Scarberry & Associates OÜ
Scarberry & Associates OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14346630, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 275 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 1 275 €parem kui 13% ettevõteteltegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
- Müügitulu · 2024 96 917 €parem kui 85% ettevõteteltegevusala mediaan 10 766 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 943
- Puhasrentaablus · 2024 71,4 %parem kui 75% ettevõteteltegevusala mediaan 25,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 662
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 275 | 90 | — | — |
| 2026 II kv | 9 735 | — | — | — |
| 2026 I kv | 11 393 | 863 | — | — |
| 2025 IV kv | 8 520 | — | — | — |
| 2025 III kv | 7 675 | 1 135 | — | — |
| 2025 II kv | 17 175 | 1 386 | — | — |
| 2025 I kv | 16 935 | 2 237 | — | — |
| 2024 IV kv | 22 510 | 2 432 | — | — |
| 2024 III kv | 300 | — | — | — |
| 2024 II kv | 47 808 | 1 733 | — | — |
| 2024 I kv | 11 875 | 360 | — | — |
| 2023 IV kv | 24 891 | 1 320 | — | — |
| 2023 III kv | 33 165 | 3 355 | — | — |
| 2023 II kv | 23 992 | 7 967 | — | — |
| 2023 I kv | 37 700 | — | — | — |
| 2022 IV kv | 31 100 | — | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2024 | 96 917 | 69 241 | 0 | 116 273 | 114 564 | 1 |
| 2023 | 104 311 | 4 928 | 26 600 | 45 323 | 45 323 | 0 |
| 2022 | 87 300 | 34 960 | 15 000 | 41 697 | 40 395 | 0 |
| 2021 | 9 400 | 5 403 | 0 | 5 434 | 5 434 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 29 | 29 | 0 |
| 2019 | 300 | 11 988 | 0 | 29 | 29 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 03.12.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 06.03.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 23.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 19.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 23.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Maxim ScarberryJuhatuse liige · alates 06.10.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Maxim ScarberryFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Maxim Scarberryotsene osalus · USA · alates 05.09.2018
Asutajad ja muud isikud
- Maxim ScarberryAsutaja · 2 500 € · 05.10.2017
Tegevusalad (EMTAK)
- 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50066911 / M5 04.09.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 08.12.2024 | Puudused kõrvaldatud 04.12.2024 |
|
| Ä 50066911 / M4 13.07.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 16.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 24.08.2024 |
|
| Ä 50066911 / M3 07.12.2023 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 11.03.2024 | Puudused kõrvaldatud 07.03.2024 |
|
| Ä 50066911 / 8 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 50066911 / 7 03.05.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.05.2023 |
||
| Ä 50066911 / 6 23.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.06.2021 |
||
| Ä 50066911 / 5 23.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.06.2021 |
||
| Ä 50066911 / M2 06.05.2021 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 06.05.2021 |
||
| Ä 50066911 / M1 05.04.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.05.2021 | Puudused kõrvaldatud 23.06.2021 |
|
| Ä 50066911 / 4 14.08.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.08.2018 |
||
| Ä 50066911 / 3 19.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.01.2018 |
||
| Ä 50066911 / 2 14.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.12.2017 |
||
| Ä 50066911 06.10.2017 |
Esmakanne | Jõustunud 06.10.2017 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes