Heameele Invest OÜ (OÜ), Krüüdneri küla, registrikood 14404356, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 16 198 € ja töötajaid 1.
Käive
16 198 €
↑ 61,3%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 288 €
↑ 37,1%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 637 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74
Käive, € 2026 III kv: 16 198 € · +61,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 242 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 637 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 194 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 288 € · +37,1% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
16 198
4 288
1 637
1
2026 II kv
10 040
3 128
1 637
1
2026 I kv
12 550
3 346
1 647
1
2025 IV kv
13 622
4 237
1 667
1
2025 III kv
17 850
4 607
1 667
1
2025 II kv
13 590
3 870
1 667
1
2025 I kv
14 462
2 866
1 612
1
2024 IV kv
19 666
4 135
1 524
1
2024 III kv
16 592
2 232
1 524
1
2024 II kv
18 034
3 113
1 524
1
2024 I kv
12 003
2 595
1 524
1
2023 IV kv
15 520
3 288
1 524
1
2023 III kv
22 675
4 232
1 296
1
2023 II kv
11 287
1 666
840
1
2023 I kv
23 415
2 148
821
1
2022 IV kv
15 396
1 470
532
1
2022 III kv
23 476
1 736
812
1
2022 II kv
22 984
3 396
541
1
2022 I kv
18 013
—
—
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
546 €
Käive töötaja kohta kvartalis
16 198 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 59 624 € · −10,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 586 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 12 414 € · +965,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 107 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 20,8 % · +19,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,4 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 115 324 € · −3,0% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 50 597 € · +32,5% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
59 624
12 414
18 668
115 324
50 597
1
2024
66 316
1 165
18 128
118 939
38 183
1
2023
60 232
-6 624
15 406
63 285
37 018
1
2022
74 471
-15 025
7 922
57 262
43 642
1
2021
61 221
25 589
5 877
88 701
58 667
1
2020
24 998
-5 439
21 621
38 582
30 578
1
2019
6 294
3 230
0
41 708
36 017
0
2018
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
20,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
24,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
10,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
43,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
56,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
24,07
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
59 624 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 556 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)