Sooja Group OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14405858 OÜ Kuressaare linn Registreeritud 11.01.2018
Võrdle

Sooja Group OÜ (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 14405858, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 108 383 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
25 €
↓ 98,8% võrreldes: 2026 I kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 I kv
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Müügitulu · 2024 108 383 €
    tegevusala mediaan 37 693 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 372
  • Puhasrentaablus · 2024 -21,7 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 756

Maksud ja käive

2023 III kv – 2026 II kv
Käive, € 2026 I kv: 12 177 € · −38,3% võrreldes 2025 IV kv · tegevusala mediaan 20 483 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 III kv Ettevõte: 23 533 € Tegevusala mediaan: 27 263 €III·232023 IV kv Ettevõte: 30 132 € Tegevusala mediaan: 26 427 €2024 I kv Ettevõte: 28 366 € Tegevusala mediaan: 19 618 €I·242024 II kv Ettevõte: 49 760 € Tegevusala mediaan: 21 373 €2024 III kv Ettevõte: 13 639 € Tegevusala mediaan: 26 160 €III·242024 IV kv Ettevõte: 30 083 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 8 592 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 32 883 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 33 304 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 19 728 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 12 177 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22 672 €II·26010 00020 00030 00040 0002024 III kv Ettevõte: 13 639 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 30 083 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 592 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 32 883 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 33 304 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 19 728 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 177 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22 672 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 IV kv: 1 835 € · +100,0% võrreldes 2025 III kv · tegevusala mediaan 1 254 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 III kv Ettevõte: 814 € Tegevusala mediaan: 1 118 €III·232023 IV kv Ettevõte: 918 € Tegevusala mediaan: 1 145 €2024 I kv Ettevõte: 985 € Tegevusala mediaan: 1 097 €I·242024 II kv Ettevõte: 902 € Tegevusala mediaan: 1 083 €2024 III kv Ettevõte: 902 € Tegevusala mediaan: 1 142 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 803 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 933 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 552 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 918 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 835 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €II·2605001 0001 5002 0002024 III kv Ettevõte: 902 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 1 803 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 933 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 552 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 918 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 1 835 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 166 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 IV kv: 1 · −50,0% võrreldes 2025 III kv
0,00,51,01,52,02023 III kv Ettevõte: 2III·232023 IV kv Ettevõte: 22024 I kv Ettevõte: 2I·242024 II kv Ettevõte: 22024 III kv Ettevõte: 2III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —II·260,00,51,01,52,02024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 25 € · −98,8% võrreldes 2026 I kv
02 0004 0006 0008 0002023 III kv Ettevõte: 3 991 €III·232023 IV kv Ettevõte: 5 044 €2024 I kv Ettevõte: 6 462 €I·242024 II kv Ettevõte: 4 808 €2024 III kv Ettevõte: 2 518 €III·242024 IV kv Ettevõte: 3 091 €2025 I kv Ettevõte: 367 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 699 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 745 €2026 I kv Ettevõte: 2 149 €I·262026 II kv Ettevõte: 25 €II·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 III kv Ettevõte: 2 518 €2024 IV kv Ettevõte: 3 091 €IV·242025 I kv Ettevõte: 367 €2025 II kv Ettevõte: 1 699 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 4 745 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 149 €2026 II kv Ettevõte: 25 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 25 — —
2026 I kv 12 177 2 149 1 064 —
2025 IV kv 19 728 4 745 1 835 1
2025 III kv 33 304 — 1 835 2
2025 II kv 32 883 1 699 1 104 2
2025 I kv 8 592 367 933 1
2024 IV kv 30 083 3 091 1 803 1
2024 III kv 13 639 2 518 1 803 2
2024 II kv 49 760 4 808 1 803 2
2024 I kv 28 366 6 462 1 970 2
2023 IV kv 30 132 5 044 1 836 2
2023 III kv 23 533 3 991 1 627 2
2023 II kv 21 448 3 639 1 646 2
2023 I kv 20 753 3 630 991 2
2022 IV kv 25 423 2 874 812 —
2022 III kv 5 219 726 812 1
2022 II kv 3 834 924 541 1
2022 I kv 125 50 56 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 108 383 € · +6,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 37 693 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
02550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11 313 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192021 Ettevõte: 18 018 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 44 956 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 101 872 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 108 383 € Tegevusala mediaan: 37 693 €202402550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11 313 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192021 Ettevõte: 18 018 € Tegevusala mediaan: 38 300 €2022 Ettevõte: 44 956 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 101 872 € Tegevusala mediaan: 37 270 €2024 Ettevõte: 108 383 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -23 515 € · −201,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 108 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -434 € Tegevusala mediaan: 643 €20192021 Ettevõte: 5 859 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -7 840 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 23 280 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -23 515 € Tegevusala mediaan: 108 €2024-30 000-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -434 € Tegevusala mediaan: 643 €20192021 Ettevõte: 5 859 € Tegevusala mediaan: 315 €2022 Ettevõte: -7 840 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 23 280 € Tegevusala mediaan: 253 €2024 Ettevõte: -23 515 € Tegevusala mediaan: 108 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -21,7 % · −44,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -3,8 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192021 Ettevõte: 32,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -17,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -21,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2024-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -3,8 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192021 Ettevõte: 32,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %2022 Ettevõte: -17,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2024 Ettevõte: -21,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 35 402 € · −14,0% võrreldes 2023
010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 040 €20192021 Ettevõte: 11 237 €20212022 Ettevõte: 21 610 €20222023 Ettevõte: 41 175 €20232024 Ettevõte: 35 402 €2024010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 040 €20192021 Ettevõte: 11 237 €2022 Ettevõte: 21 610 €20222023 Ettevõte: 41 175 €2024 Ettevõte: 35 402 €2024
Omakapital, € 2024: 10 850 € · −68,4% võrreldes 2023
-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -238 €20192021 Ettevõte: 5 621 €20212022 Ettevõte: 11 086 €20222023 Ettevõte: 34 366 €20232024 Ettevõte: 10 850 €2024-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: -238 €20192021 Ettevõte: 5 621 €2022 Ettevõte: 11 086 €20222023 Ettevõte: 34 366 €2024 Ettevõte: 10 850 €2024
Töötajad 2024: 2 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220240,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 108 383 -23 515 23 747 35 402 10 850 2
2023 101 872 23 280 22 677 41 175 34 366 2
2022 44 956 -7 840 8 751 21 610 11 086 0
2021 18 018 5 859 1 992 11 237 5 621 0
2019 11 313 -434 0 3 040 -238 0
2018 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-21,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-216,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-66,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
30,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
69,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,23
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
54 192 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
989 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 09.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 09.01.2021 – 08.01.2022 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 08.01.2021 12.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50074912 / 7
30.11.2023
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2023
PDF
Ä 50074912 / 6
08.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2023
PDF
Ä 50074912 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50074912 / 4
13.05.2022
Muutmiskanne Jõustunud
13.05.2022
PDF
Ä 50074912 / M7
11.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 11.05.2022 Puudused kõrvaldatud
12.05.2022
PDF
Ä 50074912 / M6
15.04.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
15.04.2021
PDF
Ä 50074912 / M5
26.03.2021
Trahvimäärus 16.05.2021 Jõustunud
16.05.2021
PDF
Ä 50074912 / M4
29.12.2020
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
29.12.2020
PDF
Ä 50074912 / M3
16.12.2020
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 15.01.2021 Jõustunud
16.12.2020
PDF
Ä 50074912 / M2
10.11.2020
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 10.12.2020 Jõustunud
10.11.2020
PDF
Ä 50074912 / 3
04.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
04.10.2018
PDF
Ä 50074912 / 2
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50074912
11.01.2018
Esmakanne Jõustunud
11.01.2018
PDF
Ä 50074912 / M1
09.01.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.01.2018 Puudused kõrvaldatud
11.01.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes