OÜ S-Sport

Registrisse kantud Registrikood 14465866 OÜ Tallinn Registreeritud 09.04.2018
Võrdle

OÜ S-Sport (OÜ), Tallinn, registrikood 14465866, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata sporditegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 33 008 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
139 €
↓ 57,8% võrreldes: 2026 I kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 I kv
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Müügitulu · 2025 33 008 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615
  • Puhasrentaablus · 2025 -6,5 %
    tegevusala mediaan 3,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 951

Maksud ja käive

2023 III kv – 2026 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 III kv: 1 209 € · +0,0% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 126 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 III kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 950 €III·232023 IV kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 945 €2024 I kv Ettevõte: 894 € Tegevusala mediaan: 963 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 008 €2024 III kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 003 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 006 €2025 I kv Ettevõte: 1 124 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 110 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €II·2602505007501 0001 2502024 III kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 003 €2024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 006 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 124 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2025 II kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —II·260,00,20,40,60,81,02024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 139 € · −57,8% võrreldes 2026 I kv
02505007501 0001 2502023 III kv Ettevõte: 745 €III·232023 IV kv Ettevõte: 745 €2024 I kv Ettevõte: 794 €I·242024 II kv Ettevõte: 894 €2024 III kv Ettevõte: 894 €III·242024 IV kv Ettevõte: 894 €2025 I kv Ettevõte: 941 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 140 €2025 III kv Ettevõte: 986 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 140 €2026 I kv Ettevõte: 329 €I·262026 II kv Ettevõte: 139 €II·2602505007501 0001 2502024 III kv Ettevõte: 894 €2024 IV kv Ettevõte: 894 €IV·242025 I kv Ettevõte: 941 €2025 II kv Ettevõte: 1 140 €II·252025 III kv Ettevõte: 986 €2025 IV kv Ettevõte: 1 140 €IV·252026 I kv Ettevõte: 329 €2026 II kv Ettevõte: 139 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 139 — —
2026 I kv — 329 403 —
2025 IV kv — 1 140 1 209 —
2025 III kv — 986 1 209 1
2025 II kv — 1 140 1 209 1
2025 I kv — 941 1 124 1
2024 IV kv — 894 1 002 1
2024 III kv — 894 1 002 1
2024 II kv — 894 1 002 1
2024 I kv — 794 894 1
2023 IV kv — 745 840 1
2023 III kv — 745 840 1
2023 II kv — — — 1
2023 I kv — 723 815 —
2022 IV kv — 827 922 1
2022 III kv — 932 1 036 1
2022 II kv — 1 144 1 265 1
2022 I kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 33 008 € · +34,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20 406 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 21 739 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 4 732 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 20 171 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 23 976 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 24 530 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 33 008 € Tegevusala mediaan: 0 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 20 406 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 21 739 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 4 732 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 20 171 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 23 976 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 24 530 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 33 008 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 161 € · −186,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 947 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 10 608 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: -6 927 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -313 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -3 322 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -754 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: -2 161 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-10 000-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10 947 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 10 608 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: -6 927 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -313 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -3 322 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -754 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: -2 161 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -6,5 % · −3,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 53,6 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20192020 Ettevõte: 48,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -146,4 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20212022 Ettevõte: -1,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: -13,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20232024 Ettevõte: -3,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20242025 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025-150-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 53,6 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20192020 Ettevõte: 48,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -146,4 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20212022 Ettevõte: -1,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: -13,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20232024 Ettevõte: -3,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 24 911 € · −19,9% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 637 €20192020 Ettevõte: 26 196 €20202021 Ettevõte: 21 769 €20212022 Ettevõte: 22 671 €20222023 Ettevõte: 34 432 €20232024 Ettevõte: 31 119 €20242025 Ettevõte: 24 911 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 15 637 €20192020 Ettevõte: 26 196 €2021 Ettevõte: 21 769 €20212022 Ettevõte: 22 671 €2023 Ettevõte: 34 432 €20232024 Ettevõte: 31 119 €2025 Ettevõte: 24 911 €2025
Omakapital, € 2025: 15 218 € · −12,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 637 €20192020 Ettevõte: 26 196 €20202021 Ettevõte: 21 769 €20212022 Ettevõte: 21 456 €20222023 Ettevõte: 18 134 €20232024 Ettevõte: 17 380 €20242025 Ettevõte: 15 218 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 15 637 €20192020 Ettevõte: 26 196 €2021 Ettevõte: 21 769 €20212022 Ettevõte: 21 456 €2023 Ettevõte: 18 134 €20232024 Ettevõte: 17 380 €2025 Ettevõte: 15 218 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 33 008 -2 161 13 040 24 911 15 218 1
2024 24 530 -754 13 218 31 119 17 380 1
2023 23 976 -3 322 9 576 34 432 18 134 1
2022 20 171 -313 11 602 22 671 21 456 1
2021 4 732 -6 927 0 21 769 21 769 0
2020 21 739 10 608 0 26 196 26 196 0
2019 20 406 10 947 0 15 637 15 637 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-6,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-14,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-8,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
61,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
38,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,90
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
33 008 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 087 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 08.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 9319Mujal liigitamata sporditegevus Põhitegevus
  • 47711Rõivaste jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50091679 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50091679
09.04.2018
Esmakanne Jõustunud
09.04.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes