Veltron International OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14338106
OÜ Rannamõisa küla Registreeritud 22.09.2017
Võrdle
Veltron International OÜ (OÜ), Rannamõisa küla, registrikood 14338106, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elektriliste kodumasinate hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 532 180 € ja töötajaid 14.
Käive
532 180 €
↓ 46,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
40 453 €
↑ 9,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
14
+4 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Käive · 2026 III kv 532 180 €
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
Tööjõumaksud töötaja kohta 2 890 €
parem kui 63% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
Müügitulu · 2025 6,7 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Puhasrentaablus · 2025 18,6 %
parem kui 83% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 532 180 € · −46,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: 823 103 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 714 154 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 650 354 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 467 092 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 201 198 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 332 668 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 620 125 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 483 569 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 2 473 113 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 617 290 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 991 031 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 532 180 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 1 201 198 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 332 668 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 620 125 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 483 569 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 473 113 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 617 290 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 991 031 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 532 180 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 2 890 € · −21,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 245 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 540 €
Tegevusala mediaan: 1 948 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 494 €
Tegevusala mediaan: 1 960 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 609 €
Tegevusala mediaan: 2 029 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 461 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 923 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 505 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 405 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € 2025 IV kv
Ettevõte: 4 303 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 630 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € 2026 II kv
Ettevõte: 3 688 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 890 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 461 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 923 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 505 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 405 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 303 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 630 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 688 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 890 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 14 · +40,0% võrreldes 2026 II kv
0 5 10 15 2023 IV kv
Ettevõte: 8 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 7 2024 II kv
Ettevõte: 7 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 7 2024 IV kv
Ettevõte: 8 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 8 2025 II kv
Ettevõte: 8 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 12 2025 IV kv
Ettevõte: 9 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 11 2026 II kv
Ettevõte: 10 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 14 III·26 0 5 10 15 2024 IV kv
Ettevõte: 8 2025 I kv
Ettevõte: 8 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 8 2025 III kv
Ettevõte: 12 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 9 2026 I kv
Ettevõte: 11 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 10 2026 III kv
Ettevõte: 14 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 0 €
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 74 808 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 37 490 € 2024 II kv
Ettevõte: 21 500 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 43 096 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 € 2025 II kv
Ettevõte: 31 636 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 31 789 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 63 628 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 31 636 € 2025 III kv
Ettevõte: 31 789 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € 2026 I kv
Ettevõte: 63 628 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2018 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 6 704 742 € · +58,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 209 697 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 1 753 589 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2020 2021
Ettevõte: 3 091 331 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 3 498 056 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 4 549 370 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 4 239 546 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 6 704 742 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 1 209 697 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 1 753 589 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2021
Ettevõte: 3 091 331 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 3 498 056 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 4 549 370 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 4 239 546 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 6 704 742 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 1 249 179 € · +251,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 149 188 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 215 164 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2020 2021
Ettevõte: 814 453 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 442 909 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: 998 876 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 355 512 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: 1 249 179 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 0 250 500 750 1 000 1 250 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 149 188 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 215 164 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2021
Ettevõte: 814 453 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 442 909 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: 998 876 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 355 512 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: 1 249 179 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 18,6 % · +10,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0 10 20 30 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 12,3 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 12,3 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2020 2021
Ettevõte: 26,3 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 12,7 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: 22,0 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 8,4 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: 18,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 0 10 20 30 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 12,3 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 12,3 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021
Ettevõte: 26,3 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 12,7 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: 22,0 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 8,4 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: 18,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 4 355 963 € · +18,1% võrreldes 2024
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 486 173 € 2019 2020
Ettevõte: 761 838 € 2020 2021
Ettevõte: 1 645 617 € 2021 2022
Ettevõte: 2 035 572 € 2022 2023
Ettevõte: 3 100 662 € 2023 2024
Ettevõte: 3 688 865 € 2024 2025
Ettevõte: 4 355 963 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 486 173 € 2019 2020
Ettevõte: 761 838 € 2021
Ettevõte: 1 645 617 € 2021 2022
Ettevõte: 2 035 572 € 2023
Ettevõte: 3 100 662 € 2023 2024
Ettevõte: 3 688 865 € 2025
Ettevõte: 4 355 963 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 3 776 341 € · +42,1% võrreldes 2024
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 278 149 € 2019 2020
Ettevõte: 443 313 € 2020 2021
Ettevõte: 1 186 866 € 2021 2022
Ettevõte: 1 629 775 € 2022 2023
Ettevõte: 2 458 651 € 2023 2024
Ettevõte: 2 657 162 € 2024 2025
Ettevõte: 3 776 341 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 278 149 € 2019 2020
Ettevõte: 443 313 € 2021
Ettevõte: 1 186 866 € 2021 2022
Ettevõte: 1 629 775 € 2023
Ettevõte: 2 458 651 € 2023 2024
Ettevõte: 2 657 162 € 2025
Ettevõte: 3 776 341 € 2025
Töötajad 2025: 9 · +12,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 10 2018
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 2 4 6 8 10 2018
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
21.09.2026
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
29.06.2025
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
28.06.2024
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
02.08.2023
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
17.02.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
18.08.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Kommertspandid
Nr
Pandisumma
Pandipidaja
Periood
3
300 000 €
Coop Pank AS
17.09.2026 – kehtib
2
160 000 €
Coop Pank AS
21.06.2022 – kehtib
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
46431 Elektriliste kodumasinate hulgimüük
Põhitegevus
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes