OÜ V8 Garaaz

Registrisse kantud Registrikood 14426990 OÜ Kuressaare linn Registreeritud 12.02.2018
Võrdle

OÜ V8 Garaaz (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 14426990, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 12 406 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
127 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2025 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Müügitulu · 2025 12 406 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 58,8 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2022 I kv – 2025 II kv
Käive, € 2024 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 16 730 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002022 I kv Ettevõte: 3 469 € Tegevusala mediaan: 15 833 €I·222022 II kv Ettevõte: 46 € Tegevusala mediaan: 19 717 €2022 III kv Ettevõte: 268 € Tegevusala mediaan: 18 083 €III·222022 IV kv Ettevõte: 1 794 € Tegevusala mediaan: 19 729 €2023 I kv Ettevõte: 7 116 € Tegevusala mediaan: 15 919 €I·232023 II kv Ettevõte: 1 685 € Tegevusala mediaan: 18 914 €2023 III kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 17 137 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 18 662 €2024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 408 €I·242024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 18 111 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 730 €III·242025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17 157 €II·2505 00010 00015 00020 0002023 I kv Ettevõte: 7 116 € Tegevusala mediaan: 15 919 €2023 II kv Ettevõte: 1 685 € Tegevusala mediaan: 18 914 €II·232023 III kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 17 137 €2023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 18 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 408 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 18 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 730 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17 157 €II·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2025 II kv: 127 €
01 0002 0003 0002022 I kv Ettevõte: 2 216 €I·222022 II kv Ettevõte: 2 038 €2022 III kv Ettevõte: 2 038 €III·222022 IV kv Ettevõte: 2 360 €2023 I kv Ettevõte: 2 689 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 122 €2023 III kv Ettevõte: 2 076 €III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242025 II kv Ettevõte: 127 €II·2501 0002 0003 0002023 I kv Ettevõte: 2 689 €2023 II kv Ettevõte: 2 122 €II·232023 III kv Ettevõte: 2 076 €2023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 127 €II·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 II kv — 127 — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv 100 2 076 2 054 —
2023 II kv 1 685 2 122 2 054 —
2023 I kv 7 116 2 689 2 076 —
2022 IV kv 1 794 2 360 2 390 —
2022 III kv 268 2 038 2 120 —
2022 II kv 46 2 038 2 120 —
2022 I kv 3 469 2 216 2 120 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 12 406 € · +274,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 68 042 € Tegevusala mediaan: 28 226 €20202021 Ettevõte: 83 384 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 67 694 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 40 295 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 3 312 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 12 406 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 68 042 € Tegevusala mediaan: 28 226 €2021 Ettevõte: 83 384 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 67 694 € Tegevusala mediaan: 33 187 €2023 Ettevõte: 40 295 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 3 312 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 12 406 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 7 293 € · +3 151,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: 23 260 € Tegevusala mediaan: 237 €20202021 Ettevõte: -26 209 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: -3 990 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: 2 817 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: -239 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: 7 293 € Tegevusala mediaan: 188 €2025-30 000-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: 23 260 € Tegevusala mediaan: 237 €2021 Ettevõte: -26 209 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: -3 990 € Tegevusala mediaan: 411 €2023 Ettevõte: 2 817 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: -239 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: 7 293 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 58,8 % · +66,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: 34,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20202021 Ettevõte: -31,4 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: -5,9 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -7,2 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: 58,8 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: 34,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2021 Ettevõte: -31,4 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: -5,9 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2023 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -7,2 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: 58,8 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 48 679 € · −3,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 690 €20192020 Ettevõte: 46 006 €20202021 Ettevõte: 44 786 €20212022 Ettevõte: 57 495 €20222023 Ettevõte: 52 366 €20232024 Ettevõte: 50 237 €20242025 Ettevõte: 48 679 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 690 €20192020 Ettevõte: 46 006 €2021 Ettevõte: 44 786 €20212022 Ettevõte: 57 495 €2023 Ettevõte: 52 366 €20232024 Ettevõte: 50 237 €2025 Ettevõte: 48 679 €2025
Omakapital, € 2025: 9 943 € · +275,2% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 690 €20192020 Ettevõte: 25 950 €20202021 Ettevõte: 4 761 €20212022 Ettevõte: 2 572 €20222023 Ettevõte: 2 889 €20232024 Ettevõte: 2 650 €20242025 Ettevõte: 9 943 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 690 €20192020 Ettevõte: 25 950 €2021 Ettevõte: 4 761 €20212022 Ettevõte: 2 572 €2023 Ettevõte: 2 889 €20232024 Ettevõte: 2 650 €2025 Ettevõte: 9 943 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 12 406 7 293 0 48 679 9 943 0
2024 3 312 -239 0 50 237 2 650 0
2023 40 295 2 817 18 614 52 366 2 889 1
2022 67 694 -3 990 28 092 57 495 2 572 1
2021 83 384 -26 209 36 633 44 786 4 761 2
2020 68 042 23 260 23 375 46 006 25 950 2
2019 0 0 0 2 690 2 690 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
58,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
73,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
20,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
79,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
29,59
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.01.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.01.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 12.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50087495 / M3
06.01.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 06.02.2025 Puudused kõrvaldatud
20.01.2025
PDF
Ä 50087495 / M2
19.08.2024
Aruandetrahvimäärus 03.09.2024 Jõustunud
04.09.2024
PDF
Ä 50087495 / M1
13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 12.08.2024 Jõustunud
13.07.2024
PDF
Ä 50087495 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50087495 / 2
06.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.04.2018
PDF
Ä 50087495
12.02.2018
Esmakanne Jõustunud
12.02.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes