Nurme invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14461905 OÜ Vana-Vigala küla Registreeritud 03.04.2018
Võrdle

Nurme invest OÜ (OÜ), Vana-Vigala küla, registrikood 14461905, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 36 950 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 132 €
↓ 41,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 201 €
↓ 40,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 201 €
    tegevusala mediaan 1 210 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 132
  • Müügitulu · 2025 36 950 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 15,5 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 201 € · −40,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 210 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002024 I kv Ettevõte: 337 € Tegevusala mediaan: 1 097 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 1 083 €2024 III kv Ettevõte: 3 778 € Tegevusala mediaan: 1 142 €III·242024 IV kv Ettevõte: 2 214 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 007 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 1 816 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 007 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 2 007 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 007 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 1 210 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 214 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 007 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 1 816 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 007 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 2 007 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 007 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 1 210 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 132 € · −41,1% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002024 I kv Ettevõte: 317 €I·242024 II kv Ettevõte: 951 €2024 III kv Ettevõte: 3 614 €III·242024 IV kv Ettevõte: 2 107 €2025 I kv Ettevõte: 1 286 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 922 €2025 III kv Ettevõte: 1 739 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 923 €2026 I kv Ettevõte: 1 923 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 922 €2026 III kv Ettevõte: 1 132 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 107 €2025 I kv Ettevõte: 1 286 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 922 €2025 III kv Ettevõte: 1 739 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 923 €2026 I kv Ettevõte: 1 923 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 922 €2026 III kv Ettevõte: 1 132 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 132 1 201 1
2026 II kv — 1 922 2 007 1
2026 I kv — 1 923 2 007 1
2025 IV kv — 1 923 2 007 1
2025 III kv — 1 739 1 816 1
2025 II kv — 1 922 2 007 1
2025 I kv — 1 286 1 349 1
2024 IV kv — 2 107 2 214 1
2024 III kv — 3 614 3 778 1
2024 II kv — 951 1 012 1
2024 I kv — 317 337 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
400 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 36 950 € · +3,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 38 891 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 433 €20202021 Ettevõte: 7 000 € Tegevusala mediaan: 38 322 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 39 545 €20222023 Ettevõte: 18 000 € Tegevusala mediaan: 37 262 €20232024 Ettevõte: 35 788 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 36 950 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 38 891 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 433 €2021 Ettevõte: 7 000 € Tegevusala mediaan: 38 322 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 39 545 €2023 Ettevõte: 18 000 € Tegevusala mediaan: 37 262 €20232024 Ettevõte: 35 788 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 36 950 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 730 € · −50,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 282 €20202021 Ettevõte: 6 807 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -153 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 13 021 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 11 562 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 5 730 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 282 €2021 Ettevõte: 6 807 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -153 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 13 021 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 11 562 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 5 730 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 15,5 % · −16,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
0204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 97,2 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 72,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 32,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 15,5 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20250204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 97,2 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 72,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 32,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 15,5 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 42 905 € · −37,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: —20202021 Ettevõte: 58 144 €20212022 Ettevõte: 77 874 €20222023 Ettevõte: 70 075 €20232024 Ettevõte: 69 089 €20242025 Ettevõte: 42 905 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: —2021 Ettevõte: 58 144 €20212022 Ettevõte: 77 874 €2023 Ettevõte: 70 075 €20232024 Ettevõte: 69 089 €2025 Ettevõte: 42 905 €2025
Omakapital, € 2025: 39 467 € · +17,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 0 €20192020 Ettevõte: 0 €20202021 Ettevõte: 9 307 €20212022 Ettevõte: 9 154 €20222023 Ettevõte: 22 175 €20232024 Ettevõte: 33 737 €20242025 Ettevõte: 39 467 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 0 €20192020 Ettevõte: 0 €2021 Ettevõte: 9 307 €20212022 Ettevõte: 9 154 €2023 Ettevõte: 22 175 €20232024 Ettevõte: 33 737 €2025 Ettevõte: 39 467 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 36 950 5 730 18 379 42 905 39 467 1
2024 35 788 11 562 21 694 69 089 33 737 1
2023 18 000 13 021 0 70 075 22 175 0
2022 0 -153 0 77 874 9 154 0
2021 7 000 6 807 0 58 144 9 307 0
2020 0 0 0 — 0 0
2019 0 0 0 — 0 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
15,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
14,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
13,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
92,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
35,75
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
36 950 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 532 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 20.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50091255 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50091255 / 3
31.05.2022
Muutmiskanne Jõustunud
31.05.2022
PDF
Ä 50091255 / 2
22.12.2020
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2020
PDF
Ä 50091255
03.04.2018
Esmakanne Jõustunud
03.04.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes