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 157 €2020 Ettevõte: 2 212 €20202021 Ettevõte: 11 054 €2022 Ettevõte: 30 017 €20222023 Ettevõte: 2 295 €2024 Ettevõte: -36 995 €2024
Töötajad 2024: 0 · −100,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 173 -39 290 0 9 695 -36 995 0
2023 33 322 -27 259 1 181 2 315 2 295 1
2022 75 175 18 963 4 375 40 277 30 017 1
2021 32 312 8 842 0 14 371 11 054 0
2020 28 065 -3 945 391 2 526 2 212 0
2019 23 213 -2 412 0 7 740 6 157 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-22 711,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-405,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-381,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
481,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,06
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 02.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90399Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50098748 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50098748 / 3
15.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
15.05.2023
PDF
Ä 50098748 / 2
03.02.2022
Muutmiskanne Jõustunud
03.02.2022
PDF
Ä 50098748 / M2
01.02.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.02.2022 Puudused kõrvaldatud
03.02.2022
PDF
Ä 50098748
26.07.2018
Esmakanne Jõustunud
26.07.2018
PDF
Ä 50098748 / M1
23.07.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.08.2018 Puudused kõrvaldatud
26.07.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes