Kinnisvara Laegas OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14334584 OÜ Mustla alevik Registreeritud 19.09.2017
Võrdle

Kinnisvara Laegas OÜ (OÜ), Mustla alevik, registrikood 14334584, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kinnisvarateenuste vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 16 557 € ja töötajaid 1.

Käive
16 557 €
↑ 55,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 854 €
↑ 12,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
632 €
↓ 45,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 16 557 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 632 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 51 521 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 11,6 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 16 557 € · +55,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 4 942 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 13 126 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 2 380 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 23 928 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 4 934 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 046 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 11 812 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 870 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 10 543 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 142 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 10 670 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 557 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 4 934 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 6 046 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 812 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 9 870 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 543 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 12 142 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 670 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 16 557 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 632 € · −45,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 726 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 334 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 1 166 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 632 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 726 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 334 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 166 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 632 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 854 € · +12,5% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 950 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 250 €2024 II kv Ettevõte: 625 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 994 €2024 IV kv Ettevõte: 1 151 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 057 €2025 II kv Ettevõte: 2 826 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 826 €2025 IV kv Ettevõte: 1 968 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 015 €2026 II kv Ettevõte: 2 538 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 854 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 151 €2025 I kv Ettevõte: 1 057 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 826 €2025 III kv Ettevõte: 1 826 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 968 €2026 I kv Ettevõte: 3 015 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 538 €2026 III kv Ettevõte: 2 854 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 16 557 2 854 632 1
2026 II kv 10 670 2 538 1 166 1
2026 I kv 12 142 3 015 1 106 1
2025 IV kv 10 543 1 968 1 126 1
2025 III kv 9 870 1 826 1 126 1
2025 II kv 11 812 2 826 1 002 1
2025 I kv 6 046 1 057 334 1
2024 IV kv 4 934 1 151 726 1
2024 III kv 23 928 2 994 1 002 1
2024 II kv 2 380 625 668 1
2024 I kv 13 126 2 250 531 1
2023 IV kv 4 942 950 840 1
2023 III kv 18 073 3 536 840 1
2023 II kv 4 805 1 169 840 1
2023 I kv 9 059 1 380 632 1
2022 IV kv 13 965 1 861 812 1
2022 III kv 13 972 2 914 812 1
2022 II kv 17 350 2 836 780 1
2022 I kv 1 374 1 204 777 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
211 €
Käive töötaja kohta kvartalis
16 557 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 51 521 € · +4,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 848 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 17 064 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 33 759 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 54 192 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 44 586 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 49 298 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 51 521 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 25 848 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 17 064 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 33 759 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 54 192 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 44 586 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 49 298 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 51 521 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 969 € · +245,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18 518 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 12 470 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 7 968 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 17 054 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 8 757 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 1 728 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 5 969 € Tegevusala mediaan: 283 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18 518 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 12 470 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 7 968 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 17 054 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 8 757 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 1 728 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 5 969 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 11,6 % · +8,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
0204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 71,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 73,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 31,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 71,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 73,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 31,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 109 438 € · +10,0% võrreldes 2024
02550751001252018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 426 €20192020 Ettevõte: 24 625 €20202021 Ettevõte: 47 023 €20212022 Ettevõte: 77 510 €20222023 Ettevõte: 98 107 €20232024 Ettevõte: 99 524 €20242025 Ettevõte: 109 438 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 23 426 €20192020 Ettevõte: 24 625 €2021 Ettevõte: 47 023 €20212022 Ettevõte: 77 510 €2023 Ettevõte: 98 107 €20232024 Ettevõte: 99 524 €2025 Ettevõte: 109 438 €2025
Omakapital, € 2025: 62 664 € · +10,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 718 €20192020 Ettevõte: 24 188 €20202021 Ettevõte: 29 156 €20212022 Ettevõte: 46 210 €20222023 Ettevõte: 54 967 €20232024 Ettevõte: 56 695 €20242025 Ettevõte: 62 664 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 718 €20192020 Ettevõte: 24 188 €2021 Ettevõte: 29 156 €20212022 Ettevõte: 46 210 €2023 Ettevõte: 54 967 €20232024 Ettevõte: 56 695 €2025 Ettevõte: 62 664 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 51 521 5 969 11 628 109 438 62 664 1
2024 49 298 1 728 9 978 99 524 56 695 1
2023 44 586 8 757 11 420 98 107 54 967 1
2022 54 192 17 054 9 533 77 510 46 210 1
2021 33 759 7 968 9 377 47 023 29 156 1
2020 17 064 12 470 8 346 24 625 24 188 1
2019 25 848 18 518 2 082 23 426 21 718 1
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
11,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
57,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
42,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,34
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
51 521 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
969 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 20.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68311Kinnisvarateenuste vahendusteenus Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50065538 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50065538 / 5
02.07.2020
Muutmiskanne Jõustunud
02.07.2020
PDF
Ä 50065538 / 4
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50065538 / 3
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 50065538 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50065538
19.09.2017
Esmakanne Jõustunud
19.09.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes