Works with electricity WWE OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14349054 OÜ Kohtla-Järve linn Registreeritud 10.10.2017
Võrdle

Works with electricity WWE OÜ (OÜ), Kohtla-Järve linn, registrikood 14349054, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elektripaigaldustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 171 € ja töötajaid .

Käive
2 171 €
↑ 92,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
303 €
↑ 76,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 2 171 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Müügitulu · 2024 5 792 €
    tegevusala mediaan 35 372 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 698
  • Puhasrentaablus · 2024 8,8 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 842

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 2 171 € · +92,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 922 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 231 € Tegevusala mediaan: 18 660 €2024 III kv Ettevõte: 991 € Tegevusala mediaan: 21 547 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 358 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 2 105 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 817 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 2 616 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 946 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 2 775 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 130 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 2 171 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 1 358 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 2 105 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 817 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 2 616 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 946 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 2 775 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 130 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 2 171 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 303 € · +76,2% võrreldes 2026 II kv
02004006002024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: 169 €2024 III kv Ettevõte: 27 €III·242024 IV kv Ettevõte: 152 €2025 I kv Ettevõte: 406 €I·252025 II kv Ettevõte: 69 €2025 III kv Ettevõte: 508 €III·252025 IV kv Ettevõte: 288 €2026 I kv Ettevõte: 379 €I·262026 II kv Ettevõte: 172 €2026 III kv Ettevõte: 303 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 152 €2025 I kv Ettevõte: 406 €I·252025 II kv Ettevõte: 69 €2025 III kv Ettevõte: 508 €III·252025 IV kv Ettevõte: 288 €2026 I kv Ettevõte: 379 €I·262026 II kv Ettevõte: 172 €2026 III kv Ettevõte: 303 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 171 303 — —
2026 II kv 1 130 172 — —
2026 I kv 2 775 379 — —
2025 IV kv 1 946 288 — —
2025 III kv 2 616 508 — —
2025 II kv 817 69 — —
2025 I kv 2 105 406 — —
2024 IV kv 1 358 152 — —
2024 III kv 991 27 — —
2024 II kv 1 231 169 — —
2024 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2024
Müügitulu, € 2024: 5 792 € · −2,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 35 372 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 9 376 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 9 494 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 4 503 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 5 909 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 5 792 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2024010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 37 051 €2020 Ettevõte: 9 376 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 9 494 € Tegevusala mediaan: 35 073 €2022 Ettevõte: 4 503 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 5 909 € Tegevusala mediaan: 35 936 €2024 Ettevõte: 5 792 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 510 € · +167,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 432 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -27 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 6 871 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 5 724 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 683 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: -759 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 510 € Tegevusala mediaan: 432 €2024-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -27 € Tegevusala mediaan: 1 030 €2020 Ettevõte: 6 871 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 5 724 € Tegevusala mediaan: 785 €2022 Ettevõte: 683 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: -759 € Tegevusala mediaan: 581 €2024 Ettevõte: 510 € Tegevusala mediaan: 432 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 8,8 % · +21,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
-200204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 73,3 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 60,3 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: -12,8 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2024-200204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,3 %2020 Ettevõte: 73,3 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 60,3 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2022 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: -12,8 % Tegevusala mediaan: 4,4 %2024 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 13 002 € · +3,7% võrreldes 2023
05 00010 00015 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 €20192020 Ettevõte: 6 844 €20202021 Ettevõte: 12 639 €20212022 Ettevõte: 13 286 €20222023 Ettevõte: 12 534 €20232024 Ettevõte: 13 002 €202405 00010 00015 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 €2020 Ettevõte: 6 844 €20202021 Ettevõte: 12 639 €2022 Ettevõte: 13 286 €20222023 Ettevõte: 12 534 €2024 Ettevõte: 13 002 €2024
Omakapital, € 2024: 13 002 € · +4,1% võrreldes 2023
-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -27 €20192020 Ettevõte: 6 844 €20202021 Ettevõte: 12 568 €20212022 Ettevõte: 13 251 €20222023 Ettevõte: 12 492 €20232024 Ettevõte: 13 002 €2024-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -27 €2020 Ettevõte: 6 844 €20202021 Ettevõte: 12 568 €2022 Ettevõte: 13 251 €20222023 Ettevõte: 12 492 €2024 Ettevõte: 13 002 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 5 792 510 0 13 002 13 002 0
2023 5 909 -759 0 12 534 12 492 0
2022 4 503 683 0 13 286 13 251 0
2021 9 494 5 724 1 584 12 639 12 568 0
2020 9 376 6 871 0 6 844 6 844 0
2019 — -27 0 3 -27 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
8,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43211Elektripaigaldustööd Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50067177 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50067177 / 5
28.10.2019
Muutmiskanne Jõustunud
28.10.2019
PDF
Ä 50067177 / 4
25.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
25.07.2019
PDF
Ä 50067177 / 3
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50067177 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50067177
10.10.2017
Esmakanne Jõustunud
10.10.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes