Mirafashion OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14366443 OÜ Tallinn Registreeritud 07.11.2017
Võrdle

Mirafashion OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14366443, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Rõivaste jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 25 751 € ja töötajaid .

Käive
25 751 €
↓ 32,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 083 €
↓ 54,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
706 €
↓ 49,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 25 751 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Müügitulu · 2025 137 262 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 7,3 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 25 751 € · −32,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 76 364 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 101 763 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 41 932 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 40 762 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 35 470 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 33 915 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 36 130 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 62 517 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 35 528 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 26 583 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 37 846 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 25 751 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·260204060802024 IV kv Ettevõte: 35 470 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 33 915 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 36 130 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 62 517 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 35 528 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 26 583 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 37 846 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 25 751 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 1 394 € · +214,0% võrreldes 2026 I kv · tegevusala mediaan 1 131 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 298 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 648 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 600 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 471 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 724 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 116 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 1 043 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 102 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 979 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 444 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 1 394 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 724 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 116 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 043 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 2 102 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 979 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 444 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 394 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 I kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 083 € · −54,8% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 667 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 872 €2024 II kv Ettevõte: 3 391 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 196 €2024 IV kv Ettevõte: 2 981 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 123 €2025 II kv Ettevõte: 3 561 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 541 €2025 IV kv Ettevõte: 2 925 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 264 €2026 II kv Ettevõte: 2 396 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 083 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 981 €2025 I kv Ettevõte: 3 123 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 561 €2025 III kv Ettevõte: 3 541 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 925 €2026 I kv Ettevõte: 1 264 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 396 €2026 III kv Ettevõte: 1 083 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 25 751 1 083 706 —
2026 II kv 37 846 2 396 1 394 1
2026 I kv 26 583 1 264 444 1
2025 IV kv 35 528 2 925 1 979 1
2025 III kv 62 517 3 541 2 102 1
2025 II kv 36 130 3 561 2 085 2
2025 I kv 33 915 3 123 2 231 2
2024 IV kv 35 470 2 981 2 173 3
2024 III kv 40 762 2 196 941 2
2024 II kv 41 932 3 391 1 801 3
2024 I kv 101 763 2 872 1 296 2
2023 IV kv 76 364 1 667 595 2
2023 III kv 17 168 2 962 2 283 2
2023 II kv 49 640 3 704 1 011 4
2023 I kv 52 249 2 698 1 417 2
2022 IV kv 19 054 4 092 3 625 2
2022 III kv 72 161 3 462 2 696 4
2022 II kv 26 088 2 174 1 693 4
2022 I kv 25 210 1 955 903 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 137 262 € · +0,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
0501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 106 799 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 87 204 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 92 491 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 132 388 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 196 622 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 136 323 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 137 262 € Tegevusala mediaan: 16 974 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 106 799 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 87 204 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 92 491 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 132 388 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 196 622 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 136 323 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 137 262 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 10 078 € · −69,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 217 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 36 531 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 12 832 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 15 753 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 14 832 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 32 592 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 10 078 € Tegevusala mediaan: 0 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 25 217 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 36 531 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 12 832 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 15 753 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 14 832 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 32 592 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 10 078 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 7,3 % · −16,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
010203040502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 41,9 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 13,9 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 11,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 7,5 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 23,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025010203040502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 41,9 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 13,9 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 11,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 7,5 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 23,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 321 808 € · +28,4% võrreldes 2024
01002003004002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 84 255 €20192020 Ettevõte: 112 425 €20202021 Ettevõte: 123 393 €20212022 Ettevõte: 163 220 €20222023 Ettevõte: 217 061 €20232024 Ettevõte: 250 641 €20242025 Ettevõte: 321 808 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 84 255 €20192020 Ettevõte: 112 425 €2021 Ettevõte: 123 393 €20212022 Ettevõte: 163 220 €2023 Ettevõte: 217 061 €20232024 Ettevõte: 250 641 €2025 Ettevõte: 321 808 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 168 837 € · +6,3% võrreldes 2024
0501001502002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 46 219 €20192020 Ettevõte: 82 750 €20202021 Ettevõte: 95 582 €20212022 Ettevõte: 111 335 €20222023 Ettevõte: 126 167 €20232024 Ettevõte: 158 759 €20242025 Ettevõte: 168 837 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 46 219 €20192020 Ettevõte: 82 750 €2021 Ettevõte: 95 582 €20212022 Ettevõte: 111 335 €2023 Ettevõte: 126 167 €20232024 Ettevõte: 158 759 €2025 Ettevõte: 168 837 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 137 262 10 078 18 380 321 808 168 837 1
2024 136 323 32 592 15 530 250 641 158 759 1
2023 196 622 14 832 12 832 217 061 126 167 1
2022 132 388 15 753 17 540 163 220 111 335 2
2021 92 491 12 832 15 083 123 393 95 582 2
2020 87 204 36 531 7 667 112 425 82 750 1
2019 106 799 25 217 347 84 255 46 219 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
7,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
6,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
52,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
47,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,57
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
137 262 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 532 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 07.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 09.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47711Rõivaste jaemüük Põhitegevus
  • 46421Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50069162 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50069162 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50069162 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50069162
07.11.2017
Esmakanne Jõustunud
07.11.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes