Pussy Pictures OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14354486 OÜ Tallinn Registreeritud 18.10.2017
Võrdle

Pussy Pictures OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14354486, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Visuaalkunstiloome. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 2 665 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Müügitulu · 2025 2 665 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 -78,2 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 I kv · tegevusala mediaan 1 089 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 194 € Tegevusala mediaan: 840 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 894 €2024 II kv Ettevõte: 29 € Tegevusala mediaan: 963 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 983 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: 37 € Tegevusala mediaan: 1 015 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €II·252025 III kv Ettevõte: 437 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 IV kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 089 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: 37 € Tegevusala mediaan: 1 015 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 III kv Ettevõte: 437 € Tegevusala mediaan: 1 085 €III·252025 IV kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2026 I kv Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 089 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 096 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 I kv
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 171 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 27 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 34 €2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 377 €2025 IV kv Ettevõte: 459 €IV·252026 I kv Ettevõte: 481 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 34 €I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 377 €III·252025 IV kv Ettevõte: 459 €2026 I kv Ettevõte: 481 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — 1
2026 II kv — — — 1
2026 I kv — 481 557 1
2025 IV kv — 459 531 1
2025 III kv — 377 437 1
2025 II kv — — — 1
2025 I kv — 34 37 1
2024 IV kv — — — 1
2024 III kv — — — 1
2024 II kv — 27 29 1
2024 I kv — — — 1
2023 IV kv — 171 194 1
2023 III kv — 171 194 1
2023 II kv — 560 634 1
2023 I kv — 1 686 1 855 1
2022 IV kv — 1 020 1 123 1
2022 III kv — — — 1
2022 II kv — — — 1
2022 I kv — 136 147 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 2 665 € · −16,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 827 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 7 375 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 4 069 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 6 375 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 6 780 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 3 200 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 2 665 € Tegevusala mediaan: 3 365 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 827 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 7 375 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 4 069 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 6 375 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 6 780 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 3 200 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 2 665 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 084 € · −187,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 469 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: 4 869 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: -1 031 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 1 166 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: -844 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 2 387 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: -2 084 € Tegevusala mediaan: 139 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 469 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: 4 869 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: -1 031 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 1 166 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: -844 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 2 387 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: -2 084 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -78,2 % · −152,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 51,1 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: 66,0 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: -25,3 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 18,3 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: -12,4 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 74,6 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: -78,2 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 51,1 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: 66,0 % Tegevusala mediaan: 7,0 %2021 Ettevõte: -25,3 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 18,3 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: -12,4 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 74,6 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: -78,2 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 9 648 € · −12,6% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 452 €20192020 Ettevõte: 9 736 €20202021 Ettevõte: 8 437 €20212022 Ettevõte: 10 113 €20222023 Ettevõte: 8 613 €20232024 Ettevõte: 11 037 €20242025 Ettevõte: 9 648 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 452 €20192020 Ettevõte: 9 736 €2021 Ettevõte: 8 437 €20212022 Ettevõte: 10 113 €2023 Ettevõte: 8 613 €20232024 Ettevõte: 11 037 €2025 Ettevõte: 9 648 €2025
Omakapital, € 2025: 8 916 € · −18,9% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 452 €20192020 Ettevõte: 9 321 €20202021 Ettevõte: 8 290 €20212022 Ettevõte: 9 456 €20222023 Ettevõte: 8 613 €20232024 Ettevõte: 11 000 €20242025 Ettevõte: 8 916 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 452 €20192020 Ettevõte: 9 321 €2021 Ettevõte: 8 290 €20212022 Ettevõte: 9 456 €2023 Ettevõte: 8 613 €20232024 Ettevõte: 11 000 €2025 Ettevõte: 8 916 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 665 -2 084 3 305 9 648 8 916 1
2024 3 200 2 387 156 11 037 11 000 1
2023 6 780 -844 7 056 8 613 8 613 1
2022 6 375 1 166 4 880 10 113 9 456 1
2021 4 069 -1 031 4 858 8 437 8 290 1
2020 7 375 4 869 1 214 9 736 9 321 1
2019 4 827 2 469 0 4 452 4 452 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-78,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-23,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-21,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
92,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
7,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
9,65
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
2 665 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
275 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 12.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 22.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90121Visuaalkunstiloome Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50067810 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50067810 / 3
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50067810 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50067810
18.10.2017
Esmakanne Jõustunud
18.10.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes