Jaanus Tamme Consultancy OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14494709 OÜ Tallinn Registreeritud 24.05.2018
Võrdle

Jaanus Tamme Consultancy OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14494709, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reklaami vahendamine meedias. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 800 € ja töötajaid 2.

Käive
8 800 €
↓ 17,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 952 €
↓ 34,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 861 €
↓ 25,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus · EMTAK 73

  • Käive · 2026 III kv 8 800 €
    tegevusala mediaan 15 274 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 931 €
    tegevusala mediaan 1 523 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 026
  • Müügitulu · 2024 213 022 €
    tegevusala mediaan 14 799 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 013
  • Puhasrentaablus · 2024 25,1 %
    tegevusala mediaan 10,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 103

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 8 800 € · −17,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 274 € · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 26 800 € Tegevusala mediaan: 18 052 €IV·232024 I kv Ettevõte: 29 395 € Tegevusala mediaan: 16 996 €2024 II kv Ettevõte: 69 932 € Tegevusala mediaan: 16 870 €II·242024 III kv Ettevõte: 52 650 € Tegevusala mediaan: 16 642 €2024 IV kv Ettevõte: 62 570 € Tegevusala mediaan: 16 532 €IV·242025 I kv Ettevõte: 39 550 € Tegevusala mediaan: 16 461 €2025 II kv Ettevõte: 20 400 € Tegevusala mediaan: 16 216 €II·252025 III kv Ettevõte: 60 350 € Tegevusala mediaan: 15 935 €2025 IV kv Ettevõte: 36 475 € Tegevusala mediaan: 17 406 €IV·252026 I kv Ettevõte: 38 245 € Tegevusala mediaan: 15 816 €2026 II kv Ettevõte: 10 600 € Tegevusala mediaan: 16 003 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 800 € Tegevusala mediaan: 15 274 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 62 570 € Tegevusala mediaan: 16 532 €2025 I kv Ettevõte: 39 550 € Tegevusala mediaan: 16 461 €I·252025 II kv Ettevõte: 20 400 € Tegevusala mediaan: 16 216 €2025 III kv Ettevõte: 60 350 € Tegevusala mediaan: 15 935 €III·252025 IV kv Ettevõte: 36 475 € Tegevusala mediaan: 17 406 €2026 I kv Ettevõte: 38 245 € Tegevusala mediaan: 15 816 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 600 € Tegevusala mediaan: 16 003 €2026 III kv Ettevõte: 8 800 € Tegevusala mediaan: 15 274 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 931 € · −25,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 523 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 113 € Tegevusala mediaan: 1 428 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 248 € Tegevusala mediaan: 1 441 €2024 II kv Ettevõte: 2 811 € Tegevusala mediaan: 1 524 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 998 € Tegevusala mediaan: 1 543 €2024 IV kv Ettevõte: 3 844 € Tegevusala mediaan: 1 524 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 229 € Tegevusala mediaan: 1 538 €2025 II kv Ettevõte: 2 564 € Tegevusala mediaan: 1 570 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 260 € Tegevusala mediaan: 1 640 €2025 IV kv Ettevõte: 2 915 € Tegevusala mediaan: 1 566 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 056 € Tegevusala mediaan: 1 541 €2026 II kv Ettevõte: 2 598 € Tegevusala mediaan: 1 516 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 931 € Tegevusala mediaan: 1 523 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 844 € Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 I kv Ettevõte: 4 229 € Tegevusala mediaan: 1 538 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 564 € Tegevusala mediaan: 1 570 €2025 III kv Ettevõte: 3 260 € Tegevusala mediaan: 1 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 915 € Tegevusala mediaan: 1 566 €2026 I kv Ettevõte: 1 056 € Tegevusala mediaan: 1 541 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 598 € Tegevusala mediaan: 1 516 €2026 III kv Ettevõte: 1 931 € Tegevusala mediaan: 1 523 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 952 € · −34,6% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 7 121 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 125 €2024 II kv Ettevõte: 15 970 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 363 €2024 IV kv Ettevõte: 14 933 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 774 €2025 II kv Ettevõte: 4 709 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 800 €2025 IV kv Ettevõte: 15 846 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 885 €2026 II kv Ettevõte: 7 576 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 952 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 14 933 €2025 I kv Ettevõte: 10 774 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 709 €2025 III kv Ettevõte: 10 800 €III·252025 IV kv Ettevõte: 15 846 €2026 I kv Ettevõte: 9 885 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 576 €2026 III kv Ettevõte: 4 952 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 8 800 4 952 3 861 2
2026 II kv 10 600 7 576 5 195 2
2026 I kv 38 245 9 885 2 112 2
2025 IV kv 36 475 15 846 2 915 1
2025 III kv 60 350 10 800 3 260 1
2025 II kv 20 400 4 709 2 564 1
2025 I kv 39 550 10 774 4 229 1
2024 IV kv 62 570 14 933 3 844 1
2024 III kv 52 650 7 363 1 998 1
2024 II kv 69 932 15 970 2 811 1
2024 I kv 29 395 7 125 3 248 1
2023 IV kv 26 800 7 121 3 113 1
2023 III kv 23 233 5 646 1 858 1
2023 II kv 9 020 777 — 1
2023 I kv 18 760 5 288 3 808 1
2022 IV kv 34 866 4 374 1 295 1
2022 III kv 30 620 5 927 3 690 1
2022 II kv 28 326 6 730 5 786 1
2022 I kv 52 865 11 620 5 786 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
644 €
Käive töötaja kohta kvartalis
4 400 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 213 022 € · +130,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 14 799 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 185 463 € Tegevusala mediaan: 13 798 €20192020 Ettevõte: 214 326 € Tegevusala mediaan: 12 176 €20202021 Ettevõte: 233 448 € Tegevusala mediaan: 13 429 €20212022 Ettevõte: 111 206 € Tegevusala mediaan: 13 712 €20222023 Ettevõte: 92 629 € Tegevusala mediaan: 14 413 €20232024 Ettevõte: 213 022 € Tegevusala mediaan: 14 799 €20240501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 185 463 € Tegevusala mediaan: 13 798 €2020 Ettevõte: 214 326 € Tegevusala mediaan: 12 176 €20202021 Ettevõte: 233 448 € Tegevusala mediaan: 13 429 €2022 Ettevõte: 111 206 € Tegevusala mediaan: 13 712 €20222023 Ettevõte: 92 629 € Tegevusala mediaan: 14 413 €2024 Ettevõte: 213 022 € Tegevusala mediaan: 14 799 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2024: 53 494 € · +152,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 585 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 129 187 € Tegevusala mediaan: 731 €20192020 Ettevõte: 50 194 € Tegevusala mediaan: 591 €20202021 Ettevõte: 51 691 € Tegevusala mediaan: 871 €20212022 Ettevõte: -29 448 € Tegevusala mediaan: 543 €20222023 Ettevõte: 21 201 € Tegevusala mediaan: 751 €20232024 Ettevõte: 53 494 € Tegevusala mediaan: 585 €2024-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 129 187 € Tegevusala mediaan: 731 €2020 Ettevõte: 50 194 € Tegevusala mediaan: 591 €20202021 Ettevõte: 51 691 € Tegevusala mediaan: 871 €2022 Ettevõte: -29 448 € Tegevusala mediaan: 543 €20222023 Ettevõte: 21 201 € Tegevusala mediaan: 751 €2024 Ettevõte: 53 494 € Tegevusala mediaan: 585 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 25,1 % · +2,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,8 % · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
-40-200204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 69,7 % Tegevusala mediaan: 10,2 %20192020 Ettevõte: 23,4 % Tegevusala mediaan: 12,5 %20202021 Ettevõte: 22,1 % Tegevusala mediaan: 14,5 %20212022 Ettevõte: -26,5 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 11,7 %20232024 Ettevõte: 25,1 % Tegevusala mediaan: 10,8 %2024-40-200204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 69,7 % Tegevusala mediaan: 10,2 %2020 Ettevõte: 23,4 % Tegevusala mediaan: 12,5 %20202021 Ettevõte: 22,1 % Tegevusala mediaan: 14,5 %2022 Ettevõte: -26,5 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 11,7 %2024 Ettevõte: 25,1 % Tegevusala mediaan: 10,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 351 997 € · +19,9% võrreldes 2023
01002003004002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 165 343 €20192020 Ettevõte: 239 090 €20202021 Ettevõte: 291 071 €20212022 Ettevõte: 281 960 €20222023 Ettevõte: 293 484 €20232024 Ettevõte: 351 997 €202401002003004002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 165 343 €2020 Ettevõte: 239 090 €20202021 Ettevõte: 291 071 €2022 Ettevõte: 281 960 €20222023 Ettevõte: 293 484 €2024 Ettevõte: 351 997 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 296 323 € · +22,0% võrreldes 2023
01002003002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 149 191 €20192020 Ettevõte: 199 385 €20202021 Ettevõte: 251 076 €20212022 Ettevõte: 221 628 €20222023 Ettevõte: 242 829 €20232024 Ettevõte: 296 323 €202401002003002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 149 191 €2020 Ettevõte: 199 385 €20202021 Ettevõte: 251 076 €2022 Ettevõte: 221 628 €20222023 Ettevõte: 242 829 €2024 Ettevõte: 296 323 €2024
Töötajad 2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 213 022 53 494 31 499 351 997 296 323 1
2023 92 629 21 201 20 651 293 484 242 829 1
2022 111 206 -29 448 35 044 281 960 221 628 1
2021 233 448 51 691 52 985 291 071 251 076 1
2020 214 326 50 194 37 365 239 090 199 385 1
2019 185 463 129 187 6 670 165 343 149 191 1
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
25,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
18,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
84,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
15,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,83
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
213 022 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 625 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 11.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 08.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 73121Reklaami vahendamine meedias Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50094857 / 5
12.01.2026
Muutmiskanne Jõustunud
12.01.2026
PDF
Ä 50094857 / 4
30.05.2025
Muutmiskanne Jõustunud
30.05.2025
PDF
Ä 50094857 / M4
30.01.2025
Korduv aruandetrahvimäärus 25.02.2025 Jõustunud
26.02.2025
PDF
Ä 50094857 / M3
02.09.2024
Aruandetrahvimäärus 03.10.2024 Jõustunud
04.10.2024
PDF
Ä 50094857 / M2
13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 12.08.2024 Jõustunud
13.07.2024
PDF
Ä 50094857 / M1
10.12.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 14.03.2024 Puudused kõrvaldatud
12.01.2024
PDF
Ä 50094857 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50094857 / 2
03.11.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
03.11.2020
PDF
Ä 50094857
24.05.2018
Esmakanne Jõustunud
24.05.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes