Life By You OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14362652
OÜ Lemmatsi küla Registreeritud 31.10.2017
Võrdle
Life By You OÜ (OÜ), Lemmatsi küla, registrikood 14362652, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 393 224 € ja töötajaid 3.
Käive
393 224 €
↑ 47,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
42 497 €
↑ 105,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 685 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Käive · 2026 III kv 393 224 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
Tööjõumaksud töötaja kohta 895 €
parem kui 28% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
Müügitulu · 2025 761 411 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
Puhasrentaablus · 2025 3,3 %
parem kui 49% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 393 224 € · +47,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 500 2023 IV kv
Ettevõte: 325 610 €
Tegevusala mediaan: 26 427 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 286 588 €
Tegevusala mediaan: 19 618 € 2024 II kv
Ettevõte: 447 956 €
Tegevusala mediaan: 21 373 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 235 152 €
Tegevusala mediaan: 26 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 365 646 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 197 150 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € 2025 II kv
Ettevõte: 215 387 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 311 189 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € 2025 IV kv
Ettevõte: 432 543 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 226 318 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € 2026 II kv
Ettevõte: 266 475 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 393 224 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 0 100 200 300 400 500 2024 IV kv
Ettevõte: 365 646 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € 2025 I kv
Ettevõte: 197 150 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 215 387 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € 2025 III kv
Ettevõte: 311 189 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 432 543 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € 2026 I kv
Ettevõte: 226 318 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 266 475 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € 2026 III kv
Ettevõte: 393 224 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 895 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 615 €
Tegevusala mediaan: 1 145 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 110 €
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 431 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 838 €
Tegevusala mediaan: 1 142 € 2024 IV kv
Ettevõte: 900 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 938 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € 2025 II kv
Ettevõte: 869 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 083 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € 2025 IV kv
Ettevõte: 864 €
Tegevusala mediaan: 1 254 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 544 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € 2026 II kv
Ettevõte: 895 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 895 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: 900 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2025 I kv
Ettevõte: 938 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 869 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 083 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 864 €
Tegevusala mediaan: 1 254 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 544 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 895 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € 2026 III kv
Ettevõte: 895 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 2 4 6 2023 IV kv
Ettevõte: 3 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 2024 II kv
Ettevõte: 4 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 5 2024 IV kv
Ettevõte: 6 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 6 2025 II kv
Ettevõte: 6 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 5 2025 IV kv
Ettevõte: 4 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 2026 II kv
Ettevõte: 3 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 III·26 0 2 4 6 2024 IV kv
Ettevõte: 6 2025 I kv
Ettevõte: 6 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 6 2025 III kv
Ettevõte: 5 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 2026 I kv
Ettevõte: 3 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 2026 III kv
Ettevõte: 3 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 42 497 € · +105,0% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 20 969 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 17 350 € 2024 II kv
Ettevõte: 40 525 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 18 384 € 2024 IV kv
Ettevõte: 33 494 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 22 533 € 2025 II kv
Ettevõte: 13 782 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 26 787 € 2025 IV kv
Ettevõte: 38 235 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 17 690 € 2026 II kv
Ettevõte: 20 732 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 42 497 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 IV kv
Ettevõte: 33 494 € 2025 I kv
Ettevõte: 22 533 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 13 782 € 2025 III kv
Ettevõte: 26 787 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 38 235 € 2026 I kv
Ettevõte: 17 690 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 20 732 € 2026 III kv
Ettevõte: 42 497 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2018 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 761 411 € · +0,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 508 340 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 405 832 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 586 849 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 1 364 264 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 1 016 672 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 757 136 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 2025
Ettevõte: 761 411 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 508 340 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 405 832 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2021
Ettevõte: 586 849 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 1 364 264 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2023
Ettevõte: 1 016 672 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 757 136 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2025
Ettevõte: 761 411 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 25 080 € · +400,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 6 292 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: 1 467 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: 50 182 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 18 978 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: 9 926 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 5 011 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 2025
Ettevõte: 25 080 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 6 292 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: 1 467 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2021
Ettevõte: 50 182 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 18 978 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2023
Ettevõte: 9 926 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 5 011 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2025
Ettevõte: 25 080 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 3,3 % · +2,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 10 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1,2 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: 0,4 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: 8,6 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 1,4 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: 1,0 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 2025
Ettevõte: 3,3 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 0 2 4 6 8 10 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 1,2 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: 0,4 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2021
Ettevõte: 8,6 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 1,4 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023
Ettevõte: 1,0 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 0,7 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025
Ettevõte: 3,3 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 265 785 € · +35,2% võrreldes 2024
0 100 200 300 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 63 508 € 2019 2020
Ettevõte: 89 560 € 2020 2021
Ettevõte: 197 360 € 2021 2022
Ettevõte: 257 344 € 2022 2023
Ettevõte: 222 349 € 2023 2024
Ettevõte: 196 607 € 2024 2025
Ettevõte: 265 785 € 2025 0 100 200 300 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 63 508 € 2019 2020
Ettevõte: 89 560 € 2021
Ettevõte: 197 360 € 2021 2022
Ettevõte: 257 344 € 2023
Ettevõte: 222 349 € 2023 2024
Ettevõte: 196 607 € 2025
Ettevõte: 265 785 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 135 128 € · +22,8% võrreldes 2024
0 50 100 150 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 27 584 € 2019 2020
Ettevõte: 26 551 € 2020 2021
Ettevõte: 76 133 € 2021 2022
Ettevõte: 95 111 € 2022 2023
Ettevõte: 105 036 € 2023 2024
Ettevõte: 110 047 € 2024 2025
Ettevõte: 135 128 € 2025 0 50 100 150 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 27 584 € 2019 2020
Ettevõte: 26 551 € 2021
Ettevõte: 76 133 € 2021 2022
Ettevõte: 95 111 € 2023
Ettevõte: 105 036 € 2023 2024
Ettevõte: 110 047 € 2025
Ettevõte: 135 128 € 2025
Töötajad 2025: 2 · −33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
22.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
29.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
01.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
27.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
04.07.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
22.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
01.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
47789 Mujal liigitamata kaupade jaemüük
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes