RP Kapital OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14411238 OÜ Tallinn Registreeritud 19.01.2018
Võrdle

RP Kapital OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14411238, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused. 2023. aasta aruande järgi oli müügitulu 948 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
50 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2024 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused · EMTAK 82

  • Müügitulu · 2023 948 €
    tegevusala mediaan 3 062 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 911

Maksud ja käive

2024 IV kv – 2024 IV kv
Riiklikud maksud, € 2024 IV kv: 50 €
010203040502024 IV kv Ettevõte: 50 €IV·24010203040502024 IV kv Ettevõte: 50 €IV·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 IV kv — 50 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2023
Müügitulu, € 2023: 948 € · −53,2% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 3 062 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9 427 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 2 058 € Tegevusala mediaan: 3 140 €20202021 Ettevõte: 3 942 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 2 026 € Tegevusala mediaan: 3 000 €20222023 Ettevõte: 948 € Tegevusala mediaan: 3 062 €202302 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9 427 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 2 058 € Tegevusala mediaan: 3 140 €2021 Ettevõte: 3 942 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 2 026 € Tegevusala mediaan: 3 000 €2023 Ettevõte: 948 € Tegevusala mediaan: 3 062 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: 1 905 € · −26,5% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 569 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 2 046 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 4 846 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 2 592 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 1 905 € Tegevusala mediaan: 0 €202301 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 569 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 2 046 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 4 846 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 2 592 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 1 905 € Tegevusala mediaan: 0 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2022: 127,9 % · +5,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 12,6 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 48,5 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: 99,4 % Tegevusala mediaan: 13,9 %20202021 Ettevõte: 122,9 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: 127,9 % Tegevusala mediaan: 12,6 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %20230501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 48,5 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: 99,4 % Tegevusala mediaan: 13,9 %2021 Ettevõte: 122,9 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: 127,9 % Tegevusala mediaan: 12,6 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2023: 23 770 € · +22,3% võrreldes 2022
05 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 387 €20192020 Ettevõte: 10 795 €20202021 Ettevõte: 15 054 €20212022 Ettevõte: 19 442 €20222023 Ettevõte: 23 770 €202305 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 387 €20192020 Ettevõte: 10 795 €2021 Ettevõte: 15 054 €20212022 Ettevõte: 19 442 €2023 Ettevõte: 23 770 €2023
Omakapital, € 2023: 18 903 € · +11,1% võrreldes 2022
05 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 627 €20192020 Ettevõte: 9 570 €20202021 Ettevõte: 14 414 €20212022 Ettevõte: 17 007 €20222023 Ettevõte: 18 903 €202305 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 627 €20192020 Ettevõte: 9 570 €2021 Ettevõte: 14 414 €20212022 Ettevõte: 17 007 €2023 Ettevõte: 18 903 €2023
Töötajad 2023: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120230,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 948 1 905 0 23 770 18 903 0
2022 2 026 2 592 0 19 442 17 007 0
2021 3 942 4 846 0 15 054 14 414 0
2020 2 058 2 046 0 10 795 9 570 0
2019 9 427 4 569 0 12 387 7 627 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
200,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
8,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
79,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
20,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2 622,67
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 09.09.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Raul Palk
    Juhatuse liige · alates 19.01.2018

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Raul Palk
    Füüsiline isik · 2 500 €

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

  • Raul Palk
    otsene osalus · alates 01.10.2018

Asutajad ja muud isikud

  • Raul Palk
    Asutaja · 2 500 € · 18.01.2018
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 82991Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused Põhitegevus
  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50085784 / M3
21.08.2024
Aruandetrahvimäärus 05.09.2024 Jõustunud
06.09.2024
PDF
Ä 50085784 / M2
13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 12.08.2024 Jõustunud
13.07.2024
PDF
Ä 50085784 / M1
08.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 07.01.2024 Puudused kõrvaldatud
09.01.2024
PDF
Ä 50085784 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50085784 / 2
19.01.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50085784
19.01.2018
Esmakanne Jõustunud
19.01.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes