GoodCrunchyFood OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14376418
OÜ Soodevahe küla Registreeritud 22.11.2017
Võrdle
GoodCrunchyFood OÜ (OÜ), Soodevahe küla, registrikood 14376418, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Suhkru, šokolaadi, kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2024 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Maksud ja käive
2022 I kv – 2024 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2024 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 I kv · tegevusala mediaan 66 207 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2022 I kv
Ettevõte: 49 441 €
Tegevusala mediaan: 65 796 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 46 710 €
Tegevusala mediaan: 74 831 € 2022 III kv
Ettevõte: 48 189 €
Tegevusala mediaan: 74 514 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 35 225 €
Tegevusala mediaan: 76 729 € 2023 I kv
Ettevõte: 32 458 €
Tegevusala mediaan: 63 655 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 27 180 €
Tegevusala mediaan: 73 407 € 2023 III kv
Ettevõte: 27 436 €
Tegevusala mediaan: 66 336 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 22 327 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € 2024 I kv
Ettevõte: 14 690 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 63 101 € III·24 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2022 IV kv
Ettevõte: 35 225 €
Tegevusala mediaan: 76 729 € 2023 I kv
Ettevõte: 32 458 €
Tegevusala mediaan: 63 655 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 27 180 €
Tegevusala mediaan: 73 407 € 2023 III kv
Ettevõte: 27 436 €
Tegevusala mediaan: 66 336 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 22 327 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € 2024 I kv
Ettevõte: 14 690 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 63 101 € III·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2023 IV kv: 840 € · +0,0% võrreldes 2023 III kv · tegevusala mediaan 1 903 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2022 I kv
Ettevõte: 1 703 €
Tegevusala mediaan: 1 648 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 1 703 €
Tegevusala mediaan: 1 662 € 2022 III kv
Ettevõte: 1 703 €
Tegevusala mediaan: 1 718 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 950 €
Tegevusala mediaan: 1 751 € 2023 I kv
Ettevõte: 1 273 €
Tegevusala mediaan: 1 811 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 690 €
Tegevusala mediaan: 1 839 € 2023 III kv
Ettevõte: 840 €
Tegevusala mediaan: 1 884 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 840 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 948 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 960 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 029 € III·24 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2022 IV kv
Ettevõte: 1 950 €
Tegevusala mediaan: 1 751 € 2023 I kv
Ettevõte: 1 273 €
Tegevusala mediaan: 1 811 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 690 €
Tegevusala mediaan: 1 839 € 2023 III kv
Ettevõte: 840 €
Tegevusala mediaan: 1 884 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 840 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 948 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 960 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 029 € III·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2023 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 III kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 I kv
Ettevõte: 1 I·22 2022 II kv
Ettevõte: 1 2022 III kv
Ettevõte: 1 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 2023 I kv
Ettevõte: 1 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 1 2023 III kv
Ettevõte: 1 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 1 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: — III·24 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 IV kv
Ettevõte: 1 2023 I kv
Ettevõte: 1 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 1 2023 III kv
Ettevõte: 1 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 1 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: — III·24
Riiklikud maksud , € 2024 III kv: 156 €
0 2 000 4 000 6 000 2022 I kv
Ettevõte: 2 192 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 4 871 € 2022 III kv
Ettevõte: 3 781 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 5 007 € 2023 I kv
Ettevõte: 3 648 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 872 € 2023 III kv
Ettevõte: 3 087 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 551 € 2024 I kv
Ettevõte: 2 517 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: 156 € III·24 0 2 000 4 000 6 000 2022 IV kv
Ettevõte: 5 007 € 2023 I kv
Ettevõte: 3 648 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 872 € 2023 III kv
Ettevõte: 3 087 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 551 € 2024 I kv
Ettevõte: 2 517 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: 156 € III·24
Majandusnäitajad aastate kaupa
2018 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 50 921 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 76 069 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2020 2021
Ettevõte: 155 014 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 152 618 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 76 771 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 50 921 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 76 069 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2021
Ettevõte: 155 014 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 152 618 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 76 771 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -158 € · +88,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
-60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 155 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: -47 870 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2020 2021
Ettevõte: 4 483 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: -3 660 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: -6 557 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: -1 399 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: -158 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 -60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 1 155 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: -47 870 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2021
Ettevõte: 4 483 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: -3 660 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: -6 557 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: -1 399 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: -158 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2023: -8,5 % · −6,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
-80 -60 -40 -20 0 20 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 2,3 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: -62,9 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2020 2021
Ettevõte: 2,9 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: -2,4 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: -8,5 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 -80 -60 -40 -20 0 20 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 2,3 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: -62,9 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021
Ettevõte: 2,9 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: -2,4 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: -8,5 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 6 997 € · −50,9% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 73 922 € 2019 2020
Ettevõte: 54 139 € 2020 2021
Ettevõte: 73 086 € 2021 2022
Ettevõte: 91 545 € 2022 2023
Ettevõte: 32 712 € 2023 2024
Ettevõte: 14 257 € 2024 2025
Ettevõte: 6 997 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 73 922 € 2019 2020
Ettevõte: 54 139 € 2021
Ettevõte: 73 086 € 2021 2022
Ettevõte: 91 545 € 2023
Ettevõte: 32 712 € 2023 2024
Ettevõte: 14 257 € 2025
Ettevõte: 6 997 € 2025
Omakapital , € 2025: -50 161 € · −0,3% võrreldes 2024
-60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 5 000 € 2019 2020
Ettevõte: -42 870 € 2020 2021
Ettevõte: -38 387 € 2021 2022
Ettevõte: -42 047 € 2022 2023
Ettevõte: -48 604 € 2023 2024
Ettevõte: -50 003 € 2024 2025
Ettevõte: -50 161 € 2025 -60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 5 000 € 2019 2020
Ettevõte: -42 870 € 2021
Ettevõte: -38 387 € 2021 2022
Ettevõte: -42 047 € 2023
Ettevõte: -48 604 € 2023 2024
Ettevõte: -50 003 € 2025
Ettevõte: -50 161 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
29.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
18.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
01.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.12.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
16.05.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
30.10.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
46361 Suhkru, šokolaadi, kondiitri- ja pagaritoodete hulgimüük
Põhitegevus
46341 Alkohoolsete jookide hulgimüük
46342 Muude jookide hulgimüük
61901 Elektroonilise side muud teenused
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes