Haamer & pliiats OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14408957 OÜ Vääna-Jõesuu küla Registreeritud 16.01.2018
Võrdle

Haamer & pliiats OÜ (OÜ), Vääna-Jõesuu küla, registrikood 14408957, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 26 105 € ja töötajaid 1.

Käive
26 105 €
↑ 18,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 391 €
↑ 48,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 259 €
↑ 9,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 26 105 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 259 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 91 540 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 6,9 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 26 105 € · +18,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 25 365 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 20 043 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 26 513 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 13 143 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 14 518 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 21 936 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 23 915 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 16 801 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 6 533 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 14 733 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 21 987 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 26 105 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 14 518 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 21 936 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 23 915 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 16 801 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 533 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 14 733 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 21 987 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 26 105 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 259 € · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 1 033 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 582 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 875 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 468 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 682 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 4 267 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 654 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 259 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 875 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 468 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 1 682 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 267 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 1 654 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 2 259 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 391 € · +48,7% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 2 386 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 692 €2024 II kv Ettevõte: 3 497 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 2 252 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 547 €2025 II kv Ettevõte: 2 366 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 191 €2025 IV kv Ettevõte: 7 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 888 €2026 II kv Ettevõte: 4 298 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 391 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 2 252 €2025 I kv Ettevõte: 3 547 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 366 €2025 III kv Ettevõte: 2 191 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 236 €2026 I kv Ettevõte: 1 888 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 298 €2026 III kv Ettevõte: 6 391 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 26 105 6 391 2 259 1
2026 II kv 21 987 4 298 2 067 —
2026 I kv 14 733 1 888 1 654 1
2025 IV kv 6 533 7 236 4 267 1
2025 III kv 16 801 2 191 1 682 1
2025 II kv 23 915 2 366 468 1
2025 I kv 21 936 3 547 1 076 —
2024 IV kv 14 518 2 252 875 1
2024 III kv 13 143 — 100 1
2024 II kv 26 513 3 497 1 970 —
2024 I kv 20 043 5 692 2 582 1
2023 IV kv 25 365 2 386 1 033 1
2023 III kv 25 179 4 717 2 129 —
2023 II kv 24 260 4 097 3 080 —
2023 I kv 28 188 6 470 4 035 2
2022 IV kv 28 664 5 117 3 696 2
2022 III kv 28 361 6 630 4 273 2
2022 II kv 33 175 6 767 3 595 2
2022 I kv 28 721 852 4 031 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
753 €
Käive töötaja kohta kvartalis
26 105 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 91 540 € · +7,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
02550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 77 929 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 104 657 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 85 646 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 113 307 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 98 367 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 85 150 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 91 540 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 77 929 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 104 657 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 85 646 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 113 307 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 98 367 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 85 150 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 91 540 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 6 315 € · +26,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 670 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 5 535 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: -842 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -894 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 6 081 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 4 993 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 6 315 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 670 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 5 535 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: -842 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -894 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 6 081 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 4 993 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 6 315 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,9 % · +1,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
-4-2024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 5,3 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-4-2024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 5,3 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 53 290 € · +68,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 26 824 €20192020 Ettevõte: 23 583 €20202021 Ettevõte: 30 533 €20212022 Ettevõte: 42 586 €20222023 Ettevõte: 43 455 €20232024 Ettevõte: 31 644 €20242025 Ettevõte: 53 290 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 26 824 €20192020 Ettevõte: 23 583 €2021 Ettevõte: 30 533 €20212022 Ettevõte: 42 586 €2023 Ettevõte: 43 455 €20232024 Ettevõte: 31 644 €2025 Ettevõte: 53 290 €2025
Omakapital, € 2025: 22 173 € · +39,7% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 6 892 €20202021 Ettevõte: 5 690 €20212022 Ettevõte: 4 796 €20222023 Ettevõte: 10 878 €20232024 Ettevõte: 15 871 €20242025 Ettevõte: 22 173 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 6 892 €2021 Ettevõte: 5 690 €20212022 Ettevõte: 4 796 €2023 Ettevõte: 10 878 €20232024 Ettevõte: 15 871 €2025 Ettevõte: 22 173 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 91 540 6 315 23 786 53 290 22 173 1
2024 85 150 4 993 10 630 31 644 15 871 1
2023 98 367 6 081 28 859 43 455 10 878 2
2022 113 307 -894 40 207 42 586 4 796 2
2021 85 646 -842 34 321 30 533 5 690 3
2020 104 657 5 535 38 176 23 583 6 892 3
2019 77 929 -1 670 43 203 26 824 2 500 3
2018 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
28,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
11,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
41,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
58,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,62
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
91 541 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 982 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 17.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 14.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50085468 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50085468 / 3
16.01.2019
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2019
PDF
Ä 50085468 / 2
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50085468
16.01.2018
Esmakanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 50085468 / M1
15.01.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 04.02.2018 Puudused kõrvaldatud
16.01.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes