Lutsokert Investment Group OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14365403 OÜ Tallinn Registreeritud 06.11.2017
Võrdle

Lutsokert Investment Group OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14365403, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Posti- ja kullerteenuste vahendusteenus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 26 000 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
250 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Posti- ja kullerteenused · EMTAK 53

  • Müügitulu · 2024 26 000 €
    tegevusala mediaan 10 593 € · ettevõtteid tegevusalal: 581
  • Puhasrentaablus · 2024 68,3 %
    tegevusala mediaan 6,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 422

Maksud ja käive

2025 II kv – 2026 I kv
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 250 € · +0,0% võrreldes 2025 II kv
0501001502002502025 II kv Ettevõte: 250 €II·252026 I kv Ettevõte: 250 €I·260501001502002502025 II kv Ettevõte: 250 €2026 I kv Ettevõte: 250 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 250 — —
2025 II kv — 250 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2024
Müügitulu, € 2024: 26 000 € · +77,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 10 593 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 325 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 406 €20202021 Ettevõte: 21 026 € Tegevusala mediaan: 12 240 €20212022 Ettevõte: 26 184 € Tegevusala mediaan: 14 112 €20222023 Ettevõte: 14 678 € Tegevusala mediaan: 11 525 €20232024 Ettevõte: 26 000 € Tegevusala mediaan: 10 593 €2024010 00020 00030 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 325 €2020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 406 €20202021 Ettevõte: 21 026 € Tegevusala mediaan: 12 240 €2022 Ettevõte: 26 184 € Tegevusala mediaan: 14 112 €20222023 Ettevõte: 14 678 € Tegevusala mediaan: 11 525 €2024 Ettevõte: 26 000 € Tegevusala mediaan: 10 593 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 17 760 € · +141,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 93 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 149 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 118 €20202021 Ettevõte: 17 641 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 17 418 € Tegevusala mediaan: 228 €20222023 Ettevõte: 7 350 € Tegevusala mediaan: 180 €20232024 Ettevõte: 17 760 € Tegevusala mediaan: 93 €202405 00010 00015 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 149 €2020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 118 €20202021 Ettevõte: 17 641 € Tegevusala mediaan: 332 €2022 Ettevõte: 17 418 € Tegevusala mediaan: 228 €20222023 Ettevõte: 7 350 € Tegevusala mediaan: 180 €2024 Ettevõte: 17 760 € Tegevusala mediaan: 93 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 68,3 % · +18,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,4 % · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
0204060801002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %20202021 Ettevõte: 83,9 % Tegevusala mediaan: 9,0 %20212022 Ettevõte: 66,5 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20222023 Ettevõte: 50,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20232024 Ettevõte: 68,3 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20240204060801002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,7 %2020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %20202021 Ettevõte: 83,9 % Tegevusala mediaan: 9,0 %2022 Ettevõte: 66,5 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20222023 Ettevõte: 50,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2024 Ettevõte: 68,3 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 180 170 € · +1,5% võrreldes 2023
0501001502002502017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 102 500 €20192020 Ettevõte: 102 500 €20202021 Ettevõte: 200 771 €20212022 Ettevõte: 205 360 €20222023 Ettevõte: 177 565 €20232024 Ettevõte: 180 170 €20240501001502002502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 102 500 €2020 Ettevõte: 102 500 €20202021 Ettevõte: 200 771 €2022 Ettevõte: 205 360 €20222023 Ettevõte: 177 565 €2024 Ettevõte: 180 170 €2024
Omakapital, € 2024: 60 169 € · +41,9% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 2 500 €20202021 Ettevõte: 20 141 €20212022 Ettevõte: 35 059 €20222023 Ettevõte: 42 409 €20232024 Ettevõte: 60 169 €2024020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 500 €2020 Ettevõte: 2 500 €20202021 Ettevõte: 20 141 €2022 Ettevõte: 35 059 €20222023 Ettevõte: 42 409 €2024 Ettevõte: 60 169 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Posti- ja kullerteenused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 26 000 17 760 0 180 170 60 169 0
2023 14 678 7 350 0 177 565 42 409 0
2022 26 184 17 418 0 205 360 35 059 0
2021 21 026 17 641 0 200 771 20 141 0
2020 0 0 0 102 500 2 500 0
2019 0 0 0 102 500 2 500 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
68,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
29,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
9,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
33,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
66,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,13
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 05.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 53301Posti- ja kullerteenuste vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50069044 / M3
07.12.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 11.03.2024 Puudused kõrvaldatud
10.12.2023
PDF
Ä 50069044 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50069044 / M2
26.04.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 26.05.2021 Jõustunud
26.04.2021
PDF
Ä 50069044 / 4
24.04.2021
Muutmiskanne Jõustunud
24.04.2021
PDF
Ä 50069044 / M1
08.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 08.05.2021 Puudused kõrvaldatud
24.04.2021
PDF
Ä 50069044 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50069044 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50069044
06.11.2017
Esmakanne Jõustunud
06.11.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes