URBAN FARM OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14433381 OÜ Tallinn Registreeritud 20.02.2018
Võrdle

URBAN FARM OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14433381, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 47 592 € ja töötajaid 3.

Käive
47 592 €
↑ 18,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
15 906 €
↑ 754,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
8 298 €
↑ 308,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 47 592 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 766 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 206 272 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 15,2 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 47 592 € · +18,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 46 264 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 34 313 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 43 527 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 46 765 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 48 783 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 52 578 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 47 333 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 72 605 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 40 925 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 45 221 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 40 343 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 47 592 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 48 783 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 52 578 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 47 333 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 72 605 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 40 925 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 45 221 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 40 343 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 47 592 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 766 € · +581,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 5 573 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 747 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 1 990 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 975 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 1 587 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 994 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 2 351 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 847 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 2 494 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 273 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 406 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 766 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 587 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 1 994 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 351 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 2 847 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 494 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 273 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 406 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 2 766 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · −40,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 3III·260123452024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 15 906 € · +754,2% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 16 166 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 723 €2024 II kv Ettevõte: 15 049 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 230 €2024 IV kv Ettevõte: 11 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: 15 264 €2025 II kv Ettevõte: 17 015 €II·252025 III kv Ettevõte: 16 996 €2025 IV kv Ettevõte: 14 405 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 362 €2026 II kv Ettevõte: 1 862 €II·262026 III kv Ettevõte: 15 906 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 11 536 €2025 I kv Ettevõte: 15 264 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 015 €2025 III kv Ettevõte: 16 996 €III·252025 IV kv Ettevõte: 14 405 €2026 I kv Ettevõte: 1 362 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 862 €2026 III kv Ettevõte: 15 906 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 47 592 15 906 8 298 3
2026 II kv 40 343 1 862 2 030 5
2026 I kv 45 221 1 362 1 363 5
2025 IV kv 40 925 14 405 9 977 4
2025 III kv 72 605 16 996 11 387 4
2025 II kv 47 333 17 015 9 404 4
2025 I kv 52 578 15 264 7 974 4
2024 IV kv 48 783 11 536 4 762 3
2024 III kv 46 765 14 230 7 898 4
2024 II kv 43 527 15 049 7 958 4
2024 I kv 34 313 9 723 6 989 4
2023 IV kv 46 264 16 166 11 146 2
2023 III kv 29 358 9 791 6 961 2
2023 II kv 32 506 6 861 5 078 1
2023 I kv 26 708 5 795 2 629 1
2022 IV kv 18 016 4 116 2 394 1
2022 III kv 18 412 4 349 2 194 1
2022 II kv 17 243 3 678 2 109 1
2022 I kv 11 974 3 417 2 100 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
922 €
Käive töötaja kohta kvartalis
15 864 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 206 272 € · +8,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18 349 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 22 993 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 33 913 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 72 637 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 132 982 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 190 911 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 206 272 € Tegevusala mediaan: 10 955 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18 349 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 22 993 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 33 913 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 72 637 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 132 982 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 190 911 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 206 272 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 31 311 € · −43,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -3 792 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 1 622 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -20 927 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -1 519 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 9 621 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 55 031 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 31 311 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-40 000-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -3 792 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 1 622 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -20 927 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -1 519 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 9 621 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 55 031 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 31 311 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 15,2 % · −13,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -20,7 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 7,1 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -61,7 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 28,8 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-80-60-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -20,7 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 7,1 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -61,7 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 28,8 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 156 794 € · +10,7% võrreldes 2024
0501001502002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 862 €20192020 Ettevõte: 36 493 €20202021 Ettevõte: 52 282 €20212022 Ettevõte: 60 648 €20222023 Ettevõte: 92 937 €20232024 Ettevõte: 141 677 €20242025 Ettevõte: 156 794 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 23 862 €20192020 Ettevõte: 36 493 €2021 Ettevõte: 52 282 €20212022 Ettevõte: 60 648 €2023 Ettevõte: 92 937 €20232024 Ettevõte: 141 677 €2025 Ettevõte: 156 794 €2025
Omakapital, € 2025: 77 392 € · +16,9% võrreldes 2024
-20 000020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 945 €20192020 Ettevõte: 23 533 €20202021 Ettevõte: -16 008 €20212022 Ettevõte: -18 478 €20222023 Ettevõte: 12 121 €20232024 Ettevõte: 66 223 €20242025 Ettevõte: 77 392 €2025-20 000020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 945 €20192020 Ettevõte: 23 533 €2021 Ettevõte: -16 008 €20212022 Ettevõte: -18 478 €2023 Ettevõte: 12 121 €20232024 Ettevõte: 66 223 €2025 Ettevõte: 77 392 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
012342018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025012342018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 206 272 31 311 100 621 156 794 77 392 4
2024 190 911 55 031 84 019 141 677 66 223 4
2023 132 982 9 621 77 404 92 937 12 121 3
2022 72 637 -1 519 42 107 60 648 -18 478 2
2021 33 913 -20 927 33 981 52 282 -16 008 2
2020 22 993 1 622 8 739 36 493 23 533 2
2019 18 349 -3 792 1 907 23 862 21 945 2
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
15,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
40,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
20,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
49,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
50,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,51
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
51 568 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 096 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 19.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 20 000 € Maaelu Edendamise Sihtasutus 14.01.2021 – kehtib

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01281Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus Põhitegevus
  • 28301Põllumajandusmasinate tootmine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50087854 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50087854 / 5
24.04.2023
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
25.05.2023
PDF
Ä 50087854 / M4
17.03.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.04.2023 Jõustunud
04.04.2023
PDF
Ä 50087854 / M3
08.03.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.03.2023 Jõustunud
24.03.2023
PDF
Ä 50087854 / 4
01.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.03.2023
PDF
Ä 50087854 / 3
16.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
16.02.2023
PDF
K 50087854 / 2
14.01.2021
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
14.01.2021
PDF
Ä 50087854
20.02.2018
Esmakanne Jõustunud
20.02.2018
PDF
Ä 50087854 / M2
19.02.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.03.2018 Puudused kõrvaldatud
20.02.2018
PDF
Ä 50087854 / M1
15.02.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.03.2018 Puudused kõrvaldatud
19.02.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes