Kihnu Transport OÜ (OÜ), Sääre küla, registrikood 14401292, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 839 € ja töötajaid 1.
Käive
—
Riiklikud maksud
719 €
↑ 31,7%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
813 €
↑ 31,6%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 813 € · +31,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 194 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 719 € · +31,7% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
719
813
1
2026 II kv
—
546
618
1
2026 I kv
—
585
566
1
2025 IV kv
—
545
618
1
2025 III kv
—
798
895
1
2025 II kv
—
593
666
1
2025 I kv
—
737
818
1
2024 IV kv
—
1 258
1 381
2
2024 III kv
—
1 746
1 907
2
2024 II kv
—
1 316
1 441
2
2024 I kv
—
784
873
2
2023 IV kv
—
1 449
1 595
2
2023 III kv
—
2 024
2 209
2
2023 II kv
—
846
898
2
2023 I kv
—
526
560
1
2022 IV kv
—
269
286
1
2022 III kv
—
538
571
—
2022 II kv
—
—
—
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
271 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 39 839 € · +84,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 586 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 111 753 € · +84 561,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 107 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 280,5 % · +279,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,4 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 167 319 € · +20,8% võrreldes 2024Omakapital, tuh € 2025: 146 629 € · +320,4% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
39 839
111 753
10 437
167 319
146 629
1
2024
21 651
132
19 124
138 471
34 876
2
2023
29 702
7 419
19 219
33 412
32 244
2
2022
39 949
10 612
3 871
25 739
24 825
1
2021
15 564
1 503
0
14 213
14 213
1
2020
9 548
8 660
0
12 710
12 710
1
2019
34 433
-1 355
7 098
17 107
4 050
1
2018
—
—
—
—
—
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
280,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
76,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
66,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
87,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
12,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,19
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
39 839 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
870 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)