Taganurga Talu OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14414739 OÜ Voose küla Registreeritud 24.01.2018
Võrdle

Taganurga Talu OÜ (OÜ), Voose küla, registrikood 14414739, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu veislaste ja pühvlikasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Müügitulu · 2025 23 655 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 84,5 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 2 397 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 3 726 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 6 651 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 26 126 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 7 923 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 138 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 6 651 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 26 126 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 923 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 138 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 €
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 119 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 612 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 1 410 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 095 €2025 IV kv Ettevõte: 674 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 017 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 6 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 410 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 3 095 €III·252025 IV kv Ettevõte: 674 €2026 I kv Ettevõte: 1 017 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 6 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 6 — —
2026 II kv 138 — — —
2026 I kv — 1 017 — —
2025 IV kv 7 923 674 — —
2025 III kv 26 126 3 095 — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 6 651 1 410 — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv 3 726 612 — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv 2 397 119 — —
2023 III kv 1 350 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 23 655 € · +128,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 025 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 173 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 4 026 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 18 069 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 6 374 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 10 376 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 23 655 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 025 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 173 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 4 026 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 18 069 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 6 374 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 10 376 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 23 655 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 19 982 € · +13,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 806 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 11 594 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -598 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 2 260 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -2 980 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 17 597 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 19 982 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-5 00005 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10 806 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 11 594 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -598 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 2 260 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: -2 980 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 17 597 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 19 982 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 84,5 % · −85,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 268,5 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -14,9 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 12,5 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: -46,8 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 169,6 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 84,5 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 268,5 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -14,9 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 12,5 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: -46,8 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 169,6 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 84,5 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 63 494 € · +48,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 36 104 €20192020 Ettevõte: 38 626 €20202021 Ettevõte: 45 316 €20212022 Ettevõte: 40 160 €20222023 Ettevõte: 25 031 €20232024 Ettevõte: 42 869 €20242025 Ettevõte: 63 494 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 36 104 €20192020 Ettevõte: 38 626 €2021 Ettevõte: 45 316 €20212022 Ettevõte: 40 160 €2023 Ettevõte: 25 031 €20232024 Ettevõte: 42 869 €2025 Ettevõte: 63 494 €2025
Omakapital, € 2025: 62 463 € · +47,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 14 608 €20192020 Ettevõte: 26 202 €20202021 Ettevõte: 25 604 €20212022 Ettevõte: 27 864 €20222023 Ettevõte: 24 884 €20232024 Ettevõte: 42 481 €20242025 Ettevõte: 62 463 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 14 608 €20192020 Ettevõte: 26 202 €2021 Ettevõte: 25 604 €20212022 Ettevõte: 27 864 €2023 Ettevõte: 24 884 €20232024 Ettevõte: 42 481 €2025 Ettevõte: 62 463 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 23 655 19 982 0 63 494 62 463 0
2024 10 376 17 597 0 42 869 42 481 0
2023 6 374 -2 980 0 25 031 24 884 0
2022 18 069 2 260 0 40 160 27 864 0
2021 4 026 -598 0 45 316 25 604 0
2020 173 11 594 0 38 626 26 202 0
2019 4 025 10 806 0 36 104 14 608 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
84,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
32,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
31,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
98,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
56,08
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 11.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 08.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 05.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Tavo Tamm
    Juhatuse liige · alates 24.01.2018

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Tavo Tamm
    Füüsiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

  • Tavo Tamm
    Asutaja · 2 500 € · 24.01.2018

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01421Muu veislaste ja pühvlikasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50086150 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50086150
24.01.2018
Esmakanne Jõustunud
24.01.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes