Tervis ja Farma OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14406800 OÜ Tallinn Registreeritud 12.01.2018
Võrdle

Tervis ja Farma OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14406800, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 24 133 € ja töötajaid .

Käive
24 133 €
↑ 7,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 758 €
↓ 29,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 24 133 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Müügitulu · 2025 62 506 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 -12,4 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 24 133 € · +7,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 14 385 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 23 847 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 11 592 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 15 707 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 13 008 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 547 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 5 109 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 983 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 29 684 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 18 369 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 22 494 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 24 133 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 13 008 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 8 547 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 109 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 11 983 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 29 684 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 18 369 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 22 494 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 24 133 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 758 € · −29,3% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 2 180 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 309 €2024 II kv Ettevõte: 718 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 024 €2024 IV kv Ettevõte: 1 116 €IV·242025 I kv Ettevõte: 962 €2025 II kv Ettevõte: 421 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 025 €2025 IV kv Ettevõte: 2 958 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 257 €2026 II kv Ettevõte: 3 900 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 758 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 1 116 €2025 I kv Ettevõte: 962 €I·252025 II kv Ettevõte: 421 €2025 III kv Ettevõte: 5 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 958 €2026 I kv Ettevõte: 2 257 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 900 €2026 III kv Ettevõte: 2 758 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 24 133 2 758 — —
2026 II kv 22 494 3 900 — —
2026 I kv 18 369 2 257 — —
2025 IV kv 29 684 2 958 — —
2025 III kv 11 983 5 025 — —
2025 II kv 5 109 421 — —
2025 I kv 8 547 962 — —
2024 IV kv 13 008 1 116 — —
2024 III kv 15 707 14 024 — —
2024 II kv 11 592 718 — —
2024 I kv 23 847 2 309 — —
2023 IV kv 14 385 2 180 — —
2023 III kv 22 236 2 698 — —
2023 II kv 22 352 2 162 — —
2023 I kv 17 037 2 250 — —
2022 IV kv 6 724 398 — —
2022 III kv 14 353 1 581 — —
2022 II kv 82 115 11 037 — —
2022 I kv 36 122 5 284 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 62 506 € · +59,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 492 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 18 608 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 37 520 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 94 728 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 53 385 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 39 139 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 62 506 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16 492 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 18 608 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 37 520 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 94 728 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 53 385 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 39 139 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 62 506 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -7 731 € · −457,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 475 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 17 558 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 37 303 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 32 535 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 15 028 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 2 161 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: -7 731 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16 475 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 17 558 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 37 303 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 32 535 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 15 028 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 2 161 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: -7 731 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -12,4 % · −17,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-2502550751002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 99,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 94,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 99,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 34,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 28,2 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: -12,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-2502550751002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 99,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 94,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 99,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 34,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 28,2 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: -12,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 88 691 € · −14,4% võrreldes 2024
0501001502002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 31 558 €20192020 Ettevõte: 52 074 €20202021 Ettevõte: 96 175 €20212022 Ettevõte: 122 843 €20222023 Ettevõte: 154 946 €20232024 Ettevõte: 103 637 €20242025 Ettevõte: 88 691 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 31 558 €20192020 Ettevõte: 52 074 €2021 Ettevõte: 96 175 €20212022 Ettevõte: 122 843 €2023 Ettevõte: 154 946 €20232024 Ettevõte: 103 637 €2025 Ettevõte: 88 691 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 45 879 € · −33,4% võrreldes 2024
02550751001252018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 27 786 €20192020 Ettevõte: 45 344 €20202021 Ettevõte: 82 647 €20212022 Ettevõte: 101 651 €20222023 Ettevõte: 75 490 €20232024 Ettevõte: 68 841 €20242025 Ettevõte: 45 879 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 27 786 €20192020 Ettevõte: 45 344 €2021 Ettevõte: 82 647 €20212022 Ettevõte: 101 651 €2023 Ettevõte: 75 490 €20232024 Ettevõte: 68 841 €2025 Ettevõte: 45 879 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 62 506 -7 731 0 88 691 45 879 0
2024 39 139 2 161 0 103 637 68 841 0
2023 53 385 15 028 0 154 946 75 490 0
2022 94 728 32 535 0 122 843 101 651 0
2021 37 520 37 303 0 96 175 82 647 0
2020 18 608 17 558 0 52 074 45 344 0
2019 16 492 16 475 0 31 558 27 786 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-12,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-16,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-8,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
51,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
48,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,43
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 18.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 19.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 20.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46462Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük Põhitegevus
  • 47811Mootorsõidukite jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50081076 / 4
30.04.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
30.04.2025
PDF
Ä 50081076 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50081076 / 2
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50081076
12.01.2018
Esmakanne Jõustunud
12.01.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes