Löögirühm OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14471134 OÜ Tõrenurme küla Registreeritud 16.04.2018
Võrdle

Löögirühm OÜ (OÜ), Tõrenurme küla, registrikood 14471134, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööjõurent ja muud tööjõuteenused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 36 823 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
4 310 €
↑ 189,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 648 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 648 €
    tegevusala mediaan 1 477 € · ettevõtteid tegevusalal: 653
  • Müügitulu · 2025 36 823 €
    tegevusala mediaan 38 312 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 162
  • Puhasrentaablus · 2025 44,4 %
    tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 914

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 648 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 477 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 1 763 € Tegevusala mediaan: 1 458 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 064 € Tegevusala mediaan: 1 294 €2024 II kv Ettevõte: 3 540 € Tegevusala mediaan: 1 368 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 978 € Tegevusala mediaan: 1 353 €2024 IV kv Ettevõte: 3 789 € Tegevusala mediaan: 1 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 668 € Tegevusala mediaan: 1 405 €2025 II kv Ettevõte: 1 678 € Tegevusala mediaan: 1 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 678 € Tegevusala mediaan: 1 492 €2025 IV kv Ettevõte: 1 678 € Tegevusala mediaan: 1 530 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 658 € Tegevusala mediaan: 1 483 €2026 II kv Ettevõte: 1 648 € Tegevusala mediaan: 1 408 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 648 € Tegevusala mediaan: 1 477 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 789 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025 I kv Ettevõte: 1 668 € Tegevusala mediaan: 1 405 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 678 € Tegevusala mediaan: 1 388 €2025 III kv Ettevõte: 1 678 € Tegevusala mediaan: 1 492 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 678 € Tegevusala mediaan: 1 530 €2026 I kv Ettevõte: 1 658 € Tegevusala mediaan: 1 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 648 € Tegevusala mediaan: 1 408 €2026 III kv Ettevõte: 1 648 € Tegevusala mediaan: 1 477 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 310 € · +189,3% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 9 131 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 749 €2024 II kv Ettevõte: 3 264 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 669 €2024 IV kv Ettevõte: 6 417 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 510 €2025 II kv Ettevõte: 1 520 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 340 €2025 IV kv Ettevõte: 1 520 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 500 €2026 II kv Ettevõte: 1 490 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 310 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 6 417 €2025 I kv Ettevõte: 1 510 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 520 €2025 III kv Ettevõte: 4 340 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 520 €2026 I kv Ettevõte: 1 500 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 490 €2026 III kv Ettevõte: 4 310 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 4 310 1 648 1
2026 II kv — 1 490 1 648 1
2026 I kv — 1 500 1 658 1
2025 IV kv — 1 520 1 678 1
2025 III kv — 4 340 1 678 1
2025 II kv — 1 520 1 678 1
2025 I kv — 1 510 1 668 1
2024 IV kv — 6 417 3 789 1
2024 III kv — 3 669 3 978 1
2024 II kv — 3 264 3 540 1
2024 I kv — 3 749 4 064 1
2023 IV kv — 9 131 1 763 1
2023 III kv — 501 534 1
2023 II kv — 787 840 1
2023 I kv — 1 809 1 937 1
2022 IV kv — 740 790 2
2022 III kv — 1 304 1 433 1
2022 II kv — 1 412 1 557 2
2022 I kv — 1 198 1 329 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
549 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 36 823 € · +5,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 312 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37 890 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 38 340 € Tegevusala mediaan: 26 657 €20202021 Ettevõte: 38 000 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 38 398 € Tegevusala mediaan: 36 767 €20222023 Ettevõte: 37 510 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20232024 Ettevõte: 35 000 € Tegevusala mediaan: 39 360 €20242025 Ettevõte: 36 823 € Tegevusala mediaan: 38 312 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37 890 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 38 340 € Tegevusala mediaan: 26 657 €2021 Ettevõte: 38 000 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 38 398 € Tegevusala mediaan: 36 767 €2023 Ettevõte: 37 510 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20232024 Ettevõte: 35 000 € Tegevusala mediaan: 39 360 €2025 Ettevõte: 36 823 € Tegevusala mediaan: 38 312 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 16 360 € · +28,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 720 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -15 860 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 18 157 € Tegevusala mediaan: 295 €20202021 Ettevõte: 20 317 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: 19 220 € Tegevusala mediaan: 1 074 €20222023 Ettevõte: 13 539 € Tegevusala mediaan: 332 €20232024 Ettevõte: 12 702 € Tegevusala mediaan: 394 €20242025 Ettevõte: 16 360 € Tegevusala mediaan: 720 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -15 860 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 18 157 € Tegevusala mediaan: 295 €2021 Ettevõte: 20 317 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: 19 220 € Tegevusala mediaan: 1 074 €2023 Ettevõte: 13 539 € Tegevusala mediaan: 332 €20232024 Ettevõte: 12 702 € Tegevusala mediaan: 394 €2025 Ettevõte: 16 360 € Tegevusala mediaan: 720 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 44,4 % · +8,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
-60-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -41,9 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: 47,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20202021 Ettevõte: 53,5 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: 50,1 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20222023 Ettevõte: 36,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20232024 Ettevõte: 36,3 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20242025 Ettevõte: 44,4 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025-60-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -41,9 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: 47,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2021 Ettevõte: 53,5 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: 50,1 % Tegevusala mediaan: 6,6 %2023 Ettevõte: 36,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20232024 Ettevõte: 36,3 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025 Ettevõte: 44,4 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 34 971 € · +22,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 800 €20192020 Ettevõte: 8 383 €20202021 Ettevõte: 27 474 €20212022 Ettevõte: 50 653 €20222023 Ettevõte: 33 241 €20232024 Ettevõte: 28 601 €20242025 Ettevõte: 34 971 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 800 €20192020 Ettevõte: 8 383 €2021 Ettevõte: 27 474 €20212022 Ettevõte: 50 653 €2023 Ettevõte: 33 241 €20232024 Ettevõte: 28 601 €2025 Ettevõte: 34 971 €2025
Omakapital, € 2025: 32 806 € · +24,0% võrreldes 2024
-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -12 492 €20192020 Ettevõte: 5 666 €20202021 Ettevõte: 25 983 €20212022 Ettevõte: 45 203 €20222023 Ettevõte: 28 742 €20232024 Ettevõte: 26 446 €20242025 Ettevõte: 32 806 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: -12 492 €20192020 Ettevõte: 5 666 €2021 Ettevõte: 25 983 €20212022 Ettevõte: 45 203 €2023 Ettevõte: 28 742 €20232024 Ettevõte: 26 446 €2025 Ettevõte: 32 806 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
012342018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025012342018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 36 823 16 360 19 267 34 971 32 806 1
2024 35 000 12 702 31 882 28 601 26 446 1
2023 37 510 13 539 16 204 33 241 28 742 2
2022 38 398 19 220 16 446 50 653 45 203 3
2021 38 000 20 317 17 663 27 474 25 983 2
2020 38 340 18 157 21 568 8 383 5 666 2
2019 37 890 -15 860 55 037 4 800 -12 492 4
2018 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
44,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
49,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
46,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
93,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
6,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
16,15
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
36 823 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 606 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 7820Tööjõurent ja muud tööjõuteenused Põhitegevus
  • 43999Muud eriehitustööd
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50092312 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50092312
16.04.2018
Esmakanne Jõustunud
16.04.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes